Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Про клініку

Фасад клініки Медична допомога

Приватна багатопрофільна клініка «Медична Допомога» відкрита 5 серпня 2017р. Незважаючи на це, лікарі, що працюють тут, аж ніяк не новачки в лікувальній практиці: всі співробітники мають профільну освіту, підтверджену дипломами державних навчальних закладів і численними сертифікатами.

Багато наших лікарів є чинними членами профільних національних асоціацій, мають значні списки досягнень і нагород за внесок в розвиток медицини. Їх висока кваліфікація та досвід роботи в різних областях заслуговують довіри пацієнтів. Ви можете бути повністю впевнені в якості медичних послуг і без побоювання довірити турботу про здоров'я всієї родини.

Приватна клініка «Медична Допомога» має повне право називатися центром сімейного здоров'я. У нас є не тільки вузькоспеціалізовані лікарі, а також сімейні та педіатри, які допоможуть вам виростити здорових і щасливих дітей.

Також, варто відзначити наявність власного діагностичного центру. Крім інструментальних обстежень, таких як кардіограма або УЗД , проводяться також лабораторні дослідження.

Денний стаціонар в клініці «Медична Допомога» - це постійний контроль життєвих показників пацієнта, чітке виконання всіх призначень лікаря, надання невідкладної медичної допомоги в найкоротші терміни. Сучасні комфортабельні палати, уважний і ввічливий персонал центру забезпечать для пацієнтів кращі умови перебування. Наша найважливіша задача - турбота про ваше здоров'я.

Демократичні ціни в клініці «Медична Допомога» радують доступністю. Часті акції і знижки на найпопулярніші послуги в пікові періоди дозволяють вам отримати якісне лікування та діагностику незалежно від рівня доходу.

Відео про нашу клініку

Банківські реквізити клініки

ТОВ «СМАРТ КЛІНІК»

Платник єдиного податку за ставкою 5%
Банківські реквізити: ЄДРПОУ 41289817,
МФО 300711
Печерська філія ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26008052642372
юр.адреса : Київ 02081 , вул.Здолбунівська ,7
факт.адреса : 02105, м.Київ, пр-т Миру / вул.Тампере №19/18 (літ.А)

Директор Шкилевич Тарас Олександрович

Послуги в нашій клініці

Онлайн запис на візит >

Переваги нашої кліники

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн запис в клініку

Наші партнери