Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

Дарницька (Ленінградська)
площа

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Отримай консультацію косметолога лише за 1 гривню!

cosmetology

Не проспіть шанс отримати консультацію наших лікарів-косметологів всього за 350 грн.1 грн

*сучасні методики омолодження;

*найновітніші ефективні препарати;

*стерильність в умовах клінічного закладу;

*підбір індивідуальної програми та косметики по догляду за обличчям;

*різноманітні косметологічні процедури;

*чистки та пілінги.

Косметологія в умовах клініки "Медична Допомога" - це надійно та відповідально!

Пропозиція дійсна по вівторках та суботах.

Вільний час уточнюйте у адміністратора клініки.

Консультація косметолога уявляє собою:

 • огляд шкіри лікарем-косметологом;
 • визначення типу шкіри обличчя;
 • відповіді на питання клієнта відносно проблем шкіри обличчя;
 • рекомендації щодо догляду за шкірою обличчя та складання індивідуальної програми по догляду за обличчям (за бажанням);
 • підбір індивідуальної косметики;
 • у разі виявлення дерматологічних проблем (купероз, розацеа, вугри та інше.) лікар-дерматолог наддасть рекомендації щодо подальшого лікування та догляду за шкірою 

Чому ми це робимо?

 1. Все частіше до клініки звертаються клієнти, у яких є невдалий досвід роботи з косметологами в салонах краси. Лікарям доводиться спасати шкіру після неграмотно підібраних засобів та процедур. Косметолог в медичному центрі - це насамперед лікар, який бачить проблеми шкіри, розуміє   причини їх появи, знає як їх вирішувати. Грамотний догляд та розроблена програма лікарем-косметологом - це гарантія відмінного результату та відсутність проблем зі шкірою в майбутньому.
 2. Багато людей боїться йти до лікаря-косметолога з ряду причин, або ж вважають, що це занадто дорого. Ми намагаємось спростувати ці міфи та пропонуємо вам самим переконатися, що це не так.
 3. Збільшення кількості таких захворювань шкіри як розацеа та вугревий висип говорять про те, що люди не зовсім розуміють та знають, як правильно доглядати за своєю шкірою. Ми всіма доступними засобами намагаємось вирішити цю масову соціальну проблему, оскільки від зовнішнього вигляду шкіри в більшості випадків залежить психоемоційний стан людини та його місце в соціальному середовищі , а також нахил до інших захворювань. Лікар-косметолог-це людина, яка зможе відразу виявити наявність у вас дерматологічних проблем та пояснити як боротися з недугою.
 4. Лише в медичному центрі можливе проведення ін'єкційних методик омолодження, салони краси не мають права їх проводити та не мають умов для їх проведення. Наявність препаратів для надання першої медичної допомоги у разі алергічної реакції або анафілактичного шоку-обов'язкові! Стерильність при виконанні процедур –обов'язкова умова. Розуміння біологічно активних точок, в які можна робити ін'єкції-це обов'язок лікаря.

Хочу консультацію!

Наші партнери