Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 14:00
google карта
Частная клиника MD Clinica
 • Частная клиника MD Clinica
 • Частная клиника MD Clinica
  Комплексні програми
  "МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
  ГАРАНТІЯ І ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я
  Пакети для всієї родини.

  Дізнатися докладніше

 • Частная клиника MD Clinica

Гарна приватна клініка для лікування дорослих і дітей

Для жителів і гостей столиці (Київ) клініка «Медична допомога» пропонує послуги приватних лікарів з різних галузей медицини. У нас працюють досвідчені фахівці в терапії, педіатрії, хірургії, косметології та інших затребуваних напрямках.

Медична клініка або державна лікарня?

Державна медицина передбачає безкоштовну допомогу будь-якому пацієнту незалежно від його фінансових можливостей. Але вже не перший рік пацієнти рішуче воліють звертатися в приватні клініки. Чому?

Відповідь проста - в таких закладах пацієнт отримує найкраще лікування в комфортних умовах, що не простоює в чергах, які не стикається з безтактністю і некомпетентністю лікарів. Однозначно рівень обслуговування в медичній клініці буде вище, ніж у звичайній поліклініці, що і обґрунтовує вартість консультації і прийому приватного лікаря.

Приватна лікарня «Медична допомога» пропонує консультації у досвідчених лікарів, точну діагностику на сучасному обладнанні і максимально ефективне лікування. Ми спеціалізуємося на широкий спектр послуг, тому готові допомогти будь-якому пацієнтові.

Приватна клініка в Києві

Послуги нашої мед. клініки в Києві:

 1. Гінекологія - проводимо первинні консультації, надаємо допомогу в курируванні вагітності, установці і видаленні контрацептивних імплантів, оцінці стану молочних залоз, а також спеціалізуємося в дитячому і підлітковому напрямку.
 2. Урологія - діагностуємо і лікуємо хвороби сечостатевих органів у чоловіків, жінок і дітей, в тому числі захворювання нирок, сечового міхура і інших органів, схильних до патогенних бактерій.
 3. Терапія - надаємо первинну медико-санітарну допомогу пацієнтам, в тому числі діагностику, лікування і профілактику захворювань внутрішніх органів. В нашій спеціалізації гострі респіраторні захворювання, астма, бронхіт, діабет і інші поширені хвороби.
 4. Дерматологія - виявляємо і позбавляємо пацієнтів від захворювань шкіри, в тому числі від бородавок, дерматитів, грибкових інфекцій, герпесу, акне, псоріазу, раку шкіри.
 5. Косметологія - надаємо допомогу в гальмуванні передчасного і природного старіння шкіри, лікуванні шкірних захворювань, інфекцій, гормональні збої.
 6. Отоларингологія - проводимо сучасне консервативне і оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа, а також пов'язаних з ними зон голови і шиї.
 7. Гастроентерологія - виявляємо і лікуємо різні захворювання, пов'язані з травною системою людини. Якщо у пацієнта виникли проблеми з переварюванням їжі, болі в органах шлунково-кишкового тракту або інші симптоми - потрібно записатися на прийом до гастроентеролога в приватній клініці.
 8. Неврологія - спеціалізуємося на виявленні та лікуванні захворювань головного і спинного мозку, периферичних м'язів і нервів, розладів центральної нервової системи.
 9. Проктологія - надаємо комплексне лікування захворювань товстої, прямої кишки, анального проходу і блізрасположенних зон. Найчастіше до нас звертаються пацієнти з такими хворобами: геморой, анальні тріщини, коліт, випадання кишки, рак, сторонні предмети.
 10. Педіатрія - дбайливо і ефективно працюємо з дітьми різного віку, враховуємо особливості індивідуального розвитку дитини.
 11. Мануальна терапія - альтернативний варіант лікування для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, спазмами м'язів, больовими відчуттями будь-якої локалізації.
 12. Хірургія - проводимо операції різної складності і ефективно боремося з такими захворюваннями, як некрози тканин і внутрішніх органів, травми, вади розвитку, естетичні дефекти і ін.
 13. Кардіологія - спеціалізуємося на лікуванні широкого спектру захворювань серцево-судинної системи, в тому числі серцевої недостатності, аритмії, ішемії, інфаркту, гіпер- і гіпотонії, ендокардиту та ін.
 14. Ортопедія - допомагаємо пацієнтам з різними травмами та порушеннями опорно-рухового апарату вродженого або набутого характеру.
 15. Ендокринологія - лікуємо хвороби, пов'язані з порушенням секреції залоз. Найпоширеніші хвороби ендокринної системи включають цукровий діабет, ожиріння, безпліддя, мастопатію і інш.
 16. Діагностика - проводимо дослідження всіх органів і тканин, застосовуючи сучасне обладнання. У нашій компетенції провести УЗД органів і суглобів, доплерографію, ЕКГ серця, скринінг при вагітності і інші процедури.
 17. Лабораторні дослідження - проводимо потрібні аналізи, які потрібні фахівцеві для постановки діагнозу.
 18. Денний стаціонар - проводимо всі необхідні процедури в денний час, а після них пацієнт може повертатися додому або до своїх звичних справ.
 19. Оформлення медичних документів - робимо потрібні довідки згідно з українським законодавством: від документів для дитячих садків до форми для відвідування басейну.

Таким чином, лікарі в нашому медичному центрі допоможуть пацієнтам з різними проблемами і симптомами. Від вас не потрібно ніяких інших документів або старих лікарняних карток - все обстеження ми проводимо в стінах нашої лікарні. Запишіться на консультацію до потрібного фахівця, щоб він допоміг вам у вирішенні вашої медичної проблеми.

Зверніть увагу!

Лікування в медичному центрі

Щоб потрапити на прийом до будь-якого лікаря, вам потрібно заздалегідь записатися. Для цього зателефонуйте нам і протягом хвилини ми підберемо оптимальний день. Або скористайтеся сторінкою онлайн запис до лікаря на сайті самостійно: вкажіть свої реєстраційні дані (ПІБ, адреса електронної пошти та номер телефону), виберіть день і час з точністю до 30 хвилин (доступні години прийому з 7:30 до 19:30 в будні дні, з 7:30 до 17:00 в суботу та з 9:00 до 14:00 в неділю). Ви можете залишити коротке повідомлення для фахівця нашої клініки в Києві, щоб менеджер врахував ваші побажання або відповів на питання при подальшому дзвінку.

У нас багато клієнтів в день, тому запис мінімум за один день обов'язкове. Це допоможе вам уникнути черг і витратити на прийом у лікаря мінімальну кількість особистого часу.

Переваги медичної клініки «Медична допомога»

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 1. Доступні ціни . Головна наша мета - надавати якісні медичні послуги, які будуть доступні всім відвідувачам. Це ніяким чином не впливає на якість консультацій, аналізів і лікування, а зовсім навпаки: приміщення нашої приватної лікарні завжди чисті і доглянуті, досвідчені лікарі працюють з сучасним обладнанням та медичними інструментами. Наприклад, зараз в нашій клініці діє єдина ціна на консультації всіх фахівців - 300 грн. Це спрощує клієнту похід до фахівця і вберігає від несподіваної вартості за прийом. Ви ніколи не зіткнетеся з несподіваними цінами на наші послуги, якщо заздалегідь проконсультуйтеся з нашими лікарями.
 2. Кваліфіковані лікарі . Крім профільної освіти, наші лікарі мають колосальний досвід в своїх напрямках, а також успіхи в науковій діяльності. Це стосується всіх фахівців, в тому числі молодшого медичного персоналу. Наша згуртована команда докторів - це саме ті люди, яким ви зможете довірити своє здоров'я в надії на позитивний результат лікування.
 3. Сучасні методи діагностики і лікування . Наша приватна клініка оснащена найкращим і передовим обладнанням, яке допомагає в постановці точного діагнозу і підборі оптимального лікування. Ми практикуємо новітні операції з найменшим втручанням в організм (малоінвазивні методики), підбираємо якісні препарати на основі діючої речовини в складі, а не його популярності і ціни.
 4. Хірургія одного дня . Пацієнтам зовсім не обов'язково проводити тижні в стаціонарі, адже ми пропонуємо хірургічне лікування за добу і виписку пацієнта вже на наступний день. Це може бути застосовано до багатьох операціями, які раніше вимагали від хворого більш 7-10 післяопераційних днів в стаціонарі. Така особливість лікування може бути застосована до 60% всіх хірургічних втручань і істотно полегшує відновлення пацієнта, однак вимагає високої кваліфікації від лікаря і якісного робочого обладнання. Приватна клініка «Медична допомога» може похвалитися всім необхідним для такої процедури, що особливо приваблює наших клієнтів.

Особливості приватної поліклініки в Києві

Прийом у приватній клініці

Відповідальність, прагнення допомогти і зосередженість на результаті - ці риси відрізняють нас від інших медичних установ. Коли пацієнт звертається до нас в клініку, наша мета полягає в 100% -м вирішенні його проблем. Консультація, діагностика або лікування - до будь-якого етапу медичного обслуговування ми ставимося з усією серйозністю. Тому медична клініка «Медична допомога» заслужила довіру з боку пацієнтів і їх сімей.

Ми також регулярно проводимо акції для наших нових і постійних клієнтів, пропонуємо спеціальні програмні пакети. Наприклад, комплекс «В садок» стане в нагоді батькам маленьких дітей, які готуються до вступу в дитячий дошкільний заклад. Він включає в себе стандартні аналізи, огляд у всіх необхідних лікарів, видачу відповідних довідок. Ви можете вибрати стандартний пакет або розширений, який додатково підкріплений консультаціями лікарів (ортопеда, невролога, педіатра, офтальмолога і отоларинголога).

У відповідному розділі нашого сайту ви знайдете докладну інформацію по всіх пакетів , в тому числі для дорослих, дітей, жінок і чоловіків.

Запис на прийом

Фахівці приватної клініки «Медична допомога» - визнані професіонали в різних галузях медицини. Наша згуртована команда щодня працює з різними медичними ситуаціями від консультацій і оформлення медичних документів до проведення малоінвазивних процедур або серйозних операцій. Тому лікарі приватної клініки проведуть якісний прийом, призначать лабораторні дослідження і лікування, якщо буде потрібно. Від вас потрібна лише запис на прийом до відповідного лікаря.

Звертайтеся до досвідчених фахівців в медицині, щоб вчасно проводити профілактичні заходи або ефективно лікувати захворювання!

Записатись на прийом

Переваги

 • Доступні ціни
 • Кваліфіковані лікарі
 • Сучасні методи
 • Хірургія одного дня

Наші лікарі

Наші фахівці - це в першу чергу згуртований і професійний колектив лікарів з великим досвідом практичної та наукової роботи, середнього і молодшого медичного персоналу.

Колектив нашого Центру внесе в процес спілкування лікаря з пацієнтом ноту дружби і повної довіри, що дасть позитивний настрій на лікування і тим самим сприятиме якнайшвидшому одужанню навіть в самих серйозних випадках.

Всі лікарі

Акції

 • Акционное УЗИ по средам в апреле

  Весь апрель по средам на все виды УЗИ скидка 10%.

  Акционное УЗИ по средам в апреле
  💥 Акционное предложение: УЗИ по средам в апреле ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Поверхностный феруловый пилинг лица Ferulic Peeling

  Поверхностный феруловый пилинг лица Ferulic Peeling - светлая сияющая кожа со скидкой 300 грн.

  Поверхностный феруловый пилинг лица Ferulic Peeling
  💥 Акционное предложение: Поверхностный феруловый пилинг лица Ferulic Peeling - цена сейчас 500 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Поверхностный фитопилинг лица Mandelico Peeling

  Поверхностный фитопилинг лица Mandelico Peeling - профессиональный уход за кожей со скидкой 150 грн.

  Поверхностный фитопилинг лица Mandelico Peeling
  💥 Акционное предложение: Поверхностный фитопилинг лица Mandelico Peeling - цена сейчас 350 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Поверхностный миндальный пилинг лица Mandelage

  Поверхностный миндальный пилинг лица Mandelage
  со скидкой 150 грн.

  Поверхностный миндальный пилинг лица Mandelage
  💥 Акционное предложение: Поверхностный миндальный пилинг лица Mandelage - цена сейчас 150 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02

Програмні пакети

 • Пакет обследования "В школу"

  «В школу» - программа обследования ребенка перед поступлением в школу

  Пакет обследования "В школу"
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "В школу" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Пакет обследования "В садик"

  «В садик» - программа обследования ребенка перед поступлением в детское дошкольное заведение 

  Пакет обследования "В садик"
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "В садик" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Пакет обследования "Дошкольник СТАНДАРТ"

  "Дошкольник СТАНДАРТ" - пакетная программа по наблюдению за ребенком дошкольного возраста от 3-7 лет.

  Пакет обследования "Дошкольник СТАНДАРТ"
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "Дошкольник СТАНДАРТ" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Пакет обследования "Дошкольник VIP"

  "Дошкольник VIP" -комплексная годовая расширенная программа по наблюдению за ребенком в возрасте от 3 до 7 лет.

  Пакет обследования "Дошкольник VIP"
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "Дошкольник VIP" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02