Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:30 - 19:00
 • Cб: 9:00 - 18:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Хімічний пілінг обличчя в Києві

Пілінг – це процедура впливу на поверхню шкіри хімічними засобами з метою її поновлення, освітлення, усунення висипів і омолодження.

Для досягнення ефекту навмисно проводиться контрольований хімічний опік зони, що піддається зміні. Для цього на поверхню шкіри наноситься хімічний розчин. Він має різний склад залежно від мети, якої хочуть досягти за допомогою пілінгу. Після нанесення розчинів кислот, відбувається спалювання поверхневого шару шкіри, в залежності від бажаного ефекту. Після чіткого часу впливу на зону, що обробляється, кислота нейтралізується спеціальними розчинами. Залишається зневоднена ділянка шкіри, під якою починається процес регенерації - активний розподіл і відновлення шкіри. Чим сильніше опік, тим інтенсивніше йде відновлення шкірного покриву. Нова шкіра - молода, пружна, гладка. Чого й домогалися, застосовуючи хімічний пілінг.Процедуру проводить лікар косметолог

Процедура хімічного пілінгу зазвичай займає 30-40 хвилин, проводиться досвідченим лікарем косметологом. Ефект від хімічного пілінгу стає помітний відразу. Шкіра стає гладкою, вирівнюється колір, вона виглядає значно молодшою.

Лікарі косметологи нашої клініки

Види хімічних пілінгів

Залежно від того, якого ефекту хочуть досягти за допомогою процедури, використовують суміші для поверхневого пілінгу, серединного та глибинного. Поверхневий пілінг обличчя використовується для запуску процесів регенерації клітин шкіри. Вплив хімічних речовин відбувається на верхній роговий шар шкіри. Застосовується для корекції невеликих зморшків, неглибоких пігментних плям, загального поліпшення стану шкіри.Також використовують для боротьби зі стриями (розтягненнями) на шкірі. Популярні поверхневі пілінги, які застосовуються в нашому центрі:

Поверхневий пілінг безпечний, тому настільки популярний. Він легко переноситься та має мінімальний термін відновлювального періоду. Цей вид пілінгу застосовується, починаючи з підліткового віку.

Серединний пілінг обличчя впливає на більш глибокий, епідермальний шар шкіри. За допомогою серединного пілінгу домагаються корекції глибоких зморшків, стійких пігментних плям, рубців і слідів постакне. У косметологічному кабінеті нашої клініки ми робимо серединні пілінги:

Серединний пілінг дуже популярний, оскільки дозволяє досягти відчутних і видимих ефектів. Застосовується в тому числі й на молодій шкірі. Період відновлення від тижня.

Глибинний пілінг обличчя є радикальним способом впливу на шкіру з метою поліпшення її зовнішнього вигляду. Хімічні компоненти пілінгу впливають на весь епідерміс. Процедура глибинного пілінгу проходить в стаціонарі, з використанням анестезії та під контролем лікарів. Дозволяє впоратися з глибокими зморшками та рубцями, які не піддаються корекції іншими косметологічними методами.

Як роблять хімічний пілінг обличчя

Будь-який хімічний пілінг вимагає попередньої консультації у лікаря косметолога. Лікар оцінить необхідність та можливість його проведення, визначить вид і склад засобу. Будь-яка процедура, незалежно від виду пілінгу, вимагає попередньої підготовки шкіри до неї. Зазвичай вона починається за один-два тижні до попередньої дати пілінгу. У чому полягає підготовка до пілінгу:

 • зменшення перебування на сонці;
 • виключення відвідування солярію;
 • включення в домашній догляд косметичних засобів, що містять кислоти, лікар косметолог на попередній консультації скаже, які засоби підійдуть;
 • скоротити або виключити куріння та споживання алкоголю.

На процедурі пілінгу косметолог намащує розчин кислот на очищену шкіру на залишає на деякий час. Ви можете відчувати поколювання та легку печію. Це нормальна та допустима реакція. Після зазначеного часу кислота нейтралізується спеціальним розчином. Після цього наноситься спеціальний засіб, що сприяє регенерації шкірних покривів. Залежно від проблеми, а також віку клієнта, процедури рекомендують робити курсом або ж через певні проміжки часу, наприклад 1 раз на місяць. Ефект від процедури зазвичай зберігається протягом 6 місяців.

Показання для хімічного пілінгу

Хімічний пілінг допомагає вирішити багато проблем шкіри, в залежності від засобу, який ви визначите зі своїм лікарем косметологом, можна домагтися наступних результатів:

 • прибрати мімічні, вікові зморшки різної глибини;
 • позбутися пігментації;
 • запобігти передчасному старінню шкіри;
 • усунути гіперкератоз (підвищене ущільнення епідермісу різного генезу);
 • позбутися вугрів, акне;
 • прибрати сліди постакне;
 • зменшити прояви себорейного дерматиту;
 • позбутися від невеликих рубців.

Ефект від хімічного пілінгу обличчя

В залежності від того, якого ефекту ви хочете досягнути за допомогою пілінгу, косметолог буде використовувати різні складові та різний час витримки.

Пілінги за допомогою фруктових кислот краще використовувати, коли вікові зміни ще слабо виражені. Після процедури спостерігається підвищення пружності та еластичності шкіри, уповільнення процесів старіння.

Пілінг мигдальною кислотою рекомендується для зменшення вираженості рубців, а також як антибактеріальний засіб при проблемах зі шкірою. Курс процедур суттєво покращує шкіру.

Пілінг з саліциловою кислотою рекомендується для облич з висипами, вуграми, себореєю, гіперпігментацією, акне, а також людям зі смаглявою шкірою.

Молочна кислота має виражену омолоджувальну дію, освіжає колір обличчя. Рекомендується також при акне.

Ретиноєвий пілінг застосовується як з метою омолодження, так і для усунення проблем шкіри, наприклад при віковому акне.

Гліколевий пілінг використовують для усунення гіперпігментації, а також для розм'якшення сальних пробок і очищення поверхні шкіри.

Азелаїновий пілінг використовується для усунення недоліків і лікування проблемної шкіри. Суттєво зменшуються розширені пори.

Відновлення після хімічного пілінгу

Захисна запальна реакція після процедур пілінгу обов'язково буде на обличчі. Це є нормальною відповіддю організму на зовнішній вплив. Зменшення запалення та лущення епідермісу відбувається зазвичай протягом трьох діб після процедури, якщо застосовували поверхневий пілінг. Якщо буде проводитись наступний курс процедур, то реакція вже буде не така помітна.

Після серединних пілінгів запальний процес тримається до п'яти діб, лущення до семи днів. Основна реабілітація після серединного пілінгу полягає в дотриманні гігієни шкіри, вживанні великої кількості води до 2,5 літрів в день, використанні засобів, спрямованих на зволоження та відновлення шкірного покриву. Не раніше, ніж на 3-5 день після процедури можна переходити до використання кремів.

Після хімічного пілінгу обов'язково необхідний захист від сонця. Якщо не було відповідної підготовки, або ж клієнт знехтував рекомендаціями, можливі ускладнення від процедури. Курс таких процедур дозволяє оновити клітини в глибоких шарах шкіри, тому фотозахист - обов'язкова умова, в тому числі й для попередження стійкої пигментації.

Побічні ефекти після пілінгу

Пілінг - це контрольована процедура пошкодження поверхневого або глибокого шарів шкіри. Після нього існують прогнозовані та непрогнозовані ускладнення. Прогнозовані ускладнення - це природна реакція організму на хімічний вплив:

Хімічний пілінг за своєю суттю є опіком, ускладнення, з якими можна зіткнутися такі ж, як і при звичайному опіку хімічною речовиною. Чим глибші шари зачіпаються при пілінгу, тим сильніше можуть бути ускладнення. Багато що залежить від досвідченості та кваліфікації лікаря косметолога, який проводить процедуру.

При підвищеній чутливості шкіри та недотриманні протоколів проведення пілінгів, велика ймовірність опіків, гіперпігментації, персистуючої етіреми, загострення герпетичної інфекції, вугрової хвороби, появи гіпертрофічних і келоїдних рубців, прояви розділових ліній між шкірою, що зазнала впливу та не зачепленою кислотою.

Непрогнозовані ускладнення це всі інші ускладнення, які виникли після проведення хімічного пілінгу. Потребують негайного втручання лікаря у відновлювальний процес.

Протипоказання для хімічного пілінгу

Якщо у вас немає протипоказань, то зверніть увагу, що хімічний пілінг-це легкодоступний та безпечний спосіб омолодження шкіри, а також спосіб вирішення багатьох естетичних проблем. Він неодмінно заслуговує на вашу увагу.

Вартість хімічного пілінгу в Києві

Косметологія > Ціни в МЦ Медична Допомога

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн Запис на прийом

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери