Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 14:00
google карта
Частная клиника MD Clinica
 • Частная клиника MD Clinica
 • Частная клиника MD Clinica
 • Частная клиника MD Clinica

Гарна приватна клініка для лікування дорослих і дітей

Для жителів і гостей столиці (Київ) клініка «Медична допомога» пропонує послуги приватних лікарів з різних галузей медицини. У нас працюють досвідчені фахівці в терапії, педіатрії, хірургії, косметології та інших затребуваних напрямках.

Медична клініка або державна лікарня?

Державна медицина передбачає безкоштовну допомогу будь-якому пацієнту незалежно від його фінансових можливостей. Але вже не перший рік пацієнти рішуче воліють звертатися в приватні клініки. Чому?

Відповідь проста - в таких закладах пацієнт отримує найкраще лікування в комфортних умовах, що не простоює в чергах, які не стикається з безтактністю і некомпетентністю лікарів. Однозначно рівень обслуговування в медичній клініці буде вище, ніж у звичайній поліклініці, що і обґрунтовує вартість консультації і прийому приватного лікаря.

Приватна лікарня «Медична допомога» пропонує консультації у досвідчених лікарів, точну діагностику на сучасному обладнанні і максимально ефективне лікування. Ми спеціалізуємося на широкий спектр послуг, тому готові допомогти будь-якому пацієнтові.

Приватна клініка в Києві

Послуги нашої мед. клініки в Києві:

 1. Гінекологія – проводимо первинні консультації, надаємо допомогу в курируванні вагітності, установці і видаленні контрацептивних імплантів, оцінці стану молочних залоз, лікуємо дисплазію шийки матки, використовуємо у своїй практиці оперативне лікування, а також спеціалізуємося в дитячому і підлітковому напрямку.
 2. Урологія – діагностуємо і лікуємо хвороби сечостатевих органів у чоловіків, жінок і дітей, в тому числі захворювання нирок, сечового міхура і інших органів, схильних до патогенних бактерій.
 3. Терапія – надаємо первинну медико-санітарну допомогу пацієнтам, в тому числі діагностику, лікування і профілактику захворювань внутрішніх органів. В нашій спеціалізації гострі респіраторні захворювання, астма, бронхіт, діабет і інші поширені хвороби.
 4. Дерматологія – виявляємо і позбавляємо пацієнтів від захворювань шкіри, в тому числі від бородавок, дерматитів, грибкових інфекцій, герпесу, акне, псоріазу, раку шкіри.
 5. Косметологія – надаємо допомогу в гальмуванні передчасного і природного старіння шкіри,  надаємо допомогу в поліпшенні естетичного вигляду шкірних покривів обличчя і тіла.
 6. Отоларингологія – проводимо сучасне консервативне і оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа. Також проводимо профілактичне лікування хронічних ЛОР-захворювань.
 7. Гастроентерологія – виявляємо і лікуємо різні захворювання, пов'язані з травною системою людини. Якщо у пацієнта виникли проблеми з переварюванням їжі, болі в органах шлунково-кишкового тракту або інші симптоми – потрібно записатися на прийом до гастроентеролога в приватній клініці.
 8. Неврологія – спеціалізуємося на виявленні та лікуванні захворювань головного і спинного мозку, периферичних м'язів і нервів, розладів центральної нервової системи.
 9. Проктологія – надаємо комплексне лікування захворювань товстої, прямої кишки, анального проходу і блізрасположенних зон. Найчастіше до нас звертаються пацієнти з такими хворобами: геморой, анальні тріщини, коліт, випадання кишки, рак, сторонні предмети.
 10. Педіатрія – дбайливо і ефективно працюємо з дітьми різного віку, враховуємо особливості індивідуального розвитку дитини. Проводимо вакцинацію.
 11. Мануальна терапія – альтернативний варіант лікування для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, спазмами м'язів, больовими відчуттями будь-якої локалізації.
 12. Хірургія – проводимо малоінвазивні операції, консультуємо і лікуємо травми, вади розвитку, естетичні дефекти і ін.
 13. Кардіологія – спеціалізуємося на лікуванні широкого спектру захворювань серцево-судинної системи, в тому числі серцевої недостатності, аритмії, ішемії, постінфарктних станів, гіпер- і гіпотонії, ендокардиту та ін.
 14. Ортопедія і травматології – допомагаємо пацієнтам з різними травмами та порушеннями опорно-рухового апарату вродженого або набутого характеру.
 15. Ендокринологія – лікуємо хвороби, пов'язані з порушенням секреції залоз, спеціалізуємося на захворюваннях щитовидної залози. Найпоширеніші хвороби ендокринної системи включають цукровий діабет, ожиріння, безпліддя, мастопатію та ін.
 16. Діагностика – проводимо дослідження всіх органів і тканин, застосовуючи сучасне обладнання. У нашій компетенції провести УЗД органів і суглобів, доплерографію, ЕКГ серця, скринінг при вагітності і інші процедури.
 17. Лабораторні дослідження – проводимо потрібні аналізи, які потрібні фахівцеві для постановки діагнозу.
 18. Денний стаціонар – проводимо всі необхідні процедури в денний час, а після них пацієнт може повертатися додому або до своїх звичних справ.
 19. Оформлення медичних документів – робимо потрібні довідки згідно з українським законодавством: від документів для дитячих садків до форми для відвідування басейну.

Таким чином, лікарі в нашому медичному центрі допоможуть пацієнтам з різними проблемами і симптомами. Від вас не потрібно ніяких інших документів або старих лікарняних карток - все обстеження ми проводимо в стінах нашої лікарні. Запишіться на консультацію до потрібного фахівця, щоб він допоміг вам у вирішенні вашої медичної проблеми.

Зверніть увагу!

Лікування в медичному центрі

Щоб потрапити на прийом до будь-якого лікаря, вам потрібно заздалегідь записатися. Для цього зателефонуйте нам і протягом хвилини ми підберемо оптимальний день. Або скористайтеся сторінкою онлайн запис до лікаря на сайті самостійно: вкажіть свої реєстраційні дані (ПІБ, адреса електронної пошти та номер телефону), виберіть день і час з точністю до 30 хвилин (доступні години прийому з 7:30 до 19:30 в будні дні, з 7:30 до 17:00 в суботу та з 9:00 до 14:00 в неділю). Ви можете залишити коротке повідомлення для фахівця нашої клініки в Києві, щоб менеджер врахував ваші побажання або відповів на питання при подальшому дзвінку.

У нас багато клієнтів в день, тому запис мінімум за один день обов'язкове. Це допоможе вам уникнути черг і витратити на прийом у лікаря мінімальну кількість особистого часу.

Переваги медичної клініки «Медична допомога»

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 1. Доступні ціни . Головна наша мета - надавати якісні медичні послуги, які будуть доступні всім відвідувачам. Це ніяким чином не впливає на якість консультацій, аналізів і лікування, а зовсім навпаки: приміщення нашої приватної лікарні завжди чисті і доглянуті, досвідчені лікарі працюють з сучасним обладнанням та медичними інструментами. Наприклад, зараз в нашій клініці діє єдина ціна на консультації всіх фахівців - 300 грн. Це спрощує клієнту похід до фахівця і вберігає від несподіваної вартості за прийом. Ви ніколи не зіткнетеся з несподіваними цінами на наші послуги, якщо заздалегідь проконсультуйтеся з нашими лікарями.
 2. Кваліфіковані лікарі . Крім профільної освіти, наші лікарі мають колосальний досвід в своїх напрямках, а також успіхи в науковій діяльності. Це стосується всіх фахівців, в тому числі молодшого медичного персоналу. Наша згуртована команда докторів - це саме ті люди, яким ви зможете довірити своє здоров'я в надії на позитивний результат лікування.
 3. Сучасні методи діагностики і лікування . Наша приватна клініка оснащена найкращим і передовим обладнанням, яке допомагає в постановці точного діагнозу і підборі оптимального лікування. Ми практикуємо новітні операції з найменшим втручанням в організм (малоінвазивні методики), підбираємо якісні препарати на основі діючої речовини в складі, а не його популярності і ціни.
 4. Хірургія одного дня . Пацієнтам зовсім не обов'язково проводити тижні в стаціонарі, адже ми пропонуємо хірургічне лікування за добу і виписку пацієнта вже на наступний день. Це може бути застосовано до багатьох операціями, які раніше вимагали від хворого більш 7-10 післяопераційних днів в стаціонарі. Така особливість лікування може бути застосована до 60% всіх хірургічних втручань і істотно полегшує відновлення пацієнта, однак вимагає високої кваліфікації від лікаря і якісного робочого обладнання. Приватна клініка «Медична допомога» може похвалитися всім необхідним для такої процедури, що особливо приваблює наших клієнтів.

Особливості приватної поліклініки в Києві

Прийом у приватній клініці

Відповідальність, прагнення допомогти і зосередженість на результаті - ці риси відрізняють нас від інших медичних установ. Коли пацієнт звертається до нас в клініку, наша мета полягає в 100% -м вирішенні його проблем. Консультація, діагностика або лікування - до будь-якого етапу медичного обслуговування ми ставимося з усією серйозністю. Тому медична клініка «Медична допомога» заслужила довіру з боку пацієнтів і їх сімей.

Ми також регулярно проводимо акції для наших нових і постійних клієнтів, пропонуємо спеціальні програмні пакети. Наприклад, комплекс «В садок» стане в нагоді батькам маленьких дітей, які готуються до вступу в дитячий дошкільний заклад. Він включає в себе стандартні аналізи, огляд у всіх необхідних лікарів, видачу відповідних довідок. Ви можете вибрати стандартний пакет або розширений, який додатково підкріплений консультаціями лікарів (ортопеда, невролога, педіатра, офтальмолога і отоларинголога).

У відповідному розділі нашого сайту ви знайдете докладну інформацію по всіх пакетів , в тому числі для дорослих, дітей, жінок і чоловіків.

Запис на прийом

Фахівці приватної клініки «Медична допомога» - визнані професіонали в різних галузях медицини. Наша згуртована команда щодня працює з різними медичними ситуаціями від консультацій і оформлення медичних документів до проведення малоінвазивних процедур або серйозних операцій. Тому лікарі приватної клініки проведуть якісний прийом, призначать лабораторні дослідження і лікування, якщо буде потрібно. Від вас потрібна лише запис на прийом до відповідного лікаря.

Звертайтеся до досвідчених фахівців в медицині, щоб вчасно проводити профілактичні заходи або ефективно лікувати захворювання!

Записатись на прийом

Переваги

 • Доступні ціни
 • Кваліфіковані лікарі
 • Сучасні методи
 • Хірургія одного дня

Наші лікарі

Наші фахівці - це в першу чергу згуртований і професійний колектив лікарів з великим досвідом практичної та наукової роботи, середнього і молодшого медичного персоналу.

Колектив нашого Центру внесе в процес спілкування лікаря з пацієнтом ноту дружби і повної довіри, що дасть позитивний настрій на лікування і тим самим сприятиме якнайшвидшому одужанню навіть в самих серйозних випадках.

 • Садовська Ганна Анатоіївна Садовська Ганна Анатоіївна Терапевт, Головний лікар, Лікар ЗП сімейної медицини
 • Соловей Ольга Леонідівна Соловей Ольга Леонідівна Гастроентеролог
 • Дятлов Павло Борисович Дятлов Павло Борисович Проктолог, Хірург
 • Зінчук Юрій Дмитрович Зінчук Юрій Дмитрович Педіатр, Терапевт, Лікар ЗП сімейної медицини
Всі лікарі

Акції

 • Пакет ІI триместра беременности

  "Пакет ІІ триместра беременности" - уверенный путь навстречу малышу.

  Пакет ІI триместра беременности
  💥 Акционное предложение: Пакет ІI триместра беременности - цена сейчас 3110 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Пакет І триместра беременности

  "Пакет І триместра беременности" -гарантия и спокойствие будущей мамы.

  Пакет І триместра беременности
  💥 Акционное предложение: Пакет І триместра беременности - цена сейчас 6599 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • "Стоп избыточный вес!"

  "Стоп избыточный вес!"- пакет обследования для определения возможных причин избыточного веса. 

  "Стоп избыточный вес!"
  💥 Акционное предложение: Стоп избыточный вес! - цена сейчас 770 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Мигрень, комплексное обследование

  Нестерпимые, частые головные боли, зависимость состояния самочуствия от погоды-это повод провести обследование.

   

  Мигрень, комплексное обследование
  💥 Акционное предложение: Мигрень, комплексное обследование - цена сейчас 731 грн. ☑ Форма записи на прием. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02

Програмні пакети

 • Пакет ІІ триместра беременности

  "Пакет ІІ триместра беременности" - уверенный путь навстречу малышу.

  Пакет ІІ триместра беременности
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "Пакет ІI триместра беременности" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Пакет І триместра беременности

  "Пакет І триместра беременности" -гарантия и спокойствие будущей мамы.

  Пакет І триместра беременности
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "Пакет І триместра беременности" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Стоп избыточный вес!

  "Стоп избыточный вес!"- пакет обследования для определения возможных причин избыточного веса.

  Стоп избыточный вес!
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "Стоп избыточный вес" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02
 • Мигрень, комплексное обследование

  "Мигрень, комплексное обследование"-нестерпимые, частые головные боли, зависимость состояния самочуствия от погоды.

  Мигрень, комплексное обследование
  🚑 Частная клиника “Медична Допомога” в городе Киев предлагает Киевлянам и гостям столицы обследования и услуги по привлекательным ценам. Пакет обследования "Мигрень, комплексное обследование" за акционной ценой. ☑ Форма записи на прием к врачу. ☎ для записи на прием: 0 (44) 333-87-02