Кол центр працює:
Пн-сб: 9:00-18:00 Неділя: 9:00-15:00
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
 • Cб: 9:00 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Щеплення від грипу (Ваксигрип Тетра) в Києві

Ваксигрип

Щороку з середини осені в Україні починається епідемія грипу. Щорічно його вірус мутує та новий сезон починається з того, що хворіють в тому числі, і всі ті, хто, здавалося б, в минулому році вже хворів. Новий сезон - новий вірус. Тому ВООЗ щорічно оновлює рекомендації по складу вакцин від нього. В «Медична Допомога» в наявності вакцина від грипу Ваксигрип.

Виробництво Франція, фармацевтична компанія Sanofi.

Зверніть увагу: Щеплення рекомендоване як дітям, так і дорослим.

Лікарі терапевти нашої клініки

Симптоми грипу

Можливий нежить (зазвичай не характерний). Грип зазвичай протікає складніше, ніж будь-яка інша респіраторна вірусна інфекція.

 • Чи потрібне щеплення, якщо умови гігієни та життя знаходяться на достатньо високому рівні?

  Потрібне, оскільки інфекційні захворювання ні нівелюються наявністю задовільних життєвих умов. Якщо не буде підтримуватись колективна імунізація, інфекційні хвороби з новою силою дадуть про себе знати та призведуть до масових захворювань.

 • Чи буде мій імунітет більш сильний після щеплення, чим після звичайно перенесеної хвороби?

  Якість імунітету не відрізняється. Після перенесеної інфекційної хвороби через природні шляхи зараження, ризик розвитку важких ускладнень та летального випадку набагато вищий.

 • Чи варто робити щеплення від грипу?

  Не дивлячись на те, що грип не асоціюється у багатьох людей з серйозним захворюванням, щорічно від нього помирає до 500 000 чоловік у всьому світі. Стандартна група ризику: вагітні жінки, маленькі діти, люди з хронічними захворюваннями та люди похилого віку. Щеплення гарантує формування імунітету до 3 найрозповсюджений штамів, які будуть викликати захворювання в цьому сезоні. Щеплення практикується вже протягом 60 років. Імунітет від щепленої вагітної жінки також передається новонародженому.

 • Які консерванти використовуються у вакцинах?

  До складу деяких з них додають тіомерсал. Це безпечний та найпопулярніший для вакцин консервант. Немає наукових доказів, що він представляє загрозу життю або здоров'ю в об'ємі, що використовується.

Ускладнення грипу

Найбільшу небезпеку становлять ускладнення після цього вірусу. Якщо захворювання проходить гладко, то вже через 3-5 днів організм виробляє імунітет до вірусу, і людина одужує. Протягом тижня ще може залишатися почуття розбитості та втоми.

При важких формах грипу, коли, наприклад, імунітет був слабким в момент зустрічі з вірусом, це дитина або літня людина, існує висока ймовірність появи ускладнень, приєднання вторинної бактеріальної інфекції. Найчастіше ускладненнями після грипу є:

Ускладнення при ньому також стають причиною летальних випадків.

Найбільш схильні до ускладнень діти та люди похилого віку.

Зробити щеплення від грипу (в Києві) означає убезпечити себе і своїх близьких від можливих ускладнень.

Як проходить щеплення від грипу

Стійкий імунітет до штаму грипу з'являється через 2-3 тижні після вакцинації. Оскільки формування імунітету в інкубаційному періоді не відбувається, важливо, щоб виховувався здорова людина. Для цього, перед тим, як зробити щеплення, рекомендується отримати консультацію у терапевта або сімейного лікаря. Якщо зі станом вашого здоров'я все в порядку, доктор проведе вакцинацію.

Протипоказання

 • перший триместр вагітності;
 • гіперчутливість до будь-якого з компонентів вакцини, а також компонентів курячого м'яса або курячого яйця, неомицину, формальдегіду та октоксинол-9;
 • важкі алергічні реакції після попереднього введення вакцини або вакцини, що містить ті ж компоненти;
 • сильна реакція (температура вище 40 ° С, набряк і гіперемія в місці введення понад 8 см в діаметрі) або ускладнення на попереднє введення препарату;
 • гострі інфекційні або неінфекційні захворювання, загострення хронічних захворювань - щеплення проводять через 2-4 тижні після одужання або ремісії. При неважких ГРВІ, гострих кишкових захворюваннях щеплення проводять після нормалізації температури

Побічні ефекти у дорослих

Обмежена база даних для дітей 6-35 місяців, а також специфічні для віку критерії безпеки виключають пряме порівняння профілю безпеки в цій віковій групі з профілем безпеки у дорослих.

Часто: неприємні відчуття, свербіж, підвищення температури в місці введення.

Нечасто: кровотеча, підвищення температури в місці ін'єкції, грипоподібний синдром

Зробити щеплення від грипу в Києві можна в нашому медичному центрі. Для цього достатньо записатися та прийти на прийом до терапевта або сімейного лікаря.

Способи введення Ваксигрипу:

безпека та ефективність застосування вакцини Ваксигрип дітям до 6 місяців не вивчалася.

Рекомендуєма ділянка введення:

Дітям молодше 9 років, що вперше проходять щеплення проти грипу, показане двократне введення вакцини з інтервалом 4 тижні.

Пам’ятайте, що щеплення проводиться до початку масових захворювань грипом.

Рекомендуємо прочитати статтю Селім Бадура, професора, директора з наукових питань та громадського здоров'я GSK вакцини Чому дорослих необідно захищати від вакцин-керованих захворювань.


Інші вакцинації, які доступні в нашій клініці:


Вартість щеплення від грипу в Києві

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн Запис на прийом

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери