Режим роботи:
 • Пн-Пт: 9:00 - 19:00
 • Cб-Нд: 9:00 - 16:00
Київ, пр-т Миру, 19/18
(Дніпровський район) м. Дарниця
+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом
Записатись на прийом Онлайн консультація лікаря

Біоревіталізація та Біорепарація обличчя в Дніпровському районі

Біоревіталізація-один з методів профілактики та корекції косметичних недоліків шкіри шляхом насичення її глибоких шарів гіалуроновою кислотою. Біоревіталізація обличчя є різновидом мезотерапії та дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодий та здоровій шкірі шляхом використання нативної (близької до природнього, чи не модифікованої) гіалуронової кислоти. Зазвичай поняття мезотерапія та біоревіталізація використовуються як взаємозамінні, але в цих процедурах є деякі відмінності. Процедуру біоревіталізація проводить лікар косметолог. Процедура біорепараціі по суті є тією ж біоревіталізацією, різниця полягає виключно в складових компонентах препарату, що вводиться. Біорепаранти-це комплексні препарати, дія у них комплексне, але в основі кошти все та ж гіалуронова кислота.

У перекладі термін «біоревіталізація» означає «природне пожвавлення». Ця косметологічна процедура дозволяє швидко відновити водний баланс в шкірі, підвищити еластичність і пружність, поліпшити якість шкіри та її зовнішній вигляд. Завдяки стимуляції синтезу колагенових і еластинових волокон, що відповідають за пружність, відновлюється внутрішня структура клітин тканин шкіри. Вона набуває більш пружний, красивий, зволожений та яскравий вигляд, відповідний молодій та здоровій шкірі.

Якщо ви очікуєте швидкого, видимого та відчутного ефекту від антиейдж процедури, то біоревіталізація - ваш варіант. Цей метод можна застосовувати як взимку, так і влітку.

Лікарі косметологи нашої клініки

Кому підійде процедура біоревіталізації

Шкіра активно починає зневоднюватись, починаючи з 30 років. Цей вік є відповідним для початку використання саме цієї косметологічної процедури. Метод підходить як чоловікам, так і жінкам. Біоревіталізація якісними, перевіреними препаратами відмінно справляється з такими недоліками шкіри:

 • фотостаріння (гіперпігментація, актинічний кератоз);
 • хроностаріння (дрібні зморшки);
 • дегідратація тканин;
 • підвищена жирність, збільшені пори;
 • корекція атрофічних рубців;
 • зниження пружності та природної еластичності;
 • еритематозно-телеангіектатічна розацеа;
 • акне;
 • постакне;
 • пігментні плями, мелазми.

Біоревіталізацію також можна використовувати як експрес-терапію при проведенні інших косметологічних процедур, наприклад:

 • існує необхідність позбутися постакне;
 • потрібно провести антистрес-терапію шкіри перед зимовими місяцями або після спекотного сонця;
 • ви хочете пролонгувати дію філерів;
 • бажаєте підготуватися до проведення агресивних косметологічних процедур;
 • хочете досягти швидкої реабілітації після проведення агресивних косметологічних процедур.

Біоревіталізацію також активно застосовують для боротьби з видимими змінами шкіри навколо очей. Процедура підходить, в тому числі й при перших видимих ознаках старіння шкіри. Біоревіталізація очей може бути застосована для:

 • усунення синців, набряків, темних кіл під очима;
 • зволоження надмірно сухої та в'ялої шкіри навколо очей;
 • усунення мімічних зморшків;
 • відновлення шкіри після сторонніх агресивних процедур або операцій в цій зоні;
 • профілактики передчасного старіння.

Біоревіталізація очей дає помітні позитивні результати вже після другої або третьої процедури.

Онлайн запис до лікаря Косметолога
в МЦ Медична Допомога >>

Як проходить процедура біоревіталізації обличчя

Перед процедурою шкіру очищують. При низькому больовому порозі, змащують кремом, що знеболює, за допомогою тонких голок і спеціального інжектора в дерму вводиться гіалуронова кислота. Введення триває до утворення папули. Якщо метою процедури є зволоження, то косметолог водить препарат в середню дерму, тобто поверхово (~ 2 мм). Якщо мета - редермалізація (відновлення структури шкіри), то трохи глибше (~ 3 мм). Ефект від біоревіталізації обличчя помітний вже на третій день після першої процедури. При проведенні подальших процедур ефект поліпшується. Шкіра стає зволоженою та здоровою, стає помітним ліфтинг-ефект.

Триває процедура біоревіталізації не довше ніж 60-80 хвилин.

Скільки процедур біоревіталізації потрібно зробити

ЭЦя процедура проводиться курсом і шляхом поступового збільшення препарату в шкірі має настільки разючий ефект. Кількість процедур на курс визначає лікар косметолог на попередній консультації, оскільки биоревитализация виключно індивідуальна та чітких норм не існує. Є лише загальні рекомендації.

Рекомендована кількість сеансів біоревіталізації:

Залежно від стану шкіри ефект від білревіталізації триватиме від 6 - 12 місяців.

Як підготуватися до біоревіталізації

Після того, як ви отримали консультацію у лікаря косметолога та визначили, що саме ця процедура допоможе вирішити наявну проблему, ви починаєте підготовку за наступним алгоритмом:

 • За 2-3 дні до процедури потрібно виключити з раціону алкоголь, жирні та смажені продукти, а також їжу з великим вмістом консервантів.
 • Облишити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.).
 • За 2 дні і в день проведення процедури необхідно пити більше рідини (1,5 - 2,0 літра води).
 • Якщо у вас є алергія, ви повинні повідомити про це лікаря напередодні.
 • Для профілактики набряків і припухлостей, рекомендуємо заздалегідь почати прийом вітаміну К, а також гомеопатичний засіб на основі Арніки для запобігання синців.

Відновлення після біоревіталізації

Реабилитация после процедуры обычно проходит хорошо. Главный залог успеха - правильный выбор качественного препарата. Краснота и папулы становятся незаметными обычно через несколько часов после инъекций.

Реабілітація після процедури зазвичай проходить добре. Головна запорука успіху - правильний вибір якісного препарату. Почервоніння та папули стають непомітними зазвичай через кілька годин після ін'єкцій. Існують рекомендації для того, щоб реабілітація після біоревіталізації пройшла успішно та швидко:

Можливі побічні ефекти від процедури.Найчастіше на місці уколів можуть залишатися невеликі папули (горбики), які зникають через дві доби після ін'єкцій. Також можливі маленькі синці. У деяких клієнтів з'являються гіперемія або блідість шкірних покривів, можлива невелика набряклість.

Протипоказання до біоревіталізації

Як у будь-якої ін'єкційної процедури, у біоревіталізації є свої протипокази. Їх необхідно виявити на консультації у лікаря косметолога перед тим, як зважитися на процедуру.

Ціна біоревіталізації та біорепараціі в нашій клініці

Гелі на основі гіалуронової кислоти для біоревіталізації бувають різного ступеня в'язкості, від якої залежатимуть вартість і результати процедури. Чим вище в'язкість, тим вище ціна, але тим краще ефект. Також на вартість впливає кількість препарату, що буде використана. Саме лікар визначає точну кількість необхідного препарату та обирає ефективний у вашому конкретному випадку. В середньому ціна може бути от 3000 грн за одну процедуру.

Косметологія > Ціни в МЦ Медична Допомога

Записатися до Косметолога
в МЦ Медична Допомога онлайн >>

Переваги нашої клініки

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери