Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Лікування фімозу >> Лівий Берег | Київ

Фімоз - це порушення еластичності та стану крайньої плоті, при якому важко / неможливо оголити головку статевого члену. Простими словами - не відкривається голівка члену.

Лікарі урологи нашої клініки

Види фімозу

Патологію класифікують на вроджену та придбану, фізіологічну та патологічну.

фізіологічний фімоз обумовлений віковими особливостями розвитку пеніса у дітей. У віці 2-3 років відбувається самовільне руйнування спайок під нижнім листком препуция та кільце розширюється. Цей вид не потребує лікування, якщо тільки не супроводжується патологією, наприклад, рецидивуючим баланопоститом.

Патологічний процес поділяють на:

Патологія зустрічається у 39,9% дітей у віці до 7 років, у 34,2% дітей молодшого шкільного віку, підлітків і дорослих. Патологія вимагає лікування оперативного або консервативного - в залежності від ступеня тяжкості захворювання та наявності ускладнень.

Причини та симптоми

Набутий патологічний фімоз може виникнути в результаті впливу різних чинників:

 • ускладнень герпетичної, вірусної та грибкової інфекції;
 • запального процесу, викликаного урологічною або статевою інфекцією у чоловіків;
 • травмою крайньої плоті;
 • аномалією формування статевого органу.

Лікування фімозу багато в чому визначається причиною патології.

Симптоми залежать від ступеня захворювання. При I-II стадії розвитку захворювання відзначаються виражені больові відчуття при ерекції, голівка оголюється повністю / частково в спокої. Коли орган  ерегований, то голівка повністю покрита препуциєм і статевий акт спричиняє дискомфорт. На III-IV стадії фімозу біль відсутній, так як навіть часткового оголення голівки не відбувається. Порушується відтік сечі та рідина надходить назад у сечовий міхур, викликаючи запалення.

Запишіться на прийом >

Методики лікування фімозу

Лікування фімозу відбувається консервативним і оперативним шляхом. Методики терапії підбирає лікар-уролог. При відсутності рубцевих змін і у більшості дітей фахівець призначає:

 • медикаментозну терапію із застосуванням кортикостероїдної мазі для підвищення еластичності препуция;
 • теплі ванночки з відварами лікарських рослин;
 • поступове, щадне оголення голівки статевого члена;
 • теплі ванночки з анестетиком.

Урологи клініки «Медична допомога» допоможуть поліпшити стан статевого члена, уникнути проведення операції та розвитку ускладнень у віддаленому періоді. Довірити лікування можна лише професіоналові, так як операція вправляння голівки вимагає досвіду, знань і ефективного знеболювання - умов які можуть забезпечити тільки фахівці урологічного відділення клініки.

При патологічному фімозі, якщо консервативні методики не ефективні й стан пацієнта погіршується, показана операція.

Хірургічне втручання має на меті часткове / повне видалення препуция. Циркумцизія проводиться з використанням лазера, ультразвукового скальпеля або за класичною методикою. У дорослих при виборі методу враховується загальний стан, наявність ускладнень патологією урологічного або системного плану, побажання пацієнта.

Для проведення операції найчастіше госпіталізація не потрібна - циркумцизія виконується в амбулаторних умовах. Через 1-2 години після операції, якщо стан пацієнта задовільний, він може відправитися додому.

Як відбувається обрізання крайньої плоті, умови передопераційної підготовки, післяопераційного відновного періоду можна дізнатися за посиланням.

Ціна лікування фімозу залежить від тяжкості патології, тривалості та складності операції.

Як виглядає фімоз і в чому суть операції

Вартість лікування фімозу

Запишіться на прийом >

Переваги нашої кліники

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери