Кол центр працює:
Пн-сб: 9:00-18:00 Неділя: 9:00-15:00
Режим роботи:
  • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
  • Cб: 9:00 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Наші лікарі

Медичний персонал клініки - це колектив кваліфікованих лікарів з великим досвідом практичної та наукової роботи.

Наші фахівці дотримуються високих стандартів надання медичної допомоги. Ви можете без побоювань довірити їм турботу про ваше здоров'я і здоров'я ваших дітей.

Наші медсестри

Багатопрофільна приватна клініка

Приватна багатопрофільна клініка "Медична Допомога" в Києві пропонує висококваліфіковану медичну допомогу в області гінекології, отоларингології, терапевтії, педіатрії, урології, ультразвукової діагностики, дерматології, ендокринології, кардіології, малоінвазивної хірургії, проктології, логопедії, косметології, кардіології, ортопедії.

У клініці "Медична Допомога" ведуть прийоми досвідчені лікарі та лікарі-діагности з великим досвідом практичної та наукової роботи. Вони дотримуються високих стандартів надання медичної допомоги, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та відвідують медичні конференції. Це дозволяє фахівцям "Медична Допомога" на Дарниці застосовувати у своїй роботі передові та інноваційні лікувальні тактики і протоколи, отримувати високі результати при роботі з хворими.

Особлива увага приділяється професійному рівню провідних лікарів. Постійне навчання, відвідування спеціалізованих тренінгів, семінарів і наукових конференцій, підвищення рівня знань кожного співробітника – це обов'язкове правило роботи в центрі.

Медичні фахівці "KМД" відвідують зарубіжні конференції та семінари, проходять додаткову практику у відомих світових клініках, мають членство в міжнародних медичних організаціях, багаторазові стажування за кордоном в європейських і американських клініках.

Висока кваліфікація і універсальність лікарів клініки "Медична допомога" в Києві дозволяють надавати ефективну медичну допомогу всім членам сім'ї – від малого до поважного віку. Ви можете без всяких побоювань довірити своє і здоров'я Ваших рідних фахівцям нашої клініки і бути впевненими, що в нашому центрі вам нададуть найкращу медичну допомогу і допоможуть вирішити питання швидко і ефективно.

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери