Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

Дарницька (Ленінградська)
площа

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
google карта
Записатись на прийом
UA
Приватна клініка MD Clinica
 • Приватна клініка MD Clinica
  АНАЛІЗИ
  в "Медичній Допомозі"
  достоверно
  щоденно
  з 7:30-11:00

  Записатися

   
 • Приватна клініка MD Clinica
  МЕДОГЛЯД
  В ШКОЛУ
  в клініці
  а ви готові?

  Записатися

 • Приватна клініка MD Clinica
  КАРДІОЛОГ
  та ЕКГ
  в "Медична Допомога"
  ми поряд

  Записатися

АНАЛІЗИ
в "Медичній Допомозі"
достоверно
щоденно
з 7:30-11:00

Записатися

 

Сучасна багатопрофільна приватна клініка в Києві

Приватні клініки сьогодні складають гідну конкуренцію державним установам. Багатопрофільна медична клініка «Медична Допомога» (Київ) існує всього рік (з 2017 р).

Наші фахівці мають великий практичний досвід в різних напрямках медицини, навички роботи з найсучаснішими діагностичними апаратами, володіють класичними методиками та інноваційними технологіями. Всі лікарі в клініці мають ліцензії і сертифікати, що дозволяє на високому професійному рівні надавати великий спектр послуг.

У нас є досвідчені фахівці з величезним досвідом роботи в терапії, педіатрії, хірургії, косметології та інших напрямках.

Приватна медична клініка або державна лікарня?

Державна медицина передбачає безкоштовну медичну допомогу будь-якому пацієнтові, незалежно від його фінансових можливостей. Але вже не перший рік пацієнти рішуче вирішують звертатися в приватні клініки. Чому?

Відповідь проста – в таких закладах пацієнт отримує найкраще лікування в комфортних умовах, не простоює в чергах, не стикається з безтактністю і некомпетентністю лікарів. Однозначно рівень обслуговування в медичній клініці буде вище, ніж у звичайній поліклініці, що і обґрунтовує вартість консультації і прийому приватного лікаря.

Центр «Медична допомога» пропонує консультації у досвідчених лікарів, точну діагностику на сучасному обладнанні і максимально ефективне лікування. Ми спеціалізуємося на широкому спектрі послуг, тому готові допомогти будь-якому пацієнтові.

Прийом дітей і дорослих дозволяє спостерігатися в клініці всій сім'ї, тому центр можна по праву назвати сімейною клінікою. Наша приватна поліклініка надає наступні послуги.

Наші приватні медичні послуги:

 • Гінекологія

  Проводимо первинні консультації, надаємо допомогу в курируванні вагітності, установці і видаленні контрацептивних імплантів, оцінці стану молочних залоз, лікуємо дисплазію шийки матки, використовуємо у своїй практиці оперативне лікування, а також спеціалізуємося в дитячому і підлітковому напрямку. Всі необхідні для огляду індивідуальні стерильні предмети є в клініці.

 • Урологія

  Діагностуємо і лікуємо хвороби сечостатевих органів у чоловіків, жінок і дітей, в тому числі захворювання нирок, сечового міхура і інших органів, викликаних проникненням патогенних бактерій. Контакти з диспетчерами і лікарями не вимагають витрат часу, тому що попередній запис виключає утворення черг, непродуктивне очікування, плутанину.

 • Терапія

  Надаємо первинну медичну допомогу пацієнтам, в тому числі діагностику, лікування і профілактику захворювань внутрішніх органів. В нашій спеціалізації: гострі респіраторні захворювання, астма, бронхіт, діабет та інші поширені хвороби. По телефону або онлайн можна записатися до компетентних фахівців – вибрати лікаря, зручну дату та найближчий зручний час, дізнатися про ціни.

 • Дерматологія

  Виявляємо і позбавляємо пацієнтів від захворювань шкіри, в тому числі бородавок, дерматитів, грибкових інфекцій, герпесу, акне, псоріазу, раку шкіри. Клініка гарантує нерозголошення будь-якої інформації, яка стосується особистості хворого, діагнозу і результатів лікування.

 • Косметологія

  Надаємо допомогу в гальмуванні передчасного і природного старіння шкіри, надаємо допомогу в поліпшенні естетичного вигляду шкірних покривів обличчя і тіла. Кожен, хто звернувся в клініку, знайде пакет послуг, який задовольняє його потребам і фінансовим можливостям.

 • Отоларингологія (ЛОР)

  Проводимо сучасне консервативне і оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа. Також проводимо профілактичне лікування хронічних ЛОР-захворювань.

 • Гастроентерологія

  Виявляємо і лікуємо різні захворювання, пов'язані з травною системою людини. Якщо у пацієнта виникли проблеми з перетравленням їжі, болем в органах шлунково-кишкового тракту або інші симптоми – потрібно записатися на прийом до гастроентеролога в приватній клініці.

 • Неврологія (Невропатолог)

  Спеціалізуємося на виявленні та лікуванні захворювань головного і спинного мозку, периферичних м'язів і нервів, розладів центральної нервової системи.

 • Проктологія

  Надаємо комплексне лікування захворювань товстої, прямої кишки, анального отвору і блізкорозташованих зон. Найчастіше до нас звертаються пацієнти з такими хворобами, як: геморой, анальні тріщини, коліт, випадання кишки, рак, сторонні предмети.

 • Педіатрія

  Дбайливо і ефективно працюємо з дітьми різного віку, враховуємо особливості індивідуального розвитку дитини. Проводимо вакцинацію. Дитячий лікар лікує новонароджених і дітей до 18 років. Педіатричний напрямок в приватному центрі є одним з найкращих в Києві, тому що, відвідавши поліклініку, дітей зустріне комфорт, затишок, доброта й високий професіоналізм фахівців.

  Детальніше ціну і все, що входить в пакет послуг, можна дізнатися на сайті. Тут же розміщена інформація про час роботи, контакти, відгуки. Батьки дітей можуть вибрати фахівця, керуючись цією інформацією, записатися на консультації.

 • Масажист

  Альтернативний варіант лікування для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, спазмами м'язів, больовими відчуттями будь-якої локалізації. Виправити ці відхилення, вилікувати захворювання і попередити їх прогресування допоможуть – ортопед-травматолог, масажисти.

  До послуг малят працює кабінет фізіотерапії, масажу, денний стаціонар. Масаж допоможе усунути кривошию, скорегувати неправильну поставу. Фахівці роблять не тільки дитячий масаж, але й естетичний, лікувальний, профілактичний дорослим пацієнтам клініки.

 • Хірургія

  Проводимо малоінвазивні операції, консультуємо і лікуємо травми, вади розвитку, естетичні дефекти та ін. В клініці до послуг пацієнтів є денний стаціонар. У хірургії застосовується сучасне обладнання.

  Деякі операції проводимо радіохвильовим ножом, який дозволяє безконтактним методом видалити папіломи, родимки, кондиломи, бородавки. Серед вдячних пацієнтів лікарів-хірургів не тільки дорослі. Маленьких пацієнтів приймає дитячий хірург.

 • Кардіологія

  Спеціалізуємося на лікуванні широкого спектру захворювань серцево-судинної системи, в тому числі серцевої недостатності, аритмії, ішемії, постінфарктних станів, гіпер- і гіпотонії, ендокардиту та ін. Робимо електрокардіографію та УЗД сердця.

 • Ортопед - травматолог

  Допомагаємо пацієнтам з різними травмами та порушеннями опорно-рухового апарату вродженого або набутого характеру. Серед пацієнтів також є діти з вродженими або набутими вадами опорно-рухового апарату.

 • Ендокринологія

  Лікуємо хвороби, пов'язані з порушенням секреції залоз, спеціалізуємося на захворюваннях щитовидної залози. Найпоширеніші хвороби ендокринної системи включають: цукровий діабет, ожиріння, безпліддя, мастопатію та ін.

 • УЗД лікар

  У клініці ультразвукову діагностику проводимо в різних напрямках медицини:УЗД серця і судин;УЗД слинних залоз, лімфатичних вузлів і м'яких тканин;ультразвукова діагностика грудних залоз;дослідження простати, нирок і сечового міхура;ультразвукове обстеження репродуктивних органів і акушерське УЗД;дослідження органів шлунково-кишкового тракту.УЗД можна пройти в будь-який зручний для пацієнтів день, тому що послуги доступні навіть у вихідні дні. Діють системи знижок.

 • Лабораторні дослідження

  У клініці до послуг дорослих і дітей є лабораторная діагностика. Направлення на здачу того чи іншого аналізу пацієнти отримують від лікарів, також можна звернутися до клініки самостійно. Проводимо різні аналізи, які потрібні фахівцеві для постановки точного діагнозу. Лабораторні аналізи крові, сечі, мазків бере у пацієнтів медична сестра. У клініці медсестри проходять регулярні переатестації, мають високі професійні навички і можуть знайти підхід, як до дорослих пацієнтів, так і дітей, які бояться, вередують, хвилюються.

 • Денний стаціонар

  Комфортабельний стаціонар зустріне затишними палатами для тривалого або короткочасного перебування. Проводимо всі необхідні процедури в денні часи, а після них пацієнт може повертатися додому або до своїх звичних справ. Пацієнт може отримати в денному стаціонарі наступні послуги: взяття біологічного матеріалу на дослідження, отримання ін'єкцій будь-яким способом, проведення різноманітних фізіопроцедур, отримання крапельниць, перебування під наглядом лікаря після оперативног втручання.

 • Оформлення медичних документів

  Робимо потрібні довідки згідно з українським законодавством: від документів для дитячих садків до форми для відвідування басейну.

 • Багатопрофільний медичний центр «Медична допомога» бажає всім своїм пацієнтам – колишнім і майбутнім: «Будьте здорові!». А фахівці клініки зроблять все, щоб це побажання збулося!

Зверніть увагу!

Щоб потрапити на прийом до будь-якого лікаря, вам потрібно заздалегідь записатися. Для цього зателефонуйте нам і протягом хвилини ми підберемо оптимальний день та час. Або скористайтеся сторінкою онлайн запис до лікаря на сайті самостійно: вкажіть свої реєстраційні дані (ПІБ, адреса електронної пошти та номер телефону), виберіть день і час з точністю до 30 хвилин (доступні години прийому з 7:30 до 19:30 в будні дні, з 7:30 до 17:00 в суботу та з 9:00 до 14:00 в неділю). Ви можете залишити коротке повідомлення для фахівця нашої клініки в Києві, щоб менеджер врахував ваші побажання або відповів на питання при подальшому дзвінку.

У нас багато клієнтів в день, тому запис мінімум за один день обов'язковий. Це допоможе вам уникнути черг і витратити на прийом у лікаря мінімальну кількість особистого часу.

Запишіться на прийом >

Переваги нашої приватної лікарні

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Особливості нашої медичної клініки

Відповідальність, прагнення допомогти і зосередженість на результаті - ці риси відрізняють нас від інших медичних установ. Коли пацієнт звертається до нас в клініку, наша мета полягає в 100% -м вирішенні його проблем. Консультація, діагностика або лікування - до будь-якого етапу медичного обслуговування ми ставимося з усією серйозністю. Тому медична клініка «Медична допомога» заслужила довіру з боку пацієнтів і їх сімей.

Ми також регулярно проводимо акції для наших нових і постійних клієнтів, пропонуємо спеціальні програмні пакети. Наприклад, комплекс «В садок» стане в нагоді батькам маленьких дітей, які готуються до вступу в дитячий дошкільний заклад. Він включає в себе стандартні аналізи, огляд у всіх необхідних лікарів, видачу відповідних довідок. Ви можете вибрати стандартний пакет або розширений, який додатково підкріплений консультаціями лікарів (ортопеда, невролога, педіатра, офтальмолога і отоларинголога).

У відповідному розділі нашого сайту ви знайдете докладну інформацію по всіх пакетів, в тому числі для дорослих, дітей, жінок і чоловіків.

Запис на прийом

Фахівці приватної клініки «Медична допомога» - визнані професіонали в різних галузях медицини. Наша згуртована команда щодня працює з різними медичними ситуаціями від консультацій і оформлення медичних документів до проведення малоінвазивних процедур або серйозних операцій. Тому лікарі приватної клініки проведуть якісний прийом, призначать лабораторні дослідження і лікування, якщо буде потрібно. Від вас потрібна лише запис на прийом до відповідного лікаря.

Запишіться на прийом >

Звертайтеся до досвідчених фахівців в медицині, щоб вчасно проводити профілактичні заходи або ефективно лікувати захворювання!

лікар картинка

Наші лікарі

Наші фахівці - це в першу чергу згуртований і професійний колектив лікарів з великим досвідом практичної та наукової роботи, середнього і молодшого медичного персоналу.

Колектив нашого Центру внесе в процес спілкування лікаря з пацієнтом ноту дружби і повної довіри, що дасть позитивний настрій на лікування і тим самим сприятиме якнайшвидшому одужанню навіть в самих серйозних випадках.

 • Садовська Анна Анатоліївна Садовська Анна Анатоліївна Терапевт, Головний лікар, Лікар ЗП сімейної медицини
  29 відгуків
 • Дятлов Павло Борисович Дятлов Павло Борисович Проктолог, Хірург, Хірург дитячий, Проктолог дитячий
  23 відгуків
 • Григоренко Юлія Анатоліївна Григоренко Юлія Анатоліївна Венеролог, Дерматолог, Косметолог, Дерматолог дитячий
  21 відгуків
 • Радченко Олена Миколаївна Радченко Олена Миколаївна Гінеколог, Лікар ультразвукової діагностики
  17 відгуків
Всі лікарі

АКЦІЇ

 • Довідка в дитячий табір (форма 079/о)

  АКЦІЯ до кінця літа - оформлення довідки дитини в дитячий табір!

  Ціна всього 320 грн!

  Всі акції
 • Знижки на УЗД -10% щочетверга в Md Clinica

  Щочетверга у нас діє знижка на всі види УЗД діагностики!

  -10% на будь-яке УЗД

  Всі акції

ПРОГРАМНІ ПАКЕТИ

 • "Гуртом дешевле" - можливість економії на комплексі лікувальних массажів

  Економія 5%!

  Всі пакети
 • Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"

  Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" - програма обстеження, що дає реальний результат!

  Економія 1330 грн!

  Всі пакети
 • Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"

  Пакет "Комплексна програма лікування грибка нігтів" - ефективна перемога над оніхомікозом!

  Ви заощаджуєте 380 грн!

  Всі пакети
 • Пакет обстежень "Життя без інфекцій"

  "Життя без інфекцій" - обстеження організму на захворювання, що передаються статевим шляхом.

  Економія 450 грн!

  Всі пакети

Багатопрофільний медичний та діагностичний центр “Медична Допомога”

"Медична Допомога" - згуртований колектив професіоналів, люблячих свою роботу. Лікарі в нашому медичному центрі допоможуть пацієнтам з різними проблемами та симптомами. Від вас не потрібно ніяких інших документів або старих лікарняних карток – всі дослідження ми виконуємо в стінах нашої клініки. Зручна форма спілкування через сайт центру дозволяє отримати потрібну інформацію максимально швидко та комфортно для вас. Ми намагаємось максимально спростити запис на прийом для вас, а також скоротити час на уточнення потрібної вам інформації, тому використовуємо он-лайн чат для спілкування з вами, можливість замовити зворотній виклик - для економії ваших коштів та швидку форму запису до лікаря через сайт.

Багатопрофільний медичний та діагностичний центр “Медична Допомога”

 • Західні стандарти лікування (evidence-based medicine)
 • 
Постійна освіта та підвищення кваліфікації медичного персоналу
 • Єдиний стандарт обслуговування
 • 65% персоналу - лікарі першої та вищої категорій
 • Дружні ціни та широкий спектр послуг.

Наші партнери