Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Депіляція

depilyation


Депіляція або "не хочу бути їжачком"

 Депіляція визнана найбільш щадним і не радикальним методом видалення зайвого волосся на тілі. Зазвичай ця процедура проводиться виходячи з естетичних міркувань. Практично будь-яку частину тіла можна депілірувати. На нашому тілі всюди росте волосся, крім долонь і ступень ніг. Кількість їх просто величезна - від 300 до 500 тисяч волосків. Велику кількість волосся мають світловолосі люди, рудоволосі мають найменшу кількість. Але у рудоволосих людей волосся на дотик найжорсткіше.

Розрізняють волосся пушкове, довге і щетинисте.

 Пушкове волосся покриває шкіру тулуба і кінцівок. У пушкового волосся відсутня серцевина. Волосся, що росте на голові, бороді, під пахвами і на лобку-це довге волосся. Воно відрізняється густотою, великою довжиною і прискореним ростом в порівнянні з іншим волоссям. Брови та вії-це щетинисте волосся. Стандартно, депіляції піддаються пушкове і довге волосся. В депіляції використовують метод видалення волосся за допомогою воску та шугарінг.

Bоскова депіляція.

 з'явилася в 60-х роках минулого століття. Сенс її полягає в тому, що теплий або гарячий віск наноситься на поверхню, що депілюємо і, у міру охолодження, різким ривком знімається з обробленої поверхні разом із небажанним волосяним покровом. Найбільш щадна є депіляція гарячим воском. Так як при нанесенні гарячого воску, пори відкриваються більше і менш болісно проходить процедура. Таку депіляцію краще використовувати в зоні бікіні, на інтимних ділянках тіла, а також людям з чутливою шкірою. Найчастіше відбувається депіляція теплим воском. Рекомендовані ділянки: руки, ноги, спина та інші найменш чутливі ділянки тіла.Віск в своєму складі має спеціальні компоненти, що розм'якшують шкіру, а також смоли для прискорення її відновлення.

Записатися на депіляцію

Переваги воскової депіляції:  

-ідеально гладка шкіра;  

-видалення волосся разом з волосяними цибулинами; 

-тривалий ефект; 

-подальша деградація і витончення волосся на ділянці, що депілюється; 

-нетривалий час процедури; 

-безпека при виконанні кваліфікованим фахівцем; 

-піллінг поверхонь шкіри, що депілюються; 

-вартість процедури.   

Недоліки процедури: 

- болісність, але згодом чутливість знижується; 

-визначена довжина волосся для процедури;  

-почервоніння на ділянках видаленого волосся. Триматися може декілька днів; 

-можливе вростання волосків; 

- робота на в'ялій та тонкій шкірі не бажана. 

 Інший популярний метод безпечної депіляції - шугарінг.
Це спосіб позбавлення від небажаного волосся за допомогою густої пасти на основі цукру.  Техніка виконання процедури простіша. Суміш підігрівається до температури тіла. Волосся не видаляються з коренем. Видаляється лише поверхнева, видима частина. Підходить для будь-якої області тіла.

Записатися на шугарінг

Переваги шугаринга:

 - ідеально гладка шкіра; 

- тривалий ефект; 

- виключена проблема вростаючого волосся;  

- немає подразнення і почервоніння, в тому числі і на чутливих частинах тіла; 

- можливе застосування на в'ялій і тонкій шкірі; 

- пілінг шкірних поверхонь, що депілюються; 

-вартість процедури. 

Наші лікарі-косметологи надають послуги з депіляції в медичному центрі Медична Допомога. Ми гарантуємо гладкий ефект. Ви можете записатися до нас в центр на послугу епіляція будь-яким зручним для вас способом. Чат, зворотна форма на сайті, замовлення зворотного дзвінка або просто зателефонувавши за телефонами. 

Залишилися питання? Напишіть нам: [email protected]

 

Наші партнери