Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:30 - 19:00
 • Cб: 9:00 - 18:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Про Нас

Фасад клініки Медична допомога

Приватна багатопрофільна клініка «Медична Допомога» відкрита 5 серпня 2017р. Незважаючи на це, лікарі, що працюють тут, аж ніяк не новачки в лікувальній практиці: всі співробітники мають профільну освіту, підтверджену дипломами державних навчальних закладів і численними сертифікатами.

Багато наших лікарів є чинними членами профільних національних асоціацій, мають значні списки досягнень і нагород за внесок в розвиток медицини. Їх висока кваліфікація та досвід роботи в різних областях заслуговують довіри пацієнтів. Ви можете бути повністю впевнені в якості медичних послуг і без побоювання довірити турботу про здоров'я всієї родини.

Приватна клініка «Медична Допомога» має повне право називатися центром сімейного здоров'я. У нас є не тільки вузькоспеціалізовані лікарі, а також сімейні та педіатри, які допоможуть вам виростити здорових і щасливих дітей.

Також, варто відзначити наявність власного діагностичного центру. Крім інструментальних обстежень, таких як кардіограма або УЗД , проводяться також лабораторні дослідження.

Денний стаціонар в клініці «Медична Допомога» - це постійний контроль життєвих показників пацієнта, чітке виконання всіх призначень лікаря, надання невідкладної медичної допомоги в найкоротші терміни. Сучасні комфортабельні палати, уважний і ввічливий персонал центру забезпечать для пацієнтів кращі умови перебування. Наша найважливіша задача - турбота про ваше здоров'я.

Демократичні ціни в клініці «Медична Допомога» радують доступністю. Часті акції і знижки на найпопулярніші послуги в пікові періоди дозволяють вам отримати якісне лікування та діагностику незалежно від рівня доходу.

Відео про нашу клініку

Банківські реквізити клініки

ТОВ «СМАРТ КЛІНІК»

Платник єдиного податку за ставкою 5%
Банківські реквізити: ЄДРПОУ 41289817,
МФО 300711
Печерська філія ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26008052642372
юр.адреса : Київ 02081 , вул.Здолбунівська ,7
факт.адреса : 02105, м.Київ, пр-т Миру / вул.Тампере №19/18 (літ.А)

Директор Шкилевич Тарас Олександрович

Фотографії нашої клініки

Інтер'єр і кабінети

Наше обладнання

Операційна

Персонал

Послуги в нашій клініці

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн запис в клініку

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери