Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Вакцинація від ВПЛ (Церварикс) в Києві

Папілома вірус людини - вірус, що нараховує близько сотні штамів. Протягом свого життя людина практично 100% зустрічає котрійсь із цих штамів на своєму шляху. Найбільшу небезпеку становлять 16 і 18 штами, здатні викликати злоякісні утворення: рак шийки матки, рак порожнини рота та гортані, рак прямої кишки та інші види раку статевих органів. У жінок рак шийки матки викликається саме цими штамами. Передається вірус папіломи в основному статевим шляхом.

Існує єдиний спосіб уберегти себе та свою дочку в майбутньому від раку шийки, викликаного цим вірусом. Вакцинація препаратом Церварикс є єдиним засобом уберегти себе та свою дитину від розвитку інтраепітеліальних неоплазій та злоякісних новоутворень шийки матки.

Лікарі гінекологи нашої клініки

Для чого проводиться щеплення Церварикс

Кому показане щеплення від ВПЛ

Зробити щеплення від ВПЛ (Київ) можна:

Методи діагностики вірусу папіломи людини

Церварикс

Як підготуватись

Як проводиться щеплення від ВПЛ

 • Щеплення робиться в плече;
 • Ревакцинація за схемою 0-1-6 міс
  Лікар може зменшити кількість ревакцинацій для дітей до 14 років до двох. При необхідності зміни графіку щеплення друга доза може бути введена через 1–2,5 місяці після введення першої дози, а третя доза — через 5–12 місяці після введення першої дози.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів вакцини в анамнезі;
 • Ускладнення на попереднє введення вакцини Церварикс
 • Гострі інфекційні або неінфекційні захворювання. Загострення хронічних захворювань є тимчасовими протипоказами для проведення вакцинації. Щеплення проводяться через 2-4 тижні після одужання або в період реконвалесценції або ремісії. При неважких ГРВІ, гострих кишкових захворюваннях щеплення проводять після нормалізації температури.
 • Вагітність

Побічні ефекти вакцинації

Рідко: алергічні реакції (включаючи анафілактичні та анафілактоїдні реакції), набряк Квінке, непритомність або вазовагальні реакції на ін'єкцію, іноді супроводжуються тоніко-клонічними судомами.

Нечасто: інфекції верхніх дихальних шляхів, лімфаденопатія, запаморочення, реакції в місці введення, що включають ущільнення, зниження місцевої чутливості.

Часто: нудота, блювота, діарея, болі в області живота, свербіж, висип, кропив'янка, артралгія, лихоманка (≥ 38 ° C).

Дуже часто: головний біль, біль у м'язах, відчуття втоми, місцеві реакції, що включають біль, почервоніння, припухлість.


Інші вакцинації, які доступні в нашій клініці:


Вартість вакцинації від ВПЛ

Переваги нашої клініки

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери