Режим роботи:
  • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
  • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"

Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"
850 грн

Пакет "Комплексна програма лікування грибка нігтів" - ефективна перемога над оніхомікозом!

Ви заощаджуєте 380 грн!

Комплексна програма лікування грибка нігтів.

Грибок нігтів або оніхомікоз - це грибкове захворювання нігтьової пластини. Зазвичай він пронікає в нігтьові пластини з вогнищ грибкової інфекції прилеглих тканин: міжпальцевих складок стоп та підошв. В народі називається просто грибком ніг. Можливий також й розвиток ізольованого оніхомікозу, коли збудник впроваджується в нігтьову пластину через край нігтя або безпосередньо через саму пластину.

Явними ознаками грибку нігтів будуть наступні симптоми:

Лікування грибка нігтів уявляє собою комплексну процедуру, складність та термін якої залежать від ступеню важкості та тривалості захворювання. Нігтьовий грибок може вражати до 100 % поверхні нігтя. Боротьба з захворюванням  місцево, системно, комбіновано-це єдиний ефективний метод.  Також боротьба з цією недугою  потребує неперервності та сталості.

Розрізняють декілька типів грибка нігтів, тому правильне лікування необхідно починати з якісної діагностики. Часто за зовнішнім виглядом оніхомікозу можуть ховатися інші захворювання: псоріаз нігтів, пошкодження нігтя, екземи, оніхопатії, червоний плаский лишай та тому подібне. Лише спеціаліст може визначити якою буде тактика боротьби з недугою.

Хто та де лікують грибок нігтів? Вилікувати грибок стопи та нігтів вам допоможуть дерматологи нашого медичного центру в Києві. Процес одужання не займе багато часу, якщо ви звернулися до спеціаліста при перших ознаках захворювання. Ми маємо величезний досвід в лікуванні грибкових захворювань, ціна такого лікування завжди залежить від ступеня ураження нігтьової ділянки. Пропонуємо вам розпочати лікування оніхомікоза нігтів вже зараз з нашим пакетом «Комплексна програма лікування грибка нігтів».

 

Що входить в пакет “лікування грибка”

Вартість пакетн: 1230 грн.850 грн

Онлайн запис на лікування грибка

Наші партнери