Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
  • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
  • Cб: 7:30 - 17:00
  • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Мезотерапія - процедури омолодження за допомогою сучасних препаратів

Мезотерапия фото

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія - це безопераційний метод корекції естетичних недоліків шляхом ін'єкційного введення індивідуально підібраних препаратів в шкіру і підшкірно-жирову клітковину. Препарати представляють собою індивідуально складені коктейлі, до складу яких входять вітаміни, мінерали, екстракти лікувальних трав, нуклеїнові кислоти, амінокислоти.

Як це роблять?

В залежності від проблеми, з якою потрібно впоратися, препарат вводиться під шкіру надтонкою голкою на глибину 1,5-4,0 мм різними методами введення. Методи підбирає лікар. Це може бути техніка наппаж - виконання серії частих ін'єкцій, папульною технікою - формування папул різного розміру з метою поліпшення депонування лікарських речовин, ретроградно-лінійна техніка - формування лінійного каналу в дермі і рівномірне його заповнення на зворотному ході голки (використовується в терапії зморшок, стрий, рубців) або ж техніка окремих вколов - внутрішньо шкірні ін'єкції на глибину близько 4 мм.

Записатися на консультацію

Як це працює?

Процедура мезотепатія дозволяє проводити лікування дуже багатьох проблем, пов'язаних зі шкірою локально, досить ефективно і індивідуально. Позитивний ефект від процедури досягається за рахунок декількох ефектів: пунктуацінного, фармакологічного, рефлексогенного. Метою мезотерапії є підвищення мікроциркуляції в кровоносній руслі проблемної зони, а також еластичності і тургору шкіри.

Показання метод мезотерапії?

Мезотерапія ефективно вирішує найрізноманітніші естетичні проблеми:

Зі скількох років можна робити мезотерапію?

В залежності від тієї проблеми, яку ви хочете усунути. Якщо мова йде про застосування мезотерапії, як про що омолоджує методикою, то не варто її застосовувати раніше 25 років.

На який результат можна розраховувати?

Оскільки препарати і методики введення підбираються індивідуально, то ви можете розраховувати на максимальний ефект від проведення процедури і усунення існуючої проблеми. Загальний, сумарний ефект процедури знаходиться в прямій пропорційній залежності від кількості активованих рецепторів.

Як підготуватися до процедури мезотерапії?

За 2-3 дні до процедури потрібно виключити з раціону алкоголь, жирні та смажені продукти, а також їжу з великим вмістом консервантів. Також необхідно призупинити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.). За два дні і в день проведення процедури необхідно пити більше рідини (1,5 - 2,0 літра води). Якщо у вас є алергія на що-небудь, ви повинні повідомити про це лікаря. В день проведення мезотерапії не призначаються ніякі інші косметологічні процедури.

Як довго триває сеанс мезотерапії?

Процедура мезотерапії триває близько 60 хвилин. Для досягнення хорошого ефекту вам буде потрібно від 5-7 сеансів. Інтервал між процедурами складає від 7-10 днів. Після завершення курсу, рекомендується один раз в 1-2 місяці робити коригувальну процедуру.

Як проходить реабілітація?

Після мезотерапії можуть залишатися досить хворобливі відчуття. Це залежить від використовуваних компонентів коктейлів, індивідуального больового порогу, техніки введення препаратів. При низькому больовому порозі проводиться знеболення. Відразу після процедури можливі почервоніння і припухлості в зонах проколів, зазвичай вони зникають протягом півгодини. Ущільнення і сліди від уколів можуть бути помітні протягом ще двох днів. Протягом доби можна користуватися ніяким косметичними засобами, тільки ті препарати, які призначить лікар. Також протипоказані протягом трьох днів масаж, фізичні навантаження, сауна, засмага, купання, відвідування солярію. Необхідно носіння компресійного білизни або бандажів при липолитических процедурах.

Побічні ефекти від процедури.

При лікуванні целюліту можливі синці, зазвичай з'являються після перших процедур і зникають згодом безслідно.

Протипоказання:

Скільки коштує процедура?

Вартість залежить від препарату і його кількості. Від 1000 грн.

Для точного визначення вартості необхідна консультація лікаря. Ви можете записатися на прийом і отримати консультацію.

Записатися на консультацію

Як довго залишається ефект від мезотерапії?

Ефект від мезотерапії залежить від багатьох факторів, якщо брати усереднені цифри, то ефект триває від 9-18 місяців.

Чи варто мені спробувати цей метод?

Мезотерапія вважається одним з найбільш безпечних методів серед ін'єкційних методик. Ефект від процедури помітний вже після 2-3 сеансів, а ефект підтяжки обличчя помітний відразу після процедури. Зморшки розгладжуються, колір обличчя стає рівних, глибокі зморшки стають не так помітні, пігментні плями світлішають, капілярні сіточки зникають - хіба це не доказ того, що цей метод варто вашої уваги?

Залишилися питання? Напишіть нам: [email protected]
Або телефонуйте за номером +38 (044) 333-87-02

Наші партнери