Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Лікування фімозу >> Лівий Берег | Київ

Фімоз - це порушення еластичності та стану крайньої плоті, при якому важко / неможливо оголити головку статевого члену. Простими словами - не відкривається голівка члену.

Наші урологи

Види фімозу

Патологію класифікують на вроджену та придбану, фізіологічну та патологічну.

фізіологічний фімоз обумовлений віковими особливостями розвитку пеніса у дітей. У віці 2-3 років відбувається самовільне руйнування спайок під нижнім листком препуция та кільце розширюється. Цей вид не потребує лікування, якщо тільки не супроводжується патологією, наприклад, рецидивуючим баланопоститом.

Патологічний процес поділяють на:

Патологія зустрічається у 39,9% дітей у віці до 7 років, у 34,2% дітей молодшого шкільного віку, підлітків і дорослих. Патологія вимагає лікування оперативного або консервативного - в залежності від ступеня тяжкості захворювання та наявності ускладнень.

Причини та симптоми

Набутий патологічний фімоз може виникнути в результаті впливу різних чинників:

 • ускладнень герпетичної, вірусної та грибкової інфекції;
 • запального процесу, викликаного урологічною або статевою інфекцією у чоловіків;
 • травмою крайньої плоті;
 • аномалією формування статевого органу.

Лікування фімозу багато в чому визначається причиною патології.

Симптоми залежать від ступеня захворювання. При I-II стадії розвитку захворювання відзначаються виражені больові відчуття при ерекції, голівка оголюється повністю / частково в спокої. Коли орган  ерегований, то голівка повністю покрита препуциєм і статевий акт спричиняє дискомфорт. На III-IV стадії фімозу біль відсутній, так як навіть часткового оголення голівки не відбувається. Порушується відтік сечі та рідина надходить назад у сечовий міхур, викликаючи запалення.

Запишіться на прийом >

Методики лікування фімозу

Лікування фімозу відбувається консервативним і оперативним шляхом. Методики терапії підбирає лікар-уролог. При відсутності рубцевих змін і у більшості дітей фахівець призначає:

 • медикаментозну терапію із застосуванням кортикостероїдної мазі для підвищення еластичності препуция;
 • теплі ванночки з відварами лікарських рослин;
 • поступове, щадне оголення голівки статевого члена;
 • теплі ванночки з анестетиком.

Урологи клініки «Медична допомога» допоможуть поліпшити стан статевого члена, уникнути проведення операції та розвитку ускладнень у віддаленому періоді. Довірити лікування можна лише професіоналові, так як операція вправляння голівки вимагає досвіду, знань і ефективного знеболювання - умов які можуть забезпечити тільки фахівці урологічного відділення клініки.

При патологічному фімозі, якщо консервативні методики не ефективні й стан пацієнта погіршується, показана операція.

Хірургічне втручання має на меті часткове / повне видалення препуция. Циркумцизія проводиться з використанням лазера, ультразвукового скальпеля або за класичною методикою. У дорослих при виборі методу враховується загальний стан, наявність ускладнень патологією урологічного або системного плану, побажання пацієнта.

Для проведення операції найчастіше госпіталізація не потрібна - циркумцизія виконується в амбулаторних умовах. Через 1-2 години після операції, якщо стан пацієнта задовільний, він може відправитися додому.

Як відбувається обрізання крайньої плоті, умови передопераційної підготовки, післяопераційного відновного періоду можна дізнатися за посиланням.

Ціна лікування фімозу залежить від тяжкості патології, тривалості та складності операції.

Як виглядає фімоз і в чому суть операції

Вартість лікування фімозу

Запишіться на прийом >

Переваги нашої клініки

 • Хирургия одного дня

  Безболезненные и бескровные операции на современном оборудовании, которые возможно провести в день обращения пациента.

 • Квалифицированные доктора

  Средний стаж работы каждого нашего врача - 16,5 лет. Наши врачи постоянно совершенствуются и получают дополнительное образование.

 • Современные методы диагностики и лечения

  Политика нашего медицинского центра - предоставление качественных услуг, которые прошли отбор по европейским стандартам лечения.

 • Удобное Расположение
  Левый Берег

  Левый берег - удобное расположение для всех жителей микрорайонов Днепровского района: Воскресенка, Русановка, Березняки. Ждем Вас на консультацию!

 • Доступные цены

  Стоимость приема любого специалиста в нашем центре стоит всего 380 грн. Это одна из самых низких цен на медицинские услуги в Киеве.

 • Удобства

  На территории клиники есть удобная парковка, где Вы можете оставить свой автомобиль. Также, для наших клиентов у нас работает бесплатный Wi-Fi.

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери