Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 14:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Вакцинація препаратом Гексаксім

вакцина

Шановні батьки! Повідомляємо вам, що в клініці починається вакцинація препаратом Гексаксім. Вакцинація проводиться дітям від 6 тижнів до 24 місяців. Попередньо, за два тижні до вакцинації необхідно здати загальний аналіз крові і загальний аналіз сечі. Вартість вакцинації з консультацією лікаря педіатра 2100 грн.

Гексаксім - шестікомпонентная вакцина, яка містить дифтерійний і правцевий анатоксини, антигени коклюшу Bordetella pertussis, антигени вірусу поліомієліту, поверхневий антиген гепатиту В і капсулярної полісахарид Heamophilus influenza типу b.

Очищений дифтерійний анатоксин є детоксіфіціровать формальдегідом білок, отриманий з Corynebacterium diphtheriae за допомогою ферментації з подальшим очищенням.

Коклюшний компонент вакцини представлений двома антигенами: очищеним кашлюковим анатоксином і очищеним филаментозному гемаглютиніну, отриманими з культури Bordetella pertussis методом екстрагування, з подальшим очищенням і детоксикацією глутаральдегідом

Очищений правцевий анатоксин є детоксіфіціровать формальдегідом білок, отриманий з Clostridium tetani за допомогою ферментації з подальшим очищенням.

Записатися на консультацію

Показання до застосування:

- первинна імунізація і ревакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та інвазивної інфекції, спричиненої Haemophilus influenzae типу b новонароджених і дітей у віці від 6 тижнів до 24 міс життя.

Можливі побічні дії:

Визначення частоти побічних явищ проводиться відповідно до наступних критеріїв: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1 / 100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000).

Розлади імунної системи. Нечасто: реакції гіперчутливості

Порушення метаболізму і харчування. Дуже часто: втрата апетиту

Розлади нервової системи. Дуже часто: плач, сонливість. Часто: тривалий і незвичайний плач. Дуже рідко: гипотонические реакції або гіпотонічно-гіпореактивні стану

Шлунково-кишкові розлади. Дуже часто: блювота. Часто: діарея.

Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини. Рідко: висип.

Загальні порушення і реакції в місці ін'єкції. Дуже часто: біль, почервоніння, набряк в місці ін'єкції, дратівливість, лихоманка (з температурою тіла понад 38 ºС). Часто: ущільнення в місці ін'єкції. Нечасто: припухлість в місці ін'єкції, лихоманка (з температурою тіла понад 39.6 & ordm; С). Рідко: великий набряк кінцівки. Великі місцеві реакції (& gt; 50 мм), що включають великий набряк кінцівок, що поширюється від місця ін'єкції на один або два суглоби, був відзначений у дітей. Такі реакції починалися через 24 & ndash; 72 годин після вакцинації, могли супроводжуватися почервонінням, чутливістю або болем в місці ін'єкції, підвищенням місцевої температури і зникали без усякого лікування протягом 3-5 днів. Ризик виникнення таких реакцій залежить від кількості коклюшного ацелюлярна компонента введеного при первинній вакцинації і збільшується після введення 4 і 5 доз вакцини.

& nbsp; Після введення вакцин, що містять HIb-компонент, відзначалися випадки набряку однієї або обох нижніх кінцівок (з переважанням набряку на кінцівки, куди була введена вакцина). Набряк спостерігався протягом перших кількох годин після первинної вакцинації. Дані реакції іноді супроводжувалися підвищенням температури тіла, болем, тривалим плачем, ціанозом або зміною кольору шкіри, рідше & ndash; почервонінням, петехіями або тимчасовою пурпурой, підвищенням температури тіла, висипом. Ці реакції проходили самостійно протягом 24 годин без будь-яких залишкових явищ.

Судоми с / або без підвищення температури.Періферіческая нейропатія (полірадикулоневрити, параліч лицьового нерва), неврит зорового нерва, демиелинизация нервової системи (прогресуючий склероз) відзначалися після введення вакцини, що містить компонент гепатиту В.Енцефалопатіі, енцефаліти. Апное у глибоко недоношених немовлят (& le; 28 тижнів гестації).

Протипоказання:

  • гіперчутливість до будь-якого з компонентів вакцини;
  • реакції гіперчутливості, що виникли на попередню вакцинацію проти кашлюку;
  • енцефалопатія невідомої етіології, що мала місце протягом 7 днів після попереднього введення вакцини, що містить компонент кашлюку (цельноклеточная або ацелюлярна). В цьому випадку вакцинацію вакциною кашлюку слід припинити і вакцинувати дитину тільки вакциною проти дифтерії, правця, гепатиту В, поліомієліту та інфекції, що викликається Haemophilus influenzae типу b;
  • прогресуюче неврологічний розлад або неконтрольована епілепсія;
  • підвищення температури вище 37 ºС або загострення хронічного захворювання або гостре інфекційне захворювання.

Склад:

Одна доза вакцини * (0,5 мл) Гексаксім містить діючі речовини:

Дифтерійний анатоксин ≥ 20 МО **

Правцевий анатоксин ≥ 40 МО **

Антигени Bordetella pertussis:

коклюшний анатоксин 25 мкг

філаментних гемаглютинін 25 мкг

Інактивований поліовірус ***:

типу 1 (штам Mahoney) 40D-одиниць ****

типу 2 (штам MEF-1) 8D-одиниць ****

типу 3 (штам Saukett) 32D-одиниць ****

Поверхневий антиген вірусу гепатиту В ***** 10 мкг

Полісахарид Haemophilus influenzae типу b 12 мкг

(Полірібозілрібітол фосфат),

кон'югований з правцевим протеїном 22-36 мкг

* Адсорбована на гидроксиде алюмінію, гідратованому (відповідає 0,6 мг Al3 +)

** Міжнародні одиниці

*** Отримані на клітинах Vero

**** Або еквівалентну кількість антигену, визначена відповідним иммунохимических методом

***** Отриманий на клітинах дріжджів Hansenula polymorpha з допомогою рекомбінантної ДНК-технології

Допоміжні речовини: фосфат натрію, дигідрофосфат калію, трометамол, сахароза, незамінні амінокислоти, в тому числі L-фенілаланін і вода для ін'єкцій.

В вакцині можуть бути присутніми в невеликій кількості речовини, що використовуються в процесі виробництва: глютаральдегіду, формальдегід, неоміцин, стрептоміцин і поліміксин В (див.розділ "Протипоказання").

Виробник:

Санофі Пастер С.А., Франція

Наші партнери