Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:30 - 19:00
 • Cб: 9:00 - 18:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Лікар Дятлов Павло Борисович

Лікар Дятлов Павло Борисович
Посада / спеціалізація:
лікар хірург 
лікар проктолог
лікар флеболог
дитячий проктолог
лікар першої категорії
Стаж роботи за фахом:
38 років
Напрями діяльності лікаря:
Освіта:
 • 1983 р.  Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
 • інтернатура з хірургії 1983-1984 рр.;
 • лікар-хірург ІІ-І категорії по 1986 р.;
 • 1986 р. Львівський національний медичний університет «Проктологія. Тематичне вдосконалення»;
 • 1994 р. КМАПО «Хірургія органів грудної та брюшної полості»;
 • 1994 р. КМАПО «ПАЦ з хірургії»;
 • 1996 р. КМАПО «фізична реабілітація хворих»;
 • 2000 р. КМАПО «Проблеми екстрених станів в клініці внутрішніх захворювань»;
 • 2001 р. вища категорія з хірургії;
 • 2001 р. КМАПО «ПАЦ з хірургії»;
 • 2005 р. КМАПО «ТУ сучасні методи діагностики та лікування захворювань суглобів»;
 • 2005 р. КМАПО «ТУ Основи сучаної колопроктології»;
 • 2006 г. КМАПО «ПАЦ по хирургии»;
 • 2006 р. КМАПО «Невідкладна ЛОР-допомога та аллергічні стани в отоларингології и в загальній практиці»;
 • 2008 р. КМАПО «Спеціализація з проктології»
 • 2009 р. КМАПО «ПАЦ з проктології»
 • 2011 р. КМАПО «ПАЦ з хірургії»
 • 2012 р. КМАПО «Сучасні підходи до лікування хворих цукровим діабетом хірургічного профілю»
 • 2013 р. КМАПО «ТУ Клінічна імунологія та алергологія»
 • 2014 р. I категорія з проктології
 • 2015 р. КМАПО «Організація та порядок проведення медоглядів»
 • 2015 р. КМАПО «ТУ Лапароскопічна та мініінвазивна колопроктологія»
 • 2016 р. КМАПО «ТУ Основи медичної демографії з урахуванням випадків смерті та захворюванності населення з використанням МКХ-10»
 • 2016 р. КМАПО «ТУ Невідкладний хірургічний стан в загальній практиці»
 • 2017 р. Вища категорія з проктології
 • 2017 р. КМАПО «ТУ Сучасні методи діагностики та лікування венозных тромбозів та тромбемболій легеневої артерії»
 • 2017 р. КМАПО «ПАЦ з проктології»
 • 2018 р. Міжнародна конференція м. Барселона
 • 2019 р.  " Подолання стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, у медичних закладах України як основного бар’єру до тестування та лікування"
 • 2019 р. "Сучасні методи лікування поширених та глибоких опіків"

Хобі, інтереси
Полювання, риболовля, туризм,
вивчення мов,
учасник вокального колективу,
Член МГО КЗ "Козацтво Запорозьке"
Член всеукраїнської спілки колонопроктологів,
Учасник всеукраїнських конференцій та в'їздів хірургів України (м. Київ, м. Одеса, м. Львів)
Наші лікарі в ЗМІ:

Відгуки про лікаря

Юрий Михайлович
Врач от Бога. Спасибо огромное!
Владимир П
Это самый лучший врач у которого я бывал !!! Рекомендую ) Будьте здоровы !
Ивана
Спасибо большое.
Елена
Врач , который на 100% знает свое дело. Спасибо, Павел Борисович за профессиональное лечение.
Віктор
Дякую за допомогу лікарю. Після операції від проблеми залишились тільки спогади про біль та дискомфорт. Реабілітаційний період пройшов дуже швидко та легко. Шкодую тільки про одне, що не звернувся до лікаря раніше.
Тетяна Василівна
Зробила операцію, в цього так званого"лікаря". Мало того,що після неї залишився грубий поверхневий не естетичний рубець,який постійно болів, так через два місяці виявилось,що і діагноз був не повністю поставлений!!! Я два місяці терпіла страшні болі,і користувалась свічками які він виписав,і обіцяв,що все пройде. Коли терпець вже увірвався, пішла до "Головного адміністратора" зі скаргою. Мені люб'язно пообіцяли розібратись в ситуації, і передзвонити. Пройшло 2 тижні!!!Ніхто так і не передзвонив!!! Якщо Ви цінуєте своє фізичне та моральне здоров'я, не звертайтесь до даного фахівця.
Анжелика
Вчера была на приеме у доктора дятлова Павла Борисовича. Волновалась от предстоящего осмотра. Врач очень приятен в общении.все смущение пропало на первых минутах осмотра. Человек на своем месте. Рекомендую. Спасибо Павел Борисович.
Оксана
На консультації справив гарне враження, і прочитавши масу хвалебних відгуків, пішла до нього на операіцію. Думала,що нарешті забуду про проблему,але ж ні, після операції пройшло вже 2 місяці!!Виникли постіні сильні болі, не приємні відчуття. Але лікар кожен раз на огляді говорить:" Та все у Вас добре, зажило все прекрасно"...2 хвили прийому(обов'язково платного, навіть на наступний день після операції), і все...Проблема ніяким чином не вирішена!Болі,як турбували,так все і залишилось.Не маю бажання більше звертатись до нього. Накипіло,тому коменар вийшов довгим.
Мама сына
Отличнейший доктор, настоящий профи!Думала, что таких уже и не осталось в наше время.. Были на приеме с несовершеннолетним сыном, оочень оба переживали и как оказалось зря! Доктор внимательный, учтивый, с тонким чувством юмора и человечным подходом к специфике возраста юного пациента. Толково и понятно ответил на миллион моих вопросов по заболеванию и его лечению без малейшего на то недовольства. И пусть я далеко не врач, но положительному результату после расписанного доктором лечения верю на все 100%! Спасибо Вам огромное, Павел Борисович!Спасибо клинике за уютный прием и внимание!Наши наилучшие ВАМ рекомендации!
Валентин (єгиптянин)
Мав приємну нагоду познайомитись з ЛІКАРЕМ Щиро вдячний за тепло
Тарас
Отличный врач!!!.Хирург-Проктолог с большой буквы!!! Очень позитивный и юморной человек.Сделал у него операцию и уже забыл о своей проблеме, которая меня мучала долгие годы. Огромная благодарность клинике за теплый прием и Павлу Борисовичу за его золотые руки!!!
Евгения
Спасибо профессионализму доктора!!! Жалею ,что не обратлась со своей проблемой раньше , пыталась найти проктолога - женщину. Женщины, девушки не тратьте время на поиск проктолога - женщины , ищите профессионала. Рекомендую Дятлова П.Б.
Марія
Фахівець високого класу , дуже вдячна за допомогу.
Наталья
Дуже вдячна! Рекомендую лікаря Дятлова П.Б.
Дмитрий
Операция прошла хорошо , уже прошло два месяца от проблемы остались только воспоминания . Если бы знал , что все так легко пройдёт , пошёл бы к врачу раньше . Спасибо Павлу Борисовичу
Все сподобалось
Віктор
Дуже вдячний!!! Гарний лікар.
Ольга
Очень хороший доктор. Спасибо ему огромное!
Ирина
Павел Борисович-это доктор, который не нуждается в рекламе, достаточно рекомендаций пациентов ,наработанных им его многолетним стажем. Вот и я попала к нему по рекомендации , хотя очень сомневалась так как врач -мужчина. Но рассказы о том как Павел Борисович помогает справится с болезнями ,которорые мучают годами - взяли верх над стеснениями. Его отношение к пациенту и уместный юмор делают его консультацию комфортной даже для женщин. Сегодня была на повторной консультации после операции , от болезни ничего не осталось. Самочувствие отличное!!! Мой совет женщинам, которые комплексуют или стесняются идти к проктологу -мужчине , Павел Борисович - это доктор , которому можно доверять !!!!! Огромное спасибо Вам , Павел Борисович!!!!!!
Виктор
Зашел на сайт , чтобы записаться к Дятлову П.Б как к флебологу и увидел отзыв от Назара , не могу себя сдержать чтобы не отреагировать на этот отзыв.Такой отзыв мог написать только человек, который не знает Павла Борисовича ни как врача , ни как человека и явно не был у него на консультациях.Год назад мой друг посоветовал обратиться с проблемой по проктологии к Павлу Борисовичу и я не разу не пожалел, что прислушался к его совету и записался в эту клинику на консультацию к Павлу Борисовичу . Проблема с которой я мучился около пяти лет была решена одной операцией ,которая длилась около получаса под местным наркозом и смешной ценой за такой результат.Павел Борисович вернул меня к нормальному образу жизни. Хотя ранее я был на консультации в другой клинике у другого доктора и решение моей проблемы по предварительной консультации - это операция под общим наркозом, два дня в стационаре и заоблачная стоимость операции и пребывания в стационаре. Уже прошел год и от проблемы остались только воспоминания. Узнав , что Павел Борисович консультирует в флебологии,иду на консультацию к нему как к флебологу , потому что свое здоровье, без каких либо сомнений, я могу доверить ему на все 1000%. Это Врач и Человек с больших букв!!!!! Дай бог нам побольше таких врачей !!!
Наталья Яценко
Доктор "золотые руки". Делал мужу операцию и все стало хорошо,муж забыл о своей проблеме !спасибо доктору
Лилия
отправила мужа к Дятлову, после неудачного опыта с другим врачем(поставили неправильный диагноз), и ни разу не пожалела, что сменили врача. Дятлов как уролог очень хороший врач, и муж говорит, что еще и очень юморной. В общем, с первого же осмотра решил нашу маленькую проблему, за что спасибо. Рекомендую.
назар
Доктор мне не понравился!Я после обратился к другому и заключение было другое.Хотелось ему денег -предлагал операцию.
Катерина
Павел Борисович - врач от бога !!! Спасибо Вам огромное !!!
Анатолий Сава
очень благодарен
Светлана
Спасибо Вам огромное Павел Борисович!

Залишити відгук

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери