Режим роботи:
  • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
  • Cб: 9:00 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"

Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"
850 грн

Пакет "Комплексна програма лікування грибка нігтів" - ефективна перемога над оніхомікозом!

Ви заощаджуєте 380 грн!

Комплексна програма лікування грибка нігтів.

Грибок нігтів або оніхомікоз - це грибкове захворювання нігтьової пластини. Зазвичай нігтьовий грибок пронікає в нігтьові пластини з вогнищ грибкової інфекції прилеглих тканин: міжпальцевих складок стоп та підошв. В народі називається просто грибком ніг. Можливий також й розвиток ізольованого оніхомікозу, коли збудник проникає в нігтьову пластину через край нігтя або безпосередньо через саму пластину. Лікування грибка нігтів краще починаи при перших підозрах.

Явними ознаками грибку нігтів будуть наступні симптоми:

Лікування грибка нігтів - це комплексна процедура, складність та термін якої залежать від ступеню важкості та тривалості захворювання. Нігтьовий грибок може вражати до 100 % поверхні нігтя. Боротьба з захворюванням має проводитись місцево, системно, комбіновано - це єдиний метод, який довів свою ефективність у лікуванні грибка нігтів.  Також боротьба з цією недугою  потребує неперервності та сталості. Це довготривала процедура, що вимагає самовіддачі. Ми проводимо ефективне лікування грибка нігтів в Києві з 2017 року.

Розрізняють декілька типів грибка нігтів, тому правильне лікування необхідно починати з ретельної діагностики. Часто за зовнішнім виглядом оніхомікозу можуть ховатися інші захворювання: псоріаз нігтів, пошкодження нігтя, екземи, оніхопатії, червоний плаский лишай та тому подібне. Людина без спеціальної освіти та навичок не зможе відрізнити одне від іншого. Лише лікар дерматолог може визначити вид захворювання та обрати правильну тактику лікування.

Хто та де лікують грибок нігтів? Вилікувати грибок стопи та нігтів вам допоможуть дерматологи нашого медичного центру в Києві. Процес одужання не займе багато часу, якщо ви звернулися до спеціаліста при перших ознаках захворювання. Ми маємо величезний досвід в лікуванні грибкових захворювань. Лікування грибка нігтів в Києві не має фіксованої ціни, оскільки залежить від ступеню враження нігтьової ділянки. Пропонуємо вам розпочати лікування оніхомікоза нігтів вже зараз, бо чим довше ви будете затягувати візит до лікаря, тим дорожче вам обійдеться лікування. З нашим пакетом «Комплексна програма лікування грибка нігтів» вам буде зрозуміла послідовнясть ваших дій.

 

Що входить в пакет “лікування грибка”

Вартість пакету лікування грибка нігтів:

1230 грн.850 грн

Онлайн запис на лікування грибка

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери