Режим роботи:
  • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
  • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"
3100 грн

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" - програма обстеження, що дає реальний результат!

Економія 1330 грн!

Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід.

Вугрова хвороба - хронічне захворювання шкіри, що виникає внаслідок закупорки сальних залоз та підвищеного виробництва кожного сала.

Згідно статистики, біля 80% підлітків зіткаються з проблемою вугревого сипу, однак і для дорослих людей акне не є рідкісним явищем. Проблема прищів на обличчі є не лише медичною проблемою, но також естетичною та психологічною. Не всі висипи на обличчі є вугровою хворобою.

Найбільш поширені її прояви:

Проявлення вугрової хвороби можуть не обмежуватись лише обличчям.  Прищі можуть бути також на шиї, спині, плечах, в месцях, де виробництво шкіряного сала відбуваються особливо інтенсивно.

Остаточний діагноз Вугрова хвороба може поставити лише дерматолог. Лікування підліткових прищів буде відрізнятися від лікування вугрового сипу у дорослому віці. Акне є захворюванням із складним патогенезом, в його розвитку приймає участь багато факторів: гормональний, імунний, анатомічний, біохімічний.  Лікування акне не дасть результатів, якщо  в організмі залишаються передумови для його існування. Тому головною задачею в лікуванні вугрового сипу є визначення причини та приведення до ладу розбалансовані захисні системи організму в цілому та шкіри зокрема.

Сучасний підхід спеціалістів різного профілю-єдино правильний метод в боротьбі із захворюванням.  Саме тому наші лікарі розробили спільну схему виявлення причин вугрової хвороби й подальші підходи до позбавлення від неї.

Що входить до пакету «Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід»:

Вартість пакету: 4430 грн.3100 грн

Онлайн запис на лікування

Наші партнери