Кол центр працює:
Пн-сб: 9:00-18:00 Неділя: 9:00-15:00
Режим роботи:
  • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
  • Cб: 9:00 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Комплексне обстеження серця в Києві

Комплексне обстеження серця в Києві
2000 грн

Комплексне обстеження серця - програма обстеження серцево-судинної системи для профілактики та при перших ознаках проблем з сердцем.

Економія 200 грн!

Важливість кардіологічного обстеження визнана у всьому світі. Патології та гострі стани серцево-судинної системи щорічно стають причиною смерті майже 18 мільйонів чоловік у всьому світі (за даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я). 85% з них припадають на інсульти та серцеві напади. Тому щорічне проходження комплексного кардіологічного обстеження є важливо профілактикою серцево-судинних захворювань.

Якщо ви не перебуваєте в групі ризику та не маєте ніяких шкідливих звичок, вам все одно необхідно раз на рік, починаючи з 35 років профілактично перевіряти стан свого серця. Якщо ж у вас є проблеми й ви перебуваєте в групі ризику, щорічні обстеження, куди в тому числі входить кардіологічний пакет, для вас є обов'язковими незалежно від віку.

Пакет кардіологічної діагностики

Обстеження серця в «Медична Допомога» включає в себе:

Це один з найдоступніших кардіологічних пакетів в Києві.

Якщо у вас є підтверджена серцева недостатність або набряки тканин, рекомендуємо також додатково  здати аналіз сечі. Аналіз сечі допоможе виключити ниркове походження набряків і / або виявити підвищений вміст білка при недостатності.

ЕКГ дозволить оцінити показники серцевого ритму. Це безболісна процедура, що не вимагає підготовки. ЕКГ може виявити:

УЗД серця дозволяє оцінити його фізіологічний стан, виявити шуми. З його допомогою виявляються морфологічні зміни серцевих клапанів, ранні ознаки майбутніх проблем в серцево-судинній системі.

Аналізи дозволяють оцінити ризик розвитку судинних захворювань, а також стан судин.

Після отримання всіх результатів діагностики необхідна оцінка стану кардіологом. Лікар зможе виявити проблеми, що тільки починаються, навіть якщо у вас до цього не було ніяких симптомів чи скарг.

Термін проведення кардіологічного обстеження від 2 до 3 днів.

У перший день візиту ви зможете отримати первинну консультацію кардіолога, зробити ЕКГ.

На наступний день вранці здати аналізи та зробити ЕХО серця.

Повторний візит до кардіолога з результатами всіх досліджень.

Як уберегти здоров'я серця

Как уберечь здоровье сердца

Також можна ознайомитися з всесвітнім Атласом профілактики ССЗ і боротьби з ними, Розробленим ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров'я)

Оцінка ризику серцево-судинного захворювання

Більшість захворювань серцево-судинної системи проходять безсимптомно. Ви можете про них не здогадуватись до самого гострого моменту. Тому тільки лабораторні дослідження зможуть виявити початкові прояви можливої майбутньої проблеми.

Непрямими ознаками, що вказують на можливі проблеми, можуть бути:

Існують поширені міфи, які створюють помилкове відчуття безпеки та неможливості стати жертвою серцевого захворювання. Пропонуємо вам ознайомитися з ТОП 10 таких помилок на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Вартість комплексного обстеження серця 2200 грн.2000 грн

Онлайн запис

Медичне обстеження - різні пакети послуг

Приватна багатопрофільна клініка "Медична Допомога" в Києві пропонує широкий спектр різних медичних обстежень. Для зручності пацієнтів наша клініка також розробила вигідні пакетні пропозиції, замовивши які, ви отримаєте комплексне детальне обстеження та приємну економію.

Наприклад, програма комплексного обстеження серця дозволить провести всі необхідні заходи з кардіологічної діагностики при перших ознаках проблем з серцем і в якості профілактики. Замовляючи таке пакетне обстеження, ви знімаєте із себе зайвий клопіт. Ваша діагностика буде включати в себе весь необхідний перелік заходів - ЕКГ із розшифровкою, ехокардіографію з УЗД-серця, аналізи (загальний аналіз на холестерин, на тригліцериди, на рівень ліпопротеїдів високої і низької щільності), а також дві консультації у кардіолога. Така програма пакетної діагностики дозволить на виході мати повну інформацію про стан вашої серцево-судинної системи.

Записуючись на масаж в клініці "Медична Допомога" на Дарниці, ви можете відразу оформити пакет на десять сеансів масажів - пройти рекомендований комплекс для досягнення видимого результату. При оформленні пакету на будь-який тип масажу в клініці "Медична Допомога" на Лівому Березі Києва ви отримаєте приємну знижку - мінус десять відсотків на сеанси.

Пакет "Лікування вугрової хвороби: комплексний підхід" дозволить раз і назавжди розібратися з причиною появи акне і усунути проблеми шкіри. У цю пропозицію включені всі потрібні консультації лікарів (дерматолога, гастроентеролога, ендокринолога), курс кріомасажу (п'ятнадцять сеансів), розробка та призначення індивідуальної схеми лікування і знижка п'ятнадцять відсотків на комбіновану чистку обличчя.

Замовляючи пакетні пропозиції в клініці"Медична Допомога" на Дарниці, Ви отримуєте максимальний результат за розумну ціну і мінімальні тимчасові ресурси.

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери