Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

УЗД простати >> Дніпровський район | Київ

УЗД простати - сучасний неінвазивний метод діагностики стану і працездатності органів черевної порожнини.

У приватній клініці «Медична Допомога» ви можете пройти діагностичне обстеження простати за 1 візит до нас в клініку. Діагностика проводиться на сучасному обладнанні американської фірми General Electric. Кваліфіковані лікарі-гарантія правильності проведення процедури і точності отриманих результатів.

До речі: щочетверга у нас діє знижка -10% на УЗД діагностику.

Вартість УЗД простати

Лікарі ультразвукової діагностики

Підготовка до УЗД простати

Для отримання точного результату, необхідно провести перед процедурою певну підготовку.

 • При трансабдоминальном дослідженні особливої підготовки не потрібно, за годину до процедури необхідно випити 500-1000 мл чистої негазованої води, щоб наповнити сечовий міхур;
 • при трансректальном обстеженні необхідно за 2-3 дня дотримуватися дієти, що щадить, виключити газообразующие продукти, напередодні ввечері зробити очисну клізму. Якщо обстеження проводитиметься в 1 половині дня, то рекомендується утриматися від прийому їжі. При обстеженні у 2 половині дня, припустимо легкий сніданок;
 • безпосередньо перед дослідженням доктор запропонує вам прийняти спазмолітичний засіб, якщо проводиться трансректальное обстеження.
Онлайн запис на візит >

Наш кабінет ультразвукової діагностики

Як роблять УЗД простати

Трансабдомінальна діагностика проводиться через черевну стінку, пацієнт лягає на кушетку. На оголений низ живота наноситься гель, і датчиком УЗ апарату проводиться дослідження.

Трансректальная діагностика більш інформативна і краща. Датчик вводиться в анальний отвір пацієнта, дослідження проводиться через пряму кишку. При процедурі використовуються спеціальні презервативи. Трансректальне УЗД є більш інформативним та бажаним при діагностиці захворювань. Під час ультразвукового аналізу можна виявити збільшення та запалення органів малого тазу та прилеглих тканин. Згідно статистиці лише від хронічного простатиту страждають більше 40% чоловіків у віці до 50 років. Тому показання для проведення трансректального УЗД є більш, ніж виправдані для виявлення хронічних хвороб, які можуть протікати безсимптомно.

Що показує це УЗ дослідження

Діагностикою займається лікар ультразвукової діагностики. Направити на УЗД простати можуть лікарі при будь-яких скаргах пацієнта на дискомфорт в сечостатевій системі, болях у попереку, зниження лібідо, болісне сечовипускання. Захворювання передміхурової залози є найбільш поширеним серед всіх захворювань чоловічої статевої системи. Зазвичай направляє на діагностику уролог, але також може призначити УЗД терапевт, сімейний лікар, венеролог, андролог.Урологія завжди тісно співпрацює з венерологією, оскільки більше 50% всіх урологічних захворювань мають пряму залежність з ІПСШ, або є їх наслідками.

За допомогою даного виду дослідження можна виявити:

 • простатит;
 • злоякісні новоутворення;
 • кісти;
 • аденому.
Онлайн запис на візит >

Переваги нашої клініки

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є зручна парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. У нас працює безкоштовний Wi-Fi. Доступна онлайн консультація лікаря.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн запис на ультразвукове дослідження

Наші партнери