Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:30 - 19:00
 • Cб: 9:00 - 18:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Кріотерапія Мигдалин (Тонзиліту)

Тонзиліт – інфекційно-алергічне захворювання, що приводить до запалення піднебінних мигдалин і подальшої їх атрофії, з втратою своїх захисних функцій організму. Кріодеструкція мигдалин – це процедура видалення з поверхні мигдалин тканин, атрофованих інфекцією. Одночасно стимулюються відновні процеси у здорової тканини.

Кріотерапія (кріодеструкція) для мигдалин – гарна альтернатива хірургічній операції при хронічному тонзиліті (ангіна) та найкращий метод профілактики ангіни в майбутньому (кріомасаж).

Кріотерапія успішно застосовується при лікуванні фарингіту. Фарингіт – це запалення задньої стінки глотки. При цьому задня стінка зрошується парами рідкого азоту. Ніяких больових симптомів при цьому не спостерігається. Хронічний фарингіт відмінно піддається лікуванню при такому методі впливу.

Лікарі отоларингологи нашої клініки

Показання до кріодеструкції мигдалин

Видаляти мигдалини лікар рекомендує в тому випадку, коли вони перестають працювати на захист організму і самі стають джерелом постійної інфекції та подальших загострень захворювань глотки.

Часті ангіни – це, скоріш за все, фарингіт, який протікає у гострій та хронічній формах, і виникає через те, що мигдалини не знищують мікробів, що осідають на них, як задумано природою. Якщо людина вчасно не звернулася до лікаря, наприклад, через те, що симптоми хвороби не приносили значних проблем, то, швидше за все, у неї була хронічна форма тонзиліту. Хронічна форма підступна тим, що мигдалини, будучи постійним джерелом інфекції, здатні поступово «руйнувати» організм людини. Постійне джерело інфекції незабаром призведе до ревматизму, проблем з серцем, нирками, до загострення хронічних захворювань.

Діагностування та ознаки тонзиліту:

 • Лакуни мигдалин забиті «пробками» - білим або зеленуватим вмістом, який виглядає як вкраплення в мигдалинах. Мають неприємний запах (можуть бути причиною неприємного запаху з рота) і можуть самостійно видалятися з лакуни;
 • Субфебрильна температура протягом тривалого періоду часу (до місяця і більше);
 • Захворювання горла частіше одного разу на рік;
 • Слабкість, швидка стомлюваність, зниження працездатності.

Для підтвердження діагнозу необхідно звернутися до лікаря отоларинголога (ЛОР).

Якщо лікар діагностує хронічний тонзиліт (частіше компенсована і декомпенсована форма) і бачить, що мигдалини не працюють за своїм прямим призначенням, а тканини - змінені, пропонується кріодеструкція мигдалин або звичайна хірургічна операція по їх видаленню.

Де пройти кріотерапію у Києві

Пропонуємо вам пройти кріодеструкції мигдалин (лікування рідким азотом) в нашій приватній клініці "Медична Допомога" на Лівому березі міста Києва. У даного методу є незаперечні переваги:

 • Метод безкровний;
 • Метод безболісний;
 • Немає необхідності видаляти мигдалини;
 • Оброблена тканина швидко омолоджується;
 • Відбувається загальне зміцнення організму.

Цей метод боротьби з постійними ангінами підходить як для дітей, так і для дорослих.

Кріолікування (або «лікування холодом») є одним з найбільш ефективних методів лікування безлічі ЛОР-захворювань. Дізнайтеся більше про те, як кріотерапія застосовується в лікуванні аденоїдів та у лікуванні храпу.

Як проходить кріодеструкція гланд

Горло зрошується знеболюючим розчином (найчастіше це Лідокаїн). Насадка кріоприладу прикладається по черзі до мигдалин. Вплив холодом на кожну мигдалину займає 1-2 хвилини. Така дія дозволяє заморозити змінену тканину мигдалин.

Після процедури пацієнт може йти додому. Протягом тижня після того, як була проведена процедура, організм буде відторгати з поверхні мигдалин обморожену тканину, заміщаючи її молодою і новою.

Кріодеструкція мигдалин дітям

Кріодеструкція мигдалин у дитини вимагає високої кваліфікації лікаря і проводиться з 12-ти річного віку. Маленьким дітям від 4-х років ми рекомендуємо проводити кріотерапію мигдалин в якості лікування і профілактики хронічного тонзиліту. Це свого роду кріомасаж глотки за щадною схемою.

Підготовка до процедури кріодеструкції мигдалин

Ніякої спеціальної підготовки до процедури кріодеструкції не потрібно. Перед процедурою не рекомендується приймати їжу протягом 5 годин.

Реабілітація після кріодеструкції мигдалин

Протягом перших днів спостерігається набряклість глотки, можливі невеликі болі. Лікар дасть докладні рекомендації, як вести себе після процедури. Протягом 7-10 днів відбувається процес заміщення здоровою тканиною оброблених мигдалин, в цей період можливі:

 • Дискомфорт в горлі;
 • Незначне підвищення температури.

Призначається щадна дієта і регулярне полоскання горла антисептиками.

Кріодеструкція мигдалин – Ціна на процедуру в Києві

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн Запис на прийом

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери