Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:30 - 19:00
 • Cб: 9:00 - 18:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Плазмоліфтинг в Києві

Плазмоліфтінг - це ін'єкційна процедура омолодження та вирішення естетичних проблем за допомогою власної плазми крові. Результат досягається коштом того, що фракції плазми крові запускають процеси регенерації клітин, вироблення еластину та колагену, які відповідні за стан шкіри.

Плазмоліфтінг використовується не лише в косметології. З його допомогою досягають дивовижних результатів в лікуванні суглобів. У трихології плазмоліфтінг використовують для лікування та відновлення волосся.Процедура плазмоліфтінг проводиться в будь-яку пору року, робити процедуру плазмоліфтінга може лише лікар косметолог. Звертаємо вашу увагу на те, що плазмоліфтінг в Києві пропонують безліч салонів краси, перш за все вам слід уточнити, чи є фахівець цієї процедури лікарем косметологом. Від цього залежить безпека та ефективність самої процедури.

Лікарі косметологи нашої клініки

Процедура плазмоліфтінг в косметології

У клієнта береться кров з вени об'ємом від 10-100 мл, такий об'єм ніяк не позначається на самопочутті клієнта. Кров набирається в стерильну, одноразову пробірку, призначену для проведення процедури плазмоліфтінгу. За допомогою спеціального апарату, медичної центрифуги, кров розділяється на фракції. Для процедури потрібна плазма крові. Отримана плазма вводиться за допомогою тонких голок в проблемні ділянки шкіри обличчя або тіла.

Плазма - це багата тромбоцитами субстанція, саме вони доставляють білкові сполуки та всі необхідні для нормального існування клітини, елементи в тканини. Після ін'єкції в проблемні зони, запускаються механізми метаболізму, активно починає вироблятися колаген, еластин і природна гіалуронова кислота. Оновлені клітини, що залягають в глибоких шарах шкіри, стимулюють народження й розвиток нових, завдяки чому й відбувається ефект омолодження та оновлення тканин після плазмоліфтінгу. Цей спосіб є щадним і ефективним, оскільки використовується біологічний матеріал самого клієнта. Доведена ефективність, мінімальні ризики, тривалий стійкий ефект - це головні переваги плазмоліфтінгу.

Кому підійде плазмоліфтінг обличчя

Плазмоліфтінг знайшов своє широке застосування не лише в косметології, але також в трихології, стоматології та ортопедії. Якщо ви хочете використовувати процедуру для вирішення косметологічних проблем, ми рекомендуємо звернутися до плазмоліфтінгу при наступних проблемах:

 • є необхідність поліпшити тургор шкіри, усунути сухість, дрібні зморшки та вирівняти колір шкіри;
 • ви багато курите, внаслідок чого шкіра набуває сіруватого відтінку та втрачає еластичність;
 • хочете прибрати «гусячі лапки», темні кола, набряки під очима;
 • необхідно усунути сліди постакне та шрамів, стріїв;
 • потрібно впоратися з акне на обличчі та тілі;
 • хочете розгладити зморшки в області чола;
 • бажаєте усунути початкові прояви опущення (птоз) тканин обличчя та шиї;
 • потребуєте реабілітації шкіри після будь-якого виду пілінгу;
 • бажаєте освітлити та відновити шкіру після ультрафіолетового опромінення.

Плазмоліфтінг обличчя рекомендується проводити при перших ознаках старіння, зазвичай це 30-35 років.

Плазмотерапія при анке проводиться з 18 років.

Плазмоліфтінг волосся

Плазмоліфтінг волосся широко застосовується, оскільки дозволяє вирішити проблеми випадіння волосся. Найчастіше застосовується при:

Результати плазмоліфтінгу

Результат стає помітний вже після першої процедури плзмоліфтінгу. Шкіра помітно покращує свої характеристики, стає гладкою та підтягнутою, зволоженою зсередини, колір стає рівномірним. Для тривалого та стійкого ефекту необхідні 3-6 процедур, які робляться з інтервалом в 14-21 день. Результати після плазмоліфтінгу аналогічні поверхневій хірургічній підтяжки обличчя та можуть зберігатися протягом 1-1,5 років. Це залежить від стану шкіри, віку клієнта, умов життя та інших факторів.

Підготовка до плазмоліфтінгу

Оскільки в якості діючої речовини використовується власна плазма клієнта, важливо усвідомлено підійти до підготовки плазмотерапіі:

Реабілітація після плазмоліфтінгу

Важливою перевагою плазмоліфтінгу є мінімальний реабілітаційний період. Оскільки в дерму клієнта вводиться його власна кров, то виключається ймовірність алергічних реакцій або відторгнення. Після процедури в місцях уколів можуть залишитися невеликі почервоніння, синці та незначна набряклість, які повністю зникають протягом декількох днів. Також рекомендується дотримуватися стандартних правил, як після будь-якої ін'єкційної методики омолодження:

Протипоказання для плазмоліфтінгу

Вартість плазмоліфтінга в Києві в нашому медичному центрі

Косметологія > Ціни в МЦ Медична Допомога

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн Запис на прийом

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери