Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"

Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"
850 грн

Пакет "Комплексна програма лікування грибка нігтів" - ефективна перемога над оніхомікозом!

Ви заощаджуєте 380 грн!

Комплексна програма лікування грибка нігтів.

Грибок нігтів або оніхомікоз - це грибкове захворювання нігтьової пластини. Зазвичай він пронікає в нігтьові пластини з вогнищ грибкової інфекції прилеглих тканин: міжпальцевих складок стоп та підошв. В народі називається просто грибком ніг. Можливий також й розвиток ізольованого оніхомікозу, коли збудник впроваджується в нігтьову пластину через край нігтя або безпосередньо через саму пластину.

Явними ознаками грибку нігтів будуть наступні симптоми:

Лікування грибка нігтів уявляє собою комплексну процедуру, складність та термін якої залежать від ступеню важкості та тривалості захворювання. Нігтьовий грибок може вражати до 100 % поверхні нігтя. Боротьба з захворюванням  місцево, системно, комбіновано-це єдиний ефективний метод.  Також боротьба з цією недугою  потребує неперервності та сталості.

Розрізняють декілька типів грибка нігтів, тому правильне лікування необхідно починати з якісної діагностики. Часто за зовнішнім виглядом оніхомікозу можуть ховатися інші захворювання: псоріаз нігтів, пошкодження нігтя, екземи, оніхопатії, червоний плаский лишай та тому подібне. Лише спеціаліст може визначити якою буде тактика боротьби з недугою.

Хто та де лікують грибок нігтів? Вилікувати грибок стопи та нігтів вам допоможуть дерматологи нашого медичного центру в Києві. Процес одужання не займе багато часу, якщо ви звернулися до спеціаліста при перших ознаках захворювання. Ми маємо величезний досвід в лікуванні грибкових захворювань, ціна такого лікування завжди залежить від ступеня ураження нігтьової ділянки. Пропонуємо вам розпочати лікування оніхомікоза нігтів вже зараз з нашим пакетом «Комплексна програма лікування грибка нігтів».

 

Що входить в пакет “лікування грибка”

Вартість пакетн: 1230 грн.850 грн

Онлайн запис на лікування грибка

Наші партнери