Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 15:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Про клініку

Фасад клиники Медична допомога

Приватна багатопрофільна клініка "Медична Допомога" відкрита 5 серпня 2017р. Не дивлячись на це, лікарі, що працюють тут, аж ніяк не новачки в лікувальній практиці: всі співробітники мають профільну освіту, підтверджену дипломами державних навчальних закладів і численними сертифікатами. Багато лікарів являються діючими членами профільних національних асоціацій, мають значні списки досягнень і нагород за внесок в розвиток медицини. Їх висока кваліфікація і досвід роботи в різних областях заслуговують довіри пацієнтів. Ви можете бути повністю впевнені в якості медичних послуг і без побоювання довірити турботу про здоров'я всієї родини.

Приватна клініка "Медична Допомога" має повне право називатися центром сімейного здоров'я. У нас є не тільки вузькоспеціалізовані лікарі, але також сімейні лікарі та педіатри, які допоможуть вам виростити здорових і щасливих дітей.

Також, варто відзначити наявність власного діагностичного центру. Крім інструментальних обстежень, таких як кардіограма або УЗД, проводяться також лабораторні дослідження.

Денний стаціонар в клініці "Медична Допомога" - це постійний контроль життєвих показників пацієнта, чітке виконання всіх призначень лікаря, надання невідкладної медичної допомоги в найкоротші терміни. Сучасні комфортабельні палати, уважний і ввічливий персонал центру забезпечать для пацієнтів кращі умови перебування. Наша найважливіша задача - турбота про ваше здоров'я.

Демократичні ціни в клініці "Медична Допомога" радують доступністю. Часті акції і знижки на найпопулярніші послуги в пікові періоди дозволяють вам отримати якісне лікування та діагностику незалежно від рівня доходу.

Наші партнери