Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)

Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Дитячий невролог: коли варто відвідати фахівця?

Нервова система людини вимагає ретельної уваги не тільки в дорослому віці, а й у дитячому. Справа в тому, що багато хвороб стали «молодіти» і з'являтися у зовсім молодих пацієнтів. А чим раніше ви почнете лікування - тим швидше позбавитеся від проблеми. І таким рішенням може стати дитячий невролог. Київ пропонує більший вибір лікарів, але щоб не простоювати довгі черги і миритися з некомпетентністю фахівця, зверніться до кваліфікованого лікаря в приватній клініці «Медична допомога».

Дитячий невропатолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань неврологічного характеру, які виникають у дітей будь-якого віку: від немовлят до повноліття. Крім орієнтації в питаннях загальної неврології, такий фахівець розбирається в клінічних особливостях розвитку грудних дітей, молодших школярів і підлітків. Він працює з пацієнтами, у яких порушена концентрація уваги, є пошкодження головного мозку, пухлини, інсульти, епілепсія, мігрень, запаморочення та інші проблеми.

Підстави для відвідування дитячого невролога

Є ряд симптомів, які прямо говорять: вам терміново потрібно показати дітей досвідченому лікарю. Не зволікайте з походом до невролога, якщо у вашої дитини:

Дитячий невролог в Києві

Зверніть увагу, що 1-2 ознаки не говорять про серйозне порушення, тому не варто нервувати, проте 3 і більше симптому можуть говорити про проблеми в розвитку і прояві неврологічних захворювань. Щоб підтвердити свої побоювання або навпаки спростувати їх, запишіться на консультацію до досвідченого дитячого невролога в Києві.

Зверніть увагу!

Статистика дитячої інвалідності невблаганна: приблизно в 50% випадках з інвалідністю дітей причиною було саме неврологічне захворювання. Це не говорить про те, що молодим мамам і татам потрібно цілодобово стежити за поведінкою дітей, але важливо грамотно помічати мінімальні симптоми і прислухатися до скарг малюка.

Навіть якщо ви підозрюєте симуляцію у дитини з метою отримати бажаний подарунок або не йти сьогодні в школу, варто відвідати дитячого невропатолога і переконатися, що з ним все в порядку. У зворотному випадку ви зможете пройти лікування і позбавитися від причин, що викликали тривогу, порушення сну, координації та інші характерні симптоми захворювання нервової системи.

Коли знадобиться хороший дитячий невролог

За сучасними стандартами дитини потрібно показувати хорошому невролога не тільки при прояві будь-яких симптомів, але і в установлені інтервали часу: в 1 місяць, 6 місяців і 1 рік. У ці вікові періоди відбуватися формування органів і систем, тому спостереження у невропатолога критично важливе. Він допоможе відстежити швидкість розвитку малюка, визначити порушення і як можна раніше їх скорегувати.

Хороший невропатолог для дитини

Наступний раз, коли вам знадобиться відвідати дитячого невропатолога, - це 3 роки. У цьому віці діти вже розмовляють, багато розуміють і починають підготовку до дошкільним закладам. Тому такий життєвий період може супроводжуватися розвитком страхів, тривоги, переживань аж до серйозних невротичних станів. Не варто боятися подібних симптомів, тому що найчастіше вони тимчасові і виникають саме відповідно до віку, але для перестраховки від будь-яких дефектів у розвитку варто проконсультуватися з фахівцем. Якщо лікар діагностує у дитини проблему, в більшості випадків її можна швидко усунути медикаментозно або за допомогою консультацій психолога.

У віці 3-х років дитячий невропатолог оцінює: навички спілкування з дітьми і дорослими, придбання складних рухових умінь (наприклад, їзда на велосипеді, здатність стояти на одній нозі), якість і розвиток мови, в тому числі словниковий запас, навички формулювати прості і складні фрази.

У віці 4-5-ти років у дитини частіше виявляють порушення мови, координації і деякі поведінкові проблеми. Такі ситуації можуть спричинити серйозні проблеми в школі, тому вкрай важливо вирішити їх якомога швидше. В цьому випадку дитячий невропатолог буде працювати спільно з логопедом, психологом, педагогом.

У віці до 6-ти років дитячий невропатолог оцінює: вдосконалення рухових навичок, схильності до навчання, вміння вести себе в колективі.

У перші роки навчання в школі часто виявляють, що у дитини можуть бути труднощі з читанням, листом, математикою. Через адаптації до нового соціального середовища і великими шкільними навантаженнями можуть виникати не тільки поведінкові проблеми, а й деякі нервові розлади: тики, проблеми зі сном, заїкання. Саме тому найбільша відповідальність покладається на батьків: вони повинні вчасно помітити порушення і відвести дитину до фахівця.

Зверніть увагу!

В полі спеціалізації невропатолога дитячого широкий спектр роботи: він спостерігає дітей з перших років життя для оптимальної корекції перинатальних пошкоджень центральної нервової системи, особливо у недоношених дітей, а також допомагає в лікуванні черепно-мозкових травм, діагностує і коригує спадкові захворювання нервової системи . Тому відвідування цього лікаря - запорука правильного розвитку вашого малюка і мінімізація неврологічних розладів в майбутньому.

Хороший спеціаліст допоможе не тільки вилікувати існуючі захворювання, а й попередити розвиток інших. На основі діагностики він зуміє визначити схильність дитини до конкретних проблем і призначити правильну, відповідну і ефективну терапію.

Особливості лікування у дитячого невролога

Обстеження у дитячого невролога

Для діагностики відхилень і захворювань у дітей неврологи приватної клініки «Медична допомога» використовують найсучасніші методики роботи і точне обладнання. Ми намагаємося зробити так, щоб малюк не відчував дискомфорт, а прийом пройшов максимально комфортно для нього. Для цього застосовуємо електроенцефалографію, комп'ютерну томографію, УЗД, магнітно-резонансну томографію. Результати з'являються відразу ж на екранах обладнання і допомагають мінімізувати час прийому.

Після ретельної діагностики лікар зможе підібрати підходящу методику лікування або профілактики захворювання. Крім медикаментів, невролог призначає маленьким пацієнтам консультації у психолога, лікувальну фізкультуру, масаж, фізіотерапію. У випадках, коли у дитини діагностують більш серйозні порушення, то в лікуванні його захворювання братимуть участь і інші фахівці: ортопеди, логопеди, педіатри.

Запис на прийом

В колективі фахівців приватної клініки «Медична допомога» є дитячий невропатолог. Київ, Дніпро, Львів, Миколаїв - до нас приїжджають пацієнти на консультації з будь-яких частин України, щоб допомогти дітям різного віку. Перша порада від кваліфікованого невролога - не списував все неврологічні симптоми на маленький, перехідний, складний вік дитини. Набагато раціональніше заздалегідь помітити дрібні порушення в нервовій системі, щоб вчасно їх лікувати і позбавити від наслідків в майбутньому.

Не забувайте, що в житті дитини перші три роки життя - основоположні у формуванні мозку і нервових закінчень. Далі він буде проходити безліч стадій розвитку і соціалізації, які безсумнівно вплинуть на його нервову систему. Тому запишіться на консультацію до дитячого невропатолога в Києві, якщо спостерігаєте у свого малюка будь-які небезпечні симптоми. Ми впевнені, що зможемо допомогти вам і вашій дитині!

Наші партнери