Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Уколи ботокс в Києві

Ботулінотерапія (ін'єкції ботокса та диспорта) - це ін'єкційна процедура ботулотоксином типу А, спрямована на зменшення помітності зморшків і складок шкіри, переважно на обличчі. Ботулотоксин блокує нервово-м'язову передачу нервових імпульсів і через це розслабляє м'язи, в які він потрапив. Цей метод корекції вікових змін і інших косметологічних недоліків ще називають Уколами краси. Уколи ботокса - це надійний метод, що застосовується протягом 20 років в косметології. Реальний, моментальний результат, рішення естетичних і фізіологічних проблем, з якими не можуть впоратися інші ін'єкційні методики, короткий термін реабілітації, швидкість і безболісність процедури - це вагомі аргументи за використання ботулінотерапіі в боротьбі за свою красу і молодість. Торгові назви препаратів ботулотоксину: Ботокс, Диспорт, Ксеомін. Уколи ботокса проводить лікар косметолог.

Якщо ви очікуєте на швидкий ефект, тоді ботуінотерапія - ваш вибір. Процедура може проводиться літом та зимою.

Лікарі косметологи нашої клініки

Дія ботоксу на м'язи обличчя

Ботулотоксин, що вводиться в м'яз, блокує передачу імпульсів від нервових волокон до м'язів і больових рецепторів. В результаті цього м'язи перестають реагувати звичним чином. Не відбувається їх скорочення, таким чином змінюється міміка людини в місці введення ін'єкції. Тому дуже важливо, щоб лікар косметолог мав достатній досвід роботи з цим препаратом і мав чітке уявлення про те, при якій дозі який результат слід очікувати. Сама процедура ботулінотерапіі безболісна, оскільки препарат ботулінотоксину вводиться супер тонкими, короткими голками. Введення ін'єкціі ботокс (диспорт) разом з підготовкою займає не більше 20-30 хвилин, оскільки препарат вводиться безпосередньо в проблемні зони. Час залежить від кількості зон.

Кому можна колоти ботокс

Спочатку ботокс застосовувався в медицині для лікування деяких видів захворювань, пов'язаних з мимовільним скороченням м'язів. Однак лікарі стали застосовувати препарат і для усунення деяких косметичних дефектів. І лише в 2002 році американське Управління з харчових продуктів і ліків схвалило застосування ботоксу в косметологічних цілях. Дерматологічні та косметологічні клініки використовують уколи краси для вирішення наступних проблем:

 • мімічні зморшки області чола;
 • мімічні зморшки зовнішнього кута ока - «гусячі лапки»;
 • асиметрія обличчя;
 • корекція форми брів;
 • корекція нижньої третини обличчя;
 • підвищене потовиділення: долонь, ступень, пахвових западин.

Ботулінотерапія застосовується за показаннями, тому для неї немає обмежень в віці, крім дитячого. Думки фахівців розходяться в питаннях доцільності уколів краси під час місячних. Однозначної відповіді немає, тому якщо проведення ін'єкції не критичне, краще відкласти її до закінчення менструації. Теж стосується й уколів ботоксу під час вагітності. Немає даних про те, чи має негативний вплив укол ботулінотоксину на плід. Однак ми рекомендуємо вам утриматися від ін'єкцій. Якщо ви все ж хочете провести процедуру омолодження, обов'язково отримайте попередню консультацію у вашого акушера-гінеколога.

Ботулінотерапія може бути проведена не раніше, ніж через 7 місяців після пологів. Прийміть цю інформацію до відома, якщо будете планувати відновлення після пологів в кабінеті у косметолога.

Уколи ботокса (диспорта) дають хороші результати. Мімічні зморшки розгладжуються практично на 100%, оскільки нервові імпульси не надходять до м'язів, в які було зроблено ін'єкції. Дія препарату починається через 7-14 днів і ефективність зберігається протягом 6-8 місяців. По закінченню цього часу можна буде повторити ін'єкції. Регулярне введення препарату дає стійкий ефект і перешкоджає утворенню нових зморшків. Однак рекомендується робити уколи ботокса не частіше 3-х разів на рік.

Онлайн запис до лікаря Косметолога
в МЦ Медична Допомога >>

Як підготуватися до уколів ботоксу

Особливої підготовки до ін'єкцій краси не вимагається. Бажано виключити з раціону алкоголь, жирні та смажені продукти, а також їжу з великим вмістом консервантів. Для профілактики набряків і припухлостей, рекомендуємо заздалегідь почати прийом вітаміну К, а також гомеопатичний засіб на основі Арніки для запобігання синців в місці введення ін'єкції.

Відновлення після ін'єкцій ботокса, диспорта

Реабілітація після ботокса зазвичай проходить добре. Головна запорука успіху - досвідченість лікаря. Існують деякі обмеження після уколів, які допоможуть пройти вашій реабілітації легко та непомітно:

 • не можна відвідувати сауну, тренажерний зал, басейн в найближчі 3-5 днів;
 • необхідно дотримуватися адекватного питного режиму (~ 30 мл на 1 кг ваги);
 • не розтирати, що не масажувати та не розминати, уникати будь-якого тиску в місцях ін'єкції ботокса;
 • не можна наносити декоративну косметику протягом доби;
 • необхідно використовувати сонцезахисний крем;
 • не використовувати косметичні засоби mass market;
 • потрібно відмовитися від алкоголю на термін не менше 14 днів;
 • не принимать горизонтальное положение на протяжении 4 часов после уколов;
 • відмовитися від застосування комплексів вітаміну В;
 • не приймайте самостійно антибіотики, оскільки деякі з них можуть звести дію препарату до нуля;
 • відмовитися від масажу обличчя та фейс-ліфтингу на деякий час;
 • відмовитеся від солярію.

Побічні ефекти ботокса

При проведенні ботулінотерапіі можливі побічні ефекти. Статистика стверджує, що частота таких побічних ефектів становить від 1 до 10%. Досить широкий діапазон. Нижче представлений перелік основних можливих побічних ефектів:

Серйозні ускладнення загального характеру за весь час застосування Ботокса в цілях омолодження обличчя не спостерігалися, а негативні побічні ефекти, що мали місце, носили переважно естетичний характер.

Протипоказання до уколів ботоксу

Вартість ботокса для обличчя

Вартість процедури залежить від обраного препарату, кількості введених одиниць ботулотоксину, кількості зон, що піддаються корекції. Орієнтовна вартість від 5000 грн. Для індивідуального прорахунку, необхідно звернутися за консультацією до наших лікарів косметологів.

Косметологія > Ціни в МЦ Медична Допомога

Потрапити до Косметолога
в МЦ Медична Допомога онлайн >>

Переваги нашої клініки

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери