Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Гінекологічне обстеження

Один раз на рік кожна жінка повинна пройти комплексне гінекологічне обстеження організму. Ми пропонуємо вам максимально зручні та потрібні дослідження, які дозволять вам не хвилюватися про стан вашого здоров'я протягом всього року. Ми постаралися врахувати всі показники, які можуть знадобитися вашому акушеру-гінекологу для оцінки стану жіночого здоров'я незалежно від віку.

Залежно від ваших потреб, наявних захворювань в минулому ви можете обрати базовий набір досліджень або ж розширений з додатковими опціями.

Комплексні пакети обстежень

Наші лікарі

У комплексні пакети входить досить докладне дослідження жіночого здоров'я, починаючи від стандартного огляду, закінчуючи узд органів малого тазу і молочних залоз у різні дні циклу.

Навіть якщо у вас немає ніяких скарг, огляд у гінеколога повинен стати номером один у вашому чек –листі здоров'я. Вам підійде гінекологічне обстеження "Жіноче здоров'я: Базовий". У нього входять: консультація, огляд на гінекологічному кріслі, УЗД огляд, здача найбільш інформативних мазків. Вже на місці гінеколог зможе оцінити стан вашого здоров'я. І після отримання результатів мазка, якщо результати в порядку, ви зможете викреслити зі свого чек-листу турботу про жіноче здоров'я як мінімум на рік. При повторному зверненні до лікаря надаємо знижку 5% на консультацію гінеколога.

Для жінок, які мають в анамнезі  проблеми з грудьми, а також  тим, що мають яскраво виражений ПМС, підійде комплексне гінекологічне обстеження "Жіноче здоров'я: Стандарт". Відрізняється від «Базового» додатковим УЗД дослідженням молочних залоз. Також лікар проведе кольпоскопію - обстеження стану шийки матки за допомогою спеціального приладу. Для того щоб максимально ефективно використати час, радимо скористатися цим пакетом на  6-10 день менструального циклу. В такому випадку вам буде достатньо одного відвідування лікаря. При повторному зверненні до лікаря вам надаємо знижку 5% на консультацію.

У Повне гінекологічне обстеження "Жіноче здоров'я: Преміум" також входить флороценоз - дослідження урогенітальних інфекцій нового покоління. Комплекс дасть можливість пройти консультацію фахівця в кілька етапів і отримати розгорнутий аналіз проведених досліджень. Це найбільш повний комплекс обстеження для жінки. Придбавши цей комплексний пакет, ви можете відчувати себе спокійною і захищеною протягом усього року.

Комплексне обстеження жіночого здоров'я допоможе зберегти його як можна довше, а також виявити негативні тенденції на самих ранніх термінах.

Пакет комплексного гінекологічного обстеження зручний тим, що крім необхідного набору процедур і аналізів, вартість комплексу значно дешевша, що дозволяє заощадити.

Запишіться на прийом >

Переваги нашої клініки

 • Хирургия одного дня

  Безболезненные и бескровные операции на современном оборудовании, которые возможно провести в день обращения пациента.

 • Квалифицированные доктора

  Средний стаж работы каждого нашего врача - 16,5 лет. Наши врачи постоянно совершенствуются и получают дополнительное образование.

 • Современные методы диагностики и лечения

  Политика нашего медицинского центра - предоставление качественных услуг, которые прошли отбор по европейским стандартам лечения.

 • Удобное Расположение
  Левый Берег

  Левый берег - удобное расположение для всех жителей микрорайонов Днепровского района: Воскресенка, Русановка, Березняки. Ждем Вас на консультацию!

 • Доступные цены

  Стоимость приема любого специалиста в нашем центре стоит всего 380 грн. Это одна из самых низких цен на медицинские услуги в Киеве.

 • Удобства

  На территории клиники есть удобная парковка, где Вы можете оставить свой автомобиль. Также, для наших клиентов у нас работает бесплатный Wi-Fi.

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери