Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Щеплення від грипу (Ваксигрип Тетра) в Києві

Ваксигрип

Щороку з середини осені в Україні починається епідемія грипу. Щорічно його вірус мутує та новий сезон починається з того, що хворіють в тому числі, і всі ті, хто, здавалося б, в минулому році вже хворів. Новий сезон - новий вірус. Тому ВООЗ щорічно оновлює рекомендації по складу вакцин від нього. В «Медична Допомога» в наявності вакцина від грипу Ваксигрип, виробництва Франція.

Зверніть увагу: Щеплення рекомендоване як дітям, так і дорослим.

Лікарі терапевти нашої клініки

Симптоми грипу

Можливий нежить (зазвичай не характерний). Грип зазвичай протікає складніше, ніж будь-яка інша респіраторна вірусна інфекція.

Ускладнення грипу

Найбільшу небезпеку становлять ускладнення після цього вірусу. Якщо захворювання проходить гладко, то вже через 3-5 днів організм виробляє імунітет до вірусу, і людина одужує. Протягом тижня ще може залишатися почуття розбитості та втоми.

При важких формах грипу, коли, наприклад, імунітет був слабким в момент зустрічі з вірусом, це дитина або літня людина, існує висока ймовірність появи ускладнень, приєднання вторинної бактеріальної інфекції. Найчастіше ускладненнями після грипу є:

Ускладнення при ньому також стають причиною летальних випадків.

Найбільш схильні до ускладнень діти та люди похилого віку.

Зробити щеплення від грипу (в Києві) означає убезпечити себе і своїх близьких від можливих ускладнень.

Як проходить щеплення від грипу

Стійкий імунітет до штаму грипу з'являється через 2-3 тижні після вакцинації. Оскільки формування імунітету в інкубаційному періоді не відбувається, важливо, щоб виховувався здорова людина. Для цього, перед тим, як зробити щеплення, рекомендується отримати консультацію у терапевта або сімейного лікаря. Якщо зі станом вашого здоров'я все в порядку, доктор проведе вакцинацію.

Протипоказання

 • перший триместр вагітності;
 • гіперчутливість до будь-якого з компонентів вакцини, а також компонентів курячого м'яса або курячого яйця, неомицину, формальдегіду та октоксинол-9;
 • важкі алергічні реакції після попереднього введення вакцини або вакцини, що містить ті ж компоненти;
 • сильна реакція (температура вище 40 ° С, набряк і гіперемія в місці введення понад 8 см в діаметрі) або ускладнення на попереднє введення препарату;
 • гострі інфекційні або неінфекційні захворювання, загострення хронічних захворювань - щеплення проводять через 2-4 тижні після одужання або ремісії. При неважких ГРВІ, гострих кишкових захворюваннях щеплення проводять після нормалізації температури

Побічні ефекти у дорослих

Обмежена база даних для дітей 6-35 місяців, а також специфічні для віку критерії безпеки виключають пряме порівняння профілю безпеки в цій віковій групі з профілем безпеки у дорослих.

Часто: неприємні відчуття, свербіж, підвищення температури в місці введення.

Нечасто: кровотеча, підвищення температури в місці ін'єкції, грипоподібний синдром

Зробити щеплення від грипу в Києві можна в нашому медичному центрі. Для цього достатньо записатися та прийти на прийом до терапевта або сімейного лікаря.

Способи введення Ваксигрипу:

безпека та ефективність застосування вакцини Ваксигрип дітям до 6 місяців не вивчалася.

Рекомендуєма ділянка введення:

Дітям молодше 9 років, що вперше проходять щеплення проти грипу, показане двократне введення вакцини з інтервалом 4 тижні.

Пам’ятайте, що щеплення проводиться до початку масових захворювань грипом.


Інші вакцинації, які доступні в нашій клініці:


Вартість щеплення від грипу в Києві

Переваги нашої клініки

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є зручна парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. У нас працює безкоштовний Wi-Fi. Доступна онлайн консультація лікаря.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери