Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря
Приватна клініка MD Clinica
 • Приватна клініка MD Clinica

   

  консультації
  ОНЛАЙН
  БЕЗПЕЧНО
  без відвідування
  клініки

  ЗАМОВИТИ

 • Приватна клініка MD Clinica

   

  "Медична Допомога"
  ПРАЦЮЄ
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  консультації
  та запис на прийом

  КОНТАКТИ

 • Приватна клініка MD Clinica
  ДІАГНОСТИКА
  НА СУЧАСНОМУ
  ОБЛАДНАННІ
  дорослим та дітям

  Дізнатись ціни

 

консультації
ОНЛАЙН
БЕЗПЕЧНО
без відвідування
клініки

ЗАМОВИТИ

Сучасна багатопрофільна приватна клініка в Києві

Приватні клініки сьогодні складають гідну конкуренцію державним установам. Багатопрофільна медична клініка «Медична Допомога» (Київ) існує з 2017 г.

Наші фахівці мають великий практичний досвід в різних напрямках медицини. Всі лікарі в клініці мають необхідні документи та сертифікати, що дозволяють на високому професійному рівні надавати медичні послуги.

У клініці працюють лікарі дитячого та дорослого напрямків. Багатопрофільна спеціалізація дозволяє надавати пацієнту необхідну допомогу.

Приватна медична клініка або державна лікарня?

Державна медицина передбачає безкоштовну медичну допомогу будь-якому пацієнтові, незалежно від його фінансових можливостей. Але вже не перший рік пацієнти рішуче звертаються в приватні клініки. Чому?

Відповідь проста - в таких закладах пацієнт отримує краще лікування в комфортних умовах, не простоює в чергах, не стикається з безтактністю і некомпетентністю лікарів.

Надаємо медичні послуги з:

 • Гінекологія

  Надаємо первинні консультації, спостерігаємо за вагітністю, лікуємо дисплазію шийки матки, використовуємо у своїй практиці оперативне лікування, а також спеціалізуємось на лікуванні дівчаток та дівчин. Всі необхідні для огляду індивідуальні стерильні предмети в клініці є.

 • Мамологія

  Проводимо комплексне дослідження та лікування молочної залози. Використовуємо ультразвукову діагностику та біопсію за необхідністю. Використовуємо сучасні методи лікування.

 • Урологія

  Лікуємо хвороби сечостатевих органів у чоловіків, жінок і дітей, в тому числі захворювання нирок, сечового міхура.

 • Сімейна медицина

  Один лікар надає медичні послуги всім членам родини. Сімейна медицина - це сучасний та зручний для пацієнта напрямок в медицині, що надає комплексну допомогу як дітям так і дорослим.

 • Терапія

  Надаємо первинну медичну допомогу пацієнтам. Діагностуємо та лікуємо захворювання внутрішніх органів. Спеціалізкємось на: гострих респіраторних захворюваннях, астмі, бронхіті, діабеті та іншіх поширених хворобах.

 • Педіатрія

  Дбайливо та ефективно працюємо з дітьми різного віку, враховуємо особливості індивідуального розвитку дитини. Проводимо щеплення. Дитячий лікар лікує новонароджених і дітей до 18 років.

 • Логопедія

  Займаємось вирішенням проблем порушення мови. Порушення засобів спілкування та порушення в застосуванні засобів спілкування – основні напрямки, в яких працюють наші фахівці.

 • Отоларингологія (ЛОР)

  Проводимо сучасне консервативне та оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа. Також здійснюємо профілактичне лікування хронічних ЛОР-захворювань. Застосовуємо методи кріотерапії.

 • Проктологія

  Надаємо комплексне лікування захворювань товстої, прямої кишки, анального отвору і близько розташованих зон.

 • Хірургія

  Проводимо малоінвазивні операції, консультуємо та лікуємо травми, вади розвитку, естетичні дефекти та ін. В клініці до послуг пацієнтів працює денний стаціонар.

 • Гастроентерологія

  Виявляємо і лікуємо різні захворювання, пов'язані з травною системою людини.

 • Неврологія (Невропатолог)

  Спеціалізуємося на виявленні та лікуванні захворювань головного і спинного мозку, периферичних м'язів і нервів, розладів центральної нервової системи.

 • Психологія

  Допомагаємо знайти рішення в складних внутрішніх та між особових конфліктах. Надаємо психологічну допомогу дітям та підліткам. Допомагаємо в подоланні дитячих страхів та комплексів.

 • Ендокринологія

  Лікуємо хвороби, пов'язані з порушенням секреції залоз, спеціалізуємося на захворюваннях щитоподібної залози

 • Кардіологія

  Спеціалізуємося на лікуванні широкого спектра захворювань серцево-судинної системи, в тому числі серцевої недостатності, аритмії, ішемії, постінфарктних станів, гіпер- і гіпотонії, ендокардиту та ін.

 • Ортопед - травматолог

  Допомагаємо пацієнтам з різними травмами та порушеннями опорно-рухового апарату вродженого або набутого характеру.

 • Дерматологія

  Виявляємо та позбавляємо пацієнтів від захворювань шкіри, в тому числі бородавок, дерматитів, грибкових інфекцій, герпесу, акне, псоріазу. Проводимо лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом.

 • Косметологія

  Допомагаємо в гальмуванні передчасного і природного старіння шкіри, надаємо допомогу в поліпшенні естетичного вигляду шкіри обличчя та тіла.

 • Масажи

  Один з варіантів лікування для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, спазмами м'язів, болісним відчуттям будь-якої локалізації.

 • УЗД дослідження

  У нас доступні всі види УЗД. Послуги з ультразвукового дослідження доступні йтакож у вихідні дні.

 • Лабораторні дослідження

  В клініці є лабораторна діагностика. Ви можете здати аналізи як за направленням лікаря, так і самостійно. Медсестри проходять регулярні переатестації, мають високі професійні навички, працюють з дорослими та дітьми.

 • Денний стаціонар

  Клініка має в своєму розпорядженні затишні палати для короткочасного перебування в денному стаціонарі. Надаємо послуги: постановка уколів, крапельниць, проведення фізіопроцедур, перебування під наглядом лікаря після проведення операційного втручання.

 • Оформлення медичних документів

  Оформляємо довідки згідно українського законодавства. Перелік довідок ви можете знайти в розділі «Оформлення довідок».

 • Онлайн консультація

  Онлайн консультація наших лікарів стане для вас рятівним кругом, коли ви не можете відвідати клініку самостійно по тих чи інших причинах. Віддалена консультація - це просто, швидко, надійно та вигідно.

Запис в клініку

Щоб потрапити на прийом до будь-якого лікаря, вам потрібно заздалегідь записатися. Для цього зателефонуйте нам і протягом пари хвилин ми підберемо оптимальний день та час. Або скористайтеся сторінкою онлайн запису до лікаря на сайті самостійно. Вкажіть свої реєстраційні дані (ім’я та номер телефону), оберіть лікаря, день і бажаний час.

Ми працюємо з 7:30 до 20:00 в будні дні, з 7:30 до 17:00 в суботу та в неділю.

Запишіться на прийом >

Переваги нашої приватної лікарні

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є зручна парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. У нас працює безкоштовний Wi-Fi. Доступна онлайн консультація лікаря.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Особливості нашої медичної клініки

Відповідальність, прагнення допомогти та зосередженість на результаті - ці риси відрізняють нас від інших медичних установ. Коли пацієнт звертається до нас в клініку, наша мета полягає в 100%-ому вирішенні його проблем. Консультація, діагностика або лікування - до будь-якого етапу медичного обслуговування ми ставимося з усією серйозністю. Тому клініка «Медична допомога» добула довіру з боку пацієнтів та їх родин.

НАША МІСІЯ:

Просувати сімейну медицину та принципи профілактики у кожну родину. Профілактика – запорука здоров’я.

НАШЕ БАЧЕННЯ:

Отримання репутації експертної багатопрофільної клініки, що турбується про здоров’я цілих поколінь в родині. Ми є родинною клінікою.

НАШІ ЦІННОСТІ:

Турбота про здоров’я кожного члена в родині – ми турбуємось про вас ще на початку планування вашого життя і до самої сивини.

Розвиток міцних, довірчих відносин з пацієнтами та партнерами - ми надаємо якісні послуги та дотримуємось етичного кодексу, тому що хочемо, щоб наші відносини були на роки.

Повага до часу нашого клієнта – у максимально стислий час намагаємось вам допомогти. Поважаємо ваш час та цінуємо, що витрачаєте його на нас.

Зручні комунікації – ми завжди втілюємо найбільш зручні канали комунікацій з нашими пацієнтами, щоб їм було комфортно спілкуватись з нами звичним способом.

Запис на прийом

Фахівці приватної клініки «Медична допомога» - визнані професіонали в різних галузях медицини. Наша згуртована команда щодня працює з різними медичними ситуаціями від консультацій і оформлення медичних документів до проведення малоінвазивних процедур або серйозних операцій. Тому лікарі приватної клініки проведуть якісний прийом, призначать лабораторні дослідження і лікування, якщо буде потрібно. Від вас потрібна лише запис на прийом до відповідного лікаря.

Запишіться на прийом >

Звертайтеся до досвідчених фахівців в медицині, щоб вчасно проводити профілактичні заходи або ефективно лікувати захворювання!

лікар картинка

Наші лікарі

Наші фахівці - це в першу чергу згуртований і професійний колектив лікарів з великим досвідом практичної та наукової роботи, середнього і молодшого медичного персоналу.

Колектив нашого Центру внесе в процес спілкування лікаря з пацієнтом ноту дружби і повної довіри, що дасть позитивний настрій на лікування і тим самим сприятиме якнайшвидшому одужанню навіть в самих серйозних випадках.

 • Садовська Анна Анатоліївна Садовська Анна Анатоліївна Терапевт, Головний лікар, Лікар ЗП сімейної медицини
  23 відгуків
 • Рибалко Андрій Петрович Рибалко Андрій Петрович Отоларинголог, Отоларинголог дитячий
  22 відгуків
 • Мулик Наталія Михайлівна Мулик Наталія Михайлівна Гінеколог, Лікар ультразвукової діагностики, Гінеколог дитячий, Мамолог
  28 відгуків
 • Осадча Ірина Володимирівна Осадча Ірина Володимирівна Невролог дитячий
  4 відгуків
Всі лікарі

АКЦІЇ

 • Довідка в дитячий табір (форма 079/о)

  АКЦІЯ до кінця літа - оформлення довідки дитини в дитячий табір!

  Ціна всього 320 грн!

  Всі акції
 • Знижки на УЗД -10% щочетверга в Md Clinica

  Щочетверга у нас діє знижка на всі види УЗД діагностики!

  -10% на будь-яке УЗД

  Всі акції

ПРОГРАМНІ ПАКЕТИ

 • Пакетна пропозиція на масажі "Оптом дешевше"

  "Гуртом дешевле" - можливість економії на комплексі лікувальних масажів

  Економія 5%!

  Всі пакети
 • Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"

  Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" - програма обстеження, що дає реальний результат!

  Економія 1330 грн!

  Всі пакети
 • Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"

  Пакет "Комплексна програма лікування грибка нігтів" - ефективна перемога над оніхомікозом!

  Ви заощаджуєте 380 грн!

  Всі пакети
 • Тест на венеричні захворювання + консультація лікаря: «Життя без інфекцій»

  «Життя без інфекцій» - обстеження організму на венеричні захворювання, що передаються статевим шляхом.

  Економія 450 грн!

  Всі пакети

Багатопрофільний медичний та діагностичний центр «Медична Допомога»

"Медична Допомога" - згуртований колектив професіоналів, люблячих свою роботу. Лікарі в нашому медичному центрі допоможуть пацієнтам з різними проблемами та симптомами. Від вас не потрібно ніяких інших документів або старих лікарняних карток – всі дослідження ми виконуємо в стінах нашої клініки. Зручна форма спілкування через сайт центру дозволяє отримати потрібну інформацію максимально швидко та комфортно для вас. Ми намагаємось максимально спростити запис на прийом для вас, а також скоротити час на уточнення потрібної вам інформації, тому використовуємо он-лайн чат для спілкування з вами, можливість замовити зворотній виклик - для економії ваших коштів та швидку форму запису до лікаря через сайт.

Багатопрофільний медичний та діагностичний центр “Медична Допомога”

 • Західні стандарти лікування (evidence-based medicine)
 • Постійна освіта та підвищення кваліфікації медичного персоналу
 • Єдиний стандарт обслуговування
 • 65% персоналу - лікарі першої та вищої категорій
 • Дружні ціни та широкий спектр послуг.

Наші партнери