Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 14:00
google карта
Записатись на прийом
UA
Приватна клініка MD Clinica
 • Приватна клініка MD Clinica
  Ми вирішуємо
  незручні "чоловічі" проблеми
  швидко, безболісно
  Просто запишіться до УРОЛОГА

  Записатися на прийом

 • Приватна клініка MD Clinica
  Пакети для жіночого та
  чоловічого здоров'я в
  "МЕДИЧНІЙ ДОПОМОЗІ"
  ВПЕВНЕНІСТЬ І ГАРАНТІЇ
  Дізнайтеся що в пакетах

  Дізнатися докладніше

 • Приватна клініка MD Clinica
  А К Ц І Я
  по четвергах на УЗД -10%
  це вигідно
  Запишіться на прийом он-лайн

  Записатись на прийом

Ми вирішуємо
незручні "чоловічі" проблеми
швидко, безболісно
Просто запишіться до УРОЛОГА

Записатися на прийом

Сучасна багатопрофільна медична клініка в м. Київ

Для жителів і гостей столиці клініка «Медична допомога» пропонує послуги приватних лікарів з різних галузей медицини. У нас працюють досвідчені фахівці в терапії, педіатрії, хірургії, косметології та інших затребуваних напрямках.

Приватна клініка або державна лікарня?

Державна медицина передбачає безкоштовну медичну допомогу будь-якому пацієнту незалежно від його фінансових можливостей. Але вже не перший рік пацієнти рішуче воліють звертатися в приватні клініки. Чому?

Відповідь проста - в таких закладах пацієнт отримує найкраще лікування в комфортних умовах, що не простоює в чергах, які не стикається з безтактністю і некомпетентністю лікарів. Однозначно рівень обслуговування в медичній клініці буде вище, ніж у звичайній поліклініці, що і обґрунтовує вартість консультації і прийому приватного лікаря.

Приватна лікарня «Медична допомога» пропонує консультації у досвідчених лікарів, точну діагностику на сучасному обладнанні і максимально ефективне лікування. Ми спеціалізуємося на широкий спектр послуг, тому готові допомогти будь-якому пацієнтові.

Наша приватна клініка надає наступні послуги:

 • Гінеколог

  проводимо первинні консультації, надаємо допомогу в курируванні вагітності, установці і видаленні контрацептивних імплантів, оцінці стану молочних залоз, лікуємо дисплазію шийки матки, використовуємо у своїй практиці оперативне лікування, а також спеціалізуємося в дитячому і підлітковому напрямку.

 • Уролог

  діагностуємо і лікуємо хвороби сечостатевих органів у чоловіків, жінок і дітей, в тому числі захворювання нирок, сечового міхура і інших органів, схильних до патогенних бактерій.

 • Лікар Терапевт

  надаємо первинну медичну допомогу пацієнтам, в тому числі діагностику, лікування і профілактику захворювань внутрішніх органів. В нашій спеціалізації гострі респіраторні захворювання, астма, бронхіт, діабет і інші поширені хвороби.

 • Дерматолог

  виявляємо і позбавляємо пацієнтів від захворювань шкіри, в тому числі від бородавок, дерматитів, грибкових інфекцій, герпесу, акне, псоріазу, раку шкіри.

 • Косметолог

  надаємо допомогу в гальмуванні передчасного і природного старіння шкіри, надаємо допомогу в поліпшенні естетичного вигляду шкірних покривів обличчя і тіла.

 • Отоларинголог (Лор)

  проводимо сучасне консервативне і оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа. Також проводимо профілактичне лікування хронічних ЛОР-захворювань.

 • Гастроентеролог

  виявляємо і лікуємо різні захворювання, пов'язані з травною системою людини. Якщо у пацієнта виникли проблеми з переварюванням їжі, болі в органах шлунково-кишкового тракту або інші симптоми – потрібно записатися на прийом до гастроентеролога в приватній клініці.

 • Невролог (Невропатолог)

  спеціалізуємося на виявленні та лікуванні захворювань головного і спинного мозку, периферичних м'язів і нервів, розладів центральної нервової системи.

 • Проктолог

  надаємо комплексне лікування захворювань товстої, прямої кишки, анального проходу і блізрасположенних зон. Найчастіше до нас звертаються пацієнти з такими хворобами: геморой, анальні тріщини, коліт, випадання кишки, рак, сторонні предмети.

 • Дитячий Педіатр

  дбайливо і ефективно працюємо з дітьми різного віку, враховуємо особливості індивідуального розвитку дитини. Проводимо вакцинацію.

 • Мануальний терапевт

  альтернативний варіант лікування для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, спазмами м'язів, больовими відчуттями будь-якої локалізації.

 • Хірург

  проводимо малоінвазивні операції, консультуємо і лікуємо травми, вади розвитку, естетичні дефекти та ін.

 • Кардіолог

  спеціалізуємося на лікуванні широкого спектру захворювань серцево-судинної системи, в тому числі серцевої недостатності, аритмії, ішемії, постінфарктних станів, гіпер- і гіпотонії, ендокардиту та ін.

 • Ортопед - травматолог

  допомагаємо пацієнтам з різними травмами та порушеннями опорно-рухового апарату вродженого або набутого характеру.

 • Ендокринолог

  лікуємо хвороби, пов'язані з порушенням секреції залоз, спеціалізуємося на захворюваннях щитовидної залози. Найпоширеніші хвороби ендокринної системи включають цукровий діабет, ожиріння, безпліддя, мастопатію та ін.

 • Лікар УЗД

  проводимо дослідження всіх органів і тканин, застосовуючи сучасне обладнання. У нашій компетенції провести УЗД органів і суглобів, доплерографію, ЕКГ серця, скринінг при вагітності і інші процедури.

 • Лабораторні дослідження

  проводимо потрібні аналізи, які потрібні фахівцеві для постановки діагнозу.

 • Денний стаціонар

  проводимо всі необхідні процедури в денний час, а після них пацієнт може повертатися додому або до своїх звичних справ.

 • Оформлення медичних документів

  робимо потрібні довідки згідно з українським законодавством: від документів для дитячих садків до форми для відвідування басейну.

Зверніть увагу!

Щоб потрапити на прийом до будь-якого лікаря, вам потрібно заздалегідь записатися. Для цього зателефонуйте нам і протягом хвилини ми підберемо оптимальний день та час. Або скористайтеся сторінкою онлайн запис до лікаря на сайті самостійно: вкажіть свої реєстраційні дані (ПІБ, адреса електронної пошти та номер телефону), виберіть день і час з точністю до 30 хвилин (доступні години прийому з 7:30 до 19:30 в будні дні, з 7:30 до 17:00 в суботу та з 9:00 до 14:00 в неділю). Ви можете залишити коротке повідомлення для фахівця нашої клініки в Києві, щоб менеджер врахував ваші побажання або відповів на питання при подальшому дзвінку.

У нас багато клієнтів в день, тому запис мінімум за один день обов'язковий. Це допоможе вам уникнути черг і витратити на прийом у лікаря мінімальну кількість особистого часу.

Запишіться на прийом >

Переваги нашої клініки

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 300 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

Особливості нашої медичної клініки

Відповідальність, прагнення допомогти і зосередженість на результаті - ці риси відрізняють нас від інших медичних установ. Коли пацієнт звертається до нас в клініку, наша мета полягає в 100% -м вирішенні його проблем. Консультація, діагностика або лікування - до будь-якого етапу медичного обслуговування ми ставимося з усією серйозністю. Тому медична клініка «Медична допомога» заслужила довіру з боку пацієнтів і їх сімей.

Ми також регулярно проводимо акції для наших нових і постійних клієнтів, пропонуємо спеціальні програмні пакети. Наприклад, комплекс «В садок» стане в нагоді батькам маленьких дітей, які готуються до вступу в дитячий дошкільний заклад. Він включає в себе стандартні аналізи, огляд у всіх необхідних лікарів, видачу відповідних довідок. Ви можете вибрати стандартний пакет або розширений, який додатково підкріплений консультаціями лікарів (ортопеда, невролога, педіатра, офтальмолога і отоларинголога).

У відповідному розділі нашого сайту ви знайдете докладну інформацію по всіх пакетів, в тому числі для дорослих, дітей, жінок і чоловіків.

Запис на прийом

Фахівці приватної клініки «Медична допомога» - визнані професіонали в різних галузях медицини. Наша згуртована команда щодня працює з різними медичними ситуаціями від консультацій і оформлення медичних документів до проведення малоінвазивних процедур або серйозних операцій. Тому лікарі приватної клініки проведуть якісний прийом, призначать лабораторні дослідження і лікування, якщо буде потрібно. Від вас потрібна лише запис на прийом до відповідного лікаря.

Запишіться на прийом >

Звертайтеся до досвідчених фахівців в медицині, щоб вчасно проводити профілактичні заходи або ефективно лікувати захворювання!

лікар картинка

Наші лікарі

Наші фахівці - це в першу чергу згуртований і професійний колектив лікарів з великим досвідом практичної та наукової роботи, середнього і молодшого медичного персоналу.

Колектив нашого Центру внесе в процес спілкування лікаря з пацієнтом ноту дружби і повної довіри, що дасть позитивний настрій на лікування і тим самим сприятиме якнайшвидшому одужанню навіть в самих серйозних випадках.

 • Садовська Анна Анатоіївна Садовська Анна Анатоіївна Терапевт, Головний лікар, Лікар ЗП сімейної медицини
  4 відгуків
 • Соловей Ольга Леонідівна Соловей Ольга Леонідівна Гастроентеролог
  4 відгуків
 • Дятлов Павло Борисович Дятлов Павло Борисович Проктолог, Хірург
  8 відгуків
 • Зінчук Юрій Дмитрович Зінчук Юрій Дмитрович Педіатр, Терапевт, Лікар ЗП сімейної медицини
  4 відгуків
Всі лікарі

АКЦІЇ

 • Мезотерапія "Вітамінний коктейль"

  Inno Vitamin Complex-один з найкращих вітамінно-мінеральних препаратів Іспанскої фірми професійної косметики INNO-TDS.

  АКЦІЯ дійсна до 1 грудня

  Мезотерапія "Вітамінний коктейль"
 • Знижки на УЗД -10% щочетверга в Md Clinica

  Щочетверга на всі види УЗД діагностики діє знижка в розмірі 10%.

  Знижки на УЗД -10% щочетверга в Md Clinica
  💥 Акційна пропозиція: УЗД по четвергах зі знижкою для всіх наших клієнтів! 🚑 Приватна Клініка "Медична Допомога"✅ Доступні Ціни ✅ Онлайн запис на прийом
 • 💥 Акційна пропозиція: Ультразвуковая чистка обличчя - зараз ціна 455 грн. ☑ Форма запису на прийом до лікаря. ☎ для запису на прийом: 0 (44) 333-87-02
 • Поверхневий пілінг на вибір!

  Поверхневий пілінг обличчя: мигдальний, азелаїновий, феруловий-на вибір! 
  зі знижкою 175 грн.

  АКЦІЯ дійсна до 1 грудня

  Поверхневий пілінг на вибір!
  💥 Акційна пропозиція: Поверхневий мигдальний пілінг обличчя Mandelage - зараз ціна 150 грн. ☑ Форма запису на прийом до лікаря. ☎ для запису на прийом: 0 (44) 333-87-02

ПРОГРАМНІ ПАКЕТИ

 • Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"

  Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" - програма обстеження, що дає реальний результат!

  Реальна економія 1220 грн!

  Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід"
  Комплекстно лікування проблеми вугрової сипи, появи прищів 🚑 Приватна клініка в Дніпровському районі Києва. ✅ Доступні Ціни ✅ Онлайн запис
 • Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"

  Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів" -ефективна перемога над онихомікозом.

  Реальна економія 355 грн!

  Пакет "Комплексна програма лікування грибку нігтів"
  Лікування грибка нігтів (оніхомікозів) 🚑 Приватна клініка в Дніпровському районі Києва. ✅ Доступні Ціни ✅ Онлайн запис
 • Пакет обстежень "Життя без інфекцій"

  Програма "Життя без інфекцій" -це комплексна програма обстеження організму на інфекції, що пережаються статевим шляхом(ЗПСШ).

  Реальна економія 420 грн!

  Пакет обстежень "Життя без інфекцій"
 • Пакет обстеження "Чоловіче здоров'я: Преміум"

  "Чоловіче здоров'я: Преміум"- повний скрінінг для виявлення можливих проблем сечостатевої системи чоловіка з подальшим лікуванням.

  Реальна економія 470 грн!

  Пакет обстеження "Чоловіче здоров'я: Преміум"

Багатопрофільний медичний та діагностичний центр “Медична Допомога”

"Медична Допомога" - згуртований колектив професіоналів, люблячих свою роботу. Лікарі в нашому медичному центрі допоможуть пацієнтам з різними проблемами та симптомами. Від вас не потрібно ніяких інших документів або старих лікарняних карток – всі дослідження ми виконуємо в стінах нашої клініки. Зручна форма спілкування через сайт центру дозволяє отримати потрібну інформацію максимально швидко та комфортно для вас. Ми намагаємось максимально спростити запис на прийом для вас, а також скоротити час на уточнення потрібної вам інформації, тому використовуємо он-лайн чат для спілкування з вами, можливість замовити зворотній виклик - для економії ваших коштів та швидку форму запису до лікаря через сайт.

Багатопрофільний медичний та діагностичний центр “Медична Допомога”

 • Західні стандарти лікування (evidence-based medicine)
 • 
Постійна освіта та підвищення кваліфікації медичного персоналу
 • Єдиний стандарт обслуговування
 • 65% персоналу - лікарі першої та вищої категорій
 • Дружні ціни та широкий спектр послуг.

Наші партнери