Режим роботи:
  • Пн-Пт: 8:30 - 19:00
  • Cб: 9:00 - 18:00
  • Нд: 9:00 - 15:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Комплексне обстеження причин зайвої ваги

Комплексне обстеження причин зайвої ваги
1220 грн

"Стоп надмірна вага!" - пакет обстеження для визначення можливих причин надмірної ваги.

Економія 250 грн!

"Стоп надмірна вага!"- діагностика та дослідження для виявлення можливих причин надмірної ваги.

Найбільш частою причиною надмірної ваги, якщо виключена проблема з переїданням, є порушення в роботі ендокринної системи. Для виявлення та усунення таких проблем ми пропонуємо вам пройти обстеження в клініці "Медична Допомога".

Надмірна вага-це одна з головних проблем сучасного суспільства, вона призводить до багатьох ускладнень та збоїв в роботі всього організму. Своєчасне виявлення причин та подальше правильне лікування-запорука повноцінного та якісного життя!

З чого складається обстеження при надмірній вазі:

Вартість пакету зниження ваги: 1470 грн.1220 грн

Он-лайн запис на обстеження

Медичне обстеження - різні пакети послуг

Приватна багатопрофільна клініка "Медична Допомога" в Києві пропонує широкий спектр різних медичних обстежень. Для зручності пацієнтів наша клініка також розробила вигідні пакетні пропозиції, замовивши які, ви отримаєте комплексне детальне обстеження та приємну економію.

Наприклад, програма комплексного обстеження серця дозволить провести всі необхідні заходи з кардіологічної діагностики при перших ознаках проблем з серцем і в якості профілактики. Замовляючи таке пакетне обстеження, ви знімаєте із себе зайвий клопіт. Ваша діагностика буде включати в себе весь необхідний перелік заходів - ЕКГ із розшифровкою, ехокардіографію з УЗД-серця, аналізи (загальний аналіз на холестерин, на тригліцериди, на рівень ліпопротеїдів високої і низької щільності), а також дві консультації у кардіолога. Така програма пакетної діагностики дозволить на виході мати повну інформацію про стан вашої серцево-судинної системи.

Записуючись на масаж в клініці "Медична Допомога" на Дарниці, ви можете відразу оформити пакет на десять сеансів масажів - пройти рекомендований комплекс для досягнення видимого результату. При оформленні пакету на будь-який тип масажу в клініці "Медична Допомога" на Лівому Березі Києва ви отримаєте приємну знижку - мінус десять відсотків на сеанси.

Замовляючи пакетні пропозиції в клініці"Медична Допомога" на Дарниці, Ви отримуєте максимальний результат за розумну ціну і мінімальні тимчасові ресурси.

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери