Кол центр працює:
Пн-сб: 9:00-18:00 Неділя: 9:00-15:00
Режим роботи:
  • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
  • Cб: 9:00 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Пакет "Комплексне обстеження щитоподібної залози"

Пакет "Комплексне обстеження щитоподібної залози"
1400 грн

"Обстеження щитоподібної залози" - комплексна ендокринологічна діагностика.

Знижка 140 грн!

Комплексне ендокринологічне обстеження щитовидки.

Щитовидна залоза впливає на багато процесів, що відбуваються в організмі. Порушення в її роботі приводять до небажаних наслідків, знижуючи якість життя. Симптоми дисфункцій досить різноманітні, і людина, часто, довгий час не може зрозуміти, що саме не в порядку з її здоров'ям. Консультація досвідченого ендокринолога на ряду з аналізами та УЗД допоможуть точно визначити, який стан щитовидної залози, а також наявність новоутворень і відхилень.

У пакет обстеження щитоподібної залози входить:

Вартість пакету: 1540 грн.1400 грн

Онлайн запис на діагностику щитовидки >


Важлива інформація про щитовидку

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, захворювання щитовидної залози займають перше місце серед ендокринних захворювань. В Україні більше 40% всіх ендокринних захворювань пов'язані з щитовидною залозою. Щитовидна залоза є певним депо зі зберігання йоду в організмі людини і виробляє йодовмісні гормони, які беруть участь в обміні речовин.

Захворювання щитовидної залози можуть протікати на тлі незміненій, спекотних і ендокринної функції.

Найпоширенішими захворюваннями є гіпертиреоз і гіпотиреоз.

Гіпотиреоз виникає при недостатньому виробленні щитовидною залозою гормонів. При гіпертиреозі, щитовидна залоза, навпаки, виробляє зайве їх кількість.

Оскільки при незміненій ендокринної функції, проблеми з щитовидною залозою тривалий час можуть себе ніяк не проявляти, важливо, навіть не маючи симптомів, що свідчать про можливі проблеми, проходити регулярне обстеження. Особливо це стосується жителів України, зокрема Києва і Київської області.

Проблеми з ендокринною системою можна запідозрити в разі наявності в себе деяких симптомів.

На гіперфункцію щитовидної залози можуть вказувати:

На знижену функцію щитовидної залози можуть вказувати:

Порушення в роботі щитоподібної залози частіше спостерігаються у жінок. Після 40 років збільшується ймовірність розвитку патологій залози. Проблема з щитовидною залозою також має спадковий характер, і, якщо у кого-то в вашій родині була ця проблема, вам необхідно регулярно проходити обстеження. Майбутні матері обов'язково повинні проходити обстеження щитовидної залози, оскільки від її здоров'я залежить робота всієї гормональної системи організму, що важливо для зачаття і розвитку майбутньої дитини. Вагітні жінки також повинні стежити за станом щитовидки, оскільки гормональні перебудови під час вагітності також можуть привести до збою в роботі ендокринної системи.

Регулярне щорічне обстеження (якщо вас не турбують симптоми, перераховані вище) Обов'язково мінімум, якщо ви хочете зберегти здоров'я і молодість якомога далі. Якщо ж ви перебуваєте в групі ризику: вагітність, вік понад 40 років, проблеми з щитовидкою у кого-то з родичів, наявні патології щитовидної залози, то вам як мінімум 2 рази на рік необхідно проходити обстеження і контролювати показання гормонів.

У разі виявлення у себе симптомів, що свідчать про можливі проблеми з щитовидкою, не відкладаючи звертайтеся до ендокринолога.

Онлайн запис на діагностику щитовидки >

Медичне обстеження - різні пакети послуг

Приватна багатопрофільна клініка "Медична Допомога" в Києві пропонує широкий спектр різних медичних обстежень. Для зручності пацієнтів наша клініка також розробила вигідні пакетні пропозиції, замовивши які, ви отримаєте комплексне детальне обстеження та приємну економію.

Наприклад, програма комплексного обстеження серця дозволить провести всі необхідні заходи з кардіологічної діагностики при перших ознаках проблем з серцем і в якості профілактики. Замовляючи таке пакетне обстеження, ви знімаєте із себе зайвий клопіт. Ваша діагностика буде включати в себе весь необхідний перелік заходів - ЕКГ із розшифровкою, ехокардіографію з УЗД-серця, аналізи (загальний аналіз на холестерин, на тригліцериди, на рівень ліпопротеїдів високої і низької щільності), а також дві консультації у кардіолога. Така програма пакетної діагностики дозволить на виході мати повну інформацію про стан вашої серцево-судинної системи.

Записуючись на масаж в клініці "Медична Допомога" на Дарниці, ви можете відразу оформити пакет на десять сеансів масажів - пройти рекомендований комплекс для досягнення видимого результату. При оформленні пакету на будь-який тип масажу в клініці "Медична Допомога" на Лівому Березі Києва ви отримаєте приємну знижку - мінус десять відсотків на сеанси.

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" дозволить раз і назавжди розібратися з причиною появи акне і усунути проблеми шкіри. У цю пропозицію включені всі потрібні консультації лікарів (дерматолога, гастроентеролога, ендокринолога), курс кріомасажу (п'ятнадцять сеансів), розробка та призначення індивідуальної схеми лікування і знижка п'ятнадцять відсотків на комбіновану чистку обличчя.

Замовляючи пакетні пропозиції в клініці"Медична Допомога" на Дарниці, Ви отримуєте максимальний результат за розумну ціну і мінімальні тимчасові ресурси.

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери