Режим роботи:
  • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
  • Cб: 9:00 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"
3100 грн

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" - програма обстеження, що дає реальний результат!

Економія 1330 грн!

Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід.

Вугрова хвороба - хронічне захворювання шкіри, що виникає внаслідок закупорки сальних залоз та підвищеного виробництва кожного сала. На обличчі з'являється вугровий висип, що важко піддається самостійному лікуванню. Видалення прищів не призводить до повного позбалення від них. Ми проводимо ефективне лікування прищів й акне в Києві з 2017 року.

Лікування підліткових прищів, використовуючи комплексний підхід, дає вімінні результати. Згідно статистики, біля 80% підлітків зіткаються з проблемою вугревого сипу. Ві діпліткових прищів позбавитись легше, ніж від прищів у дорослих.  Для дорослих людей акне не є рідкісним явищем і лікування вугрової хвороби залишається також актуальним питанням.

Проблема прищів на обличчі є не лише медичною. Лікування прищів стає важливим аспектом для вирішення  естетичної та психологічної проблеми людини.

Не всі висипи на обличчі є вугровою хворобою, тому самостійне видалення акне може призвести до погіршення стану. Лише дерматолог призначає лікування акне після попереднього визначення саме вашої хвороби.

Найбільш поширені прояви вугрової хвороби:

Проявлення вугрової хвороби можуть не обмежуватись лише обличчям.  Прищі можуть бути також на шиї, спині, плечах, в месцях, де виробництво шкіряного сала відбуваються особливо інтенсивно.

Остаточний діагноз Вугрова хвороба може поставити лише дерматолог. Лікування підліткових прищів буде відрізнятися від лікування вугрового сипу у дорослому віці. Акне є захворюванням із складним патогенезом, в його розвитку приймає участь багато факторів: гормональний, імунний, анатомічний, біохімічний.  Лікування акне не дасть результатів, якщо  в організмі залишаються передумови для його існування. Тому головною задачею в лікуванні вугрового сипу є визначення причини та приведення до ладу розбалансовані захисні системи організму в цілому та шкіри зокрема.

Об'єднання спеціалістів різного профілю - єдино правильний метод в боротьбі із захворюванням акне.  Саме тому наші лікарі розробили спільну схему виявлення причин вугрової хвороби й подальші підходи до позбавлення від неї.

Що входить до пакету Лікування вугрової хвороби:

Вартість пакету Лікування акне в Києві:

4430 грн.3100 грн

Онлайн запис на лікування

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери