Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"
3100 грн

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" - програма обстеження, що дає реальний результат!

Економія 1330 грн!

Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід.

Вугрова хвороба - хронічне захворювання шкіри, що виникає внаслідок закупорки сальних залоз та підвищеного виробництва кожного сала.

Згідно статистики, біля 80% підлітків зіткаються з проблемою вугревого сипу, однак і для дорослих людей акне не є рідкісним явищем. Проблема прищів на обличчі є не лише медичною проблемою, но також естетичною та психологічною. Не всі висипи на обличчі є вугровою хворобою.

Найбільш поширені її прояви:

Проявлення вугрової хвороби можуть не обмежуватись лише обличчям.  Прищі можуть бути також на шиї, спині, плечах, в месцях, де виробництво шкіряного сала відбуваються особливо інтенсивно.

Остаточний діагноз Вугрова хвороба може поставити лише дерматолог. Лікування підліткових прищів буде відрізнятися від лікування вугрового сипу у дорослому віці. Акне є захворюванням із складним патогенезом, в його розвитку приймає участь багато факторів: гормональний, імунний, анатомічний, біохімічний.  Лікування акне не дасть результатів, якщо  в організмі залишаються передумови для його існування. Тому головною задачею в лікуванні вугрового сипу є визначення причини та приведення до ладу розбалансовані захисні системи організму в цілому та шкіри зокрема.

Сучасний підхід спеціалістів різного профілю-єдино правильний метод в боротьбі із захворюванням.  Саме тому наші лікарі розробили спільну схему виявлення причин вугрової хвороби й подальші підходи до позбавлення від неї.

Що входить до пакету «Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід»:

Вартість пакету: 4430 грн.3100 грн

Онлайн запис на лікування

Наші партнери