Кол центр працює:
Пн-сб: 9:00-18:00 Неділя: 9:00-15:00
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
 • Cб: 9:00 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Контурна пластика обличчя та шиї філерами в Києві

Контурна пластика - це процедура безопераційного моделювання контурів обличчя, відновлення та корекція певних ділянок шкіри або додавання бажаного об’єму за допомогою ін'єкцій філерів (від англ. Filler - заповнювач). За допомогою філерів можна домогтися істотного виправлення форми обличчя, особливо зони щелеп, а також губ. Контурна пластика для овалу обличчя використовується при перших проявах втрати тургору та ослаблення м'язів. За допомогою контурної пластики можна добитися відмінних результатів в боротьбі із віковою дряблістю шкіри обличчя та шиї.

Контурна пластика широко використовується в косметології та незважаючи на свою назву не має нічого спільного з пластичними операціями. Це ін'єкційна методика корекції дефектів обличчя. Цю процедуру виконують лікарі косметологи, оскільки тільки вони мають право працювати з ін'єкційними методиками у відповідності до гігієнічних норм і стандартів безпеки.

Лікарі косметологи нашої клініки

Як використовують філери для корекції

Зазвичай клієнти запитують зі скількох років можна робити контурну пластику. Ця методика не має обмежень і тому може застосовуватися при появі потреби в ній. Дівчатами від 18 років контурна пластика використовується для поліпшення зовнішнього вигляду окремих частин обличчя. Зазвичай це контурна пластика губ з метою корекції їх форми або збільшення об’єму. Рідше дівчата використовують ін'єкції філерів для поліпшення форми нижньої частини обличчя.

Філери для губ бувають синтетичними та біологічними.

Контурна пластика губ

Біологічні філери для губ безпечні, але поступаються за терміном дії своїм синтетичним конкурентам. Довірте лікарю косметологу вибір філера для губ, оскільки він врахує ваш вік, зовнішні особливості, наявність протипоказань і ваші попередні ін'єкції в губи. Ні в якому разі не варто ризикувати красою і здоров'ям і проводити збільшення губ в домашніх умовах. Це загрожує не лише можливим спотворенням обличчя, а й серйозними наслідками для вашого здоров'я, аж до анафілактичного шоку.

Також важливо правильно підібрати філер, оскільки від нього залежить вірогідність побічних ефектів, шишок в місцях проколів, а також тривалість результату контурної пластики губ.

Ціни на філери для губ істотно відрізняються, і будуть залежати не лише від складу, але й від необхідного для вас об’єму. Ціна базується, в тому числі на кількості введеного препарату, тому для того, щоб ви могли отримати чітку відповідь щодо вартості контурної пластики губ, обов'язково попередньо пройти консультацію у лікаря косметолога. До цього моменту, всі названі ціни будуть приблизними та необ'єктивними. Тривалість ефекту збільшених губ триватиме до 6 місяців в залежності від індивідуальних особливостей та обраного філера.

Для жінок від 30 років контурна пластика стає рятівним колом в питаннях підтримки молодості обличчя та свіжого зовнішнього вигляду. Область застосування філерів істотно розширюється та перевага віддається ефекту анти вікових змін.

Останнім часом набирає популярності контурна пластика для чоловіків. З її допомогою чоловіки також вирішують або можуть вирішити не лише проблеми, пов'язані з віковими змінами, але й виправити наявні недоліки на обличчі. Позитивний помітний результат ви отримаєте відразу, не вдаючись до пластичних операцій. Якщо необхідна корекція зовнішніх недоліків на обличчі у чоловіків, радимо в першу чергу звернутися до лікаря косметолога, і якщо вирішити питання за допомогою філерів не вдасться, лише тоді звертатися до хірургів. Наші лікарі косметологи проводять всі види контурної пластики. Потрібно просто визначитися з тим, яке завдання ви хочете вирішити за допомогою ін'єкцій.

Філери у вилиці.

Застосовують для отримання ефекту високих вилиць, що зараз є критерієм краси та параметром must have для жінок, що стежать за останніми тенденціями моди та краси. Застосовується контурна пластика для підтяжки нижньої третини обличчя, коли намітилися ознаки того, що овал обличчя «поплив». Досвідченому лікареві косметологу не представляє особливих труднощів прибрати так звані «брилі» за допомогою філерів.

Філери в щоки.

Зазвичай застосовуються, якщо потрібно підкоригувати запалі щоки або з'явилися зморшки на них. Філери в щоки зменшують носослізну борозну та носо-губні складки.

Філери під очі.

Контурна пластика очей може істотно поліпшити зовнішній вигляд шкіри навколо очей. Її варто взяти на озброєння, якщо вам не дає спокою яскраво виражена носо-сльозова борозна, темні кола під очима, зморшки, жирові мішки. Філери під очі на основі гіалуронової кислоти підбираються з урахуванням проблеми, яку необхідно вирішити і можуть містити в собі різні додаткові компоненти.

Філери в підборіддя.

Зазвичай застосовується для корекції форми та розміру підборіддя. Філери для підборіддя вибираються максимально щільної консистенції та результат видно відразу після процедури.

Філери для губ.

Контурна пластика губ застосовується як для корекції форми та об'єму, так і для додання їм свіжого вигляду, усунення зморшок біля рота.

Як робиться контурна пластика обличчя та шиї

На шкіру наноситься крем, що знеболює, який залишається на шкірі протягом 20-30 хвилин. Після цього шкіра обробляється розчином, що дезинфікує. Після цього в проблемні ділянки вводять біологічно активні речовини, які заповнюють собою зону, що коректується.

Для введення препаратів використовують голки довжиною 13 мм або канюлі від 25 до 50 мм. Після введення на місця ін'єкцій накладаються пакети, що охолоджують або лід.

Залежно від того, яку контурну пластику ви вибрали, будуть використовуватися різні препарати, що відрізняються: складом, наявністю додаткових компонентів, країною виробництва, в'язкістю, тривалістю ефекту, ціною. Процедура корекції триватиме від 40 хвилин до години в залежності від обсягу роботи.

Препарати для контурної пластики

Принцип дії філеру не залежить від складу. Він заповнює собою зону, яку необхідно виправити: збільшити обсяг, згладити зморшку і т.д. Ідеальний філер, на наш погляд, повинен відповідати такими властивостями:

 • бути біологічно сумісним;
 • не давати алергічних реакцій та не мати імунологічних властивостей;
 • у препараті мають бути відсутні канцерогени;
 • фіксуватися в місці введення та не мігрувати в інші тканини;
 • легко зберігатися.

Препарати для контурної пластики поділяються на:

 • звичайного розсмоктування (силікон): Артефіл і Артекол;
 • довготривалого розсмоктування: гідроксиапатит кальцію: Редіес; полі-L-молочна кислота: Скульптра;
 • полікапролактон (пластик, що біодеградує): Еланс;
 • Що підвержені біодеградації: колаген; жирова тканина; гіалуронова кислота.

Найближче до ідеальних параметрах філерів - гіалуронова кислота. В організмі вона є частиною сполучної тканини людини.

Чи варто робити контурну пластику

Метод контурної пластики підійде для вас, якщо ви хочете виправити:

При виборі правильного препарату на основі гіалуронової кислоти, неодмінно варто зважитися на процедуру контурна пластика, оскільки вона вирішує такі косметичні та естетичні проблеми, які інші методи вирішити не в змозі.

Результати контурної пластики

Ефект від процедури видно відразу, ви зможете оцінити своє перетворення та зробити висновки про те, чи досягли ви бажаного результату. Через 2 тижні, як зійде припухлість і заживуть місця вколов, ви зможете оцінити остаточний результат. Тоді ж ви разом з лікарем оціните ефект і приймете рішення про необхідність подальшого корегування. Тривалість ефекту після контурної пластики спостерігається від 6 місяців до 2-х років, в залежності від зони корекції та обраного філера.

Контурна пластика губ та носу

Підготовка до контурної пластики

Перше та найважливіше - консультація з лікарем косметологом. За кілька днів до ін'єкцій необхідно виключити препарати, що впливають на згортання крові. Якщо втручання буде на шкірі обличчя, а ви є власником жирної шкіри, то необхідно попередньо провести ряд процедур по її очищенню. Виключіть зі свого харчування жирні та смажені продукти, алкоголь. Не допускається відвідування солярію, сауни за 3 дні до процедури. Рекомендуємо прийняти протягом декількох днів до процедури гомеопатичний засіб на основі арніки для зменшення ймовірності синців.

Контурна пластика під час місячних не рекомендується, відкладіть процедуру до їх закінчення.

Контурна пластика під час вагітності та лактації лікарями нашого центру не проводиться.

Реабілітація після контурної пластики

Реабілітація проходить досить легко, якщо дотримуватися правил:

Побічні ефекти від контурної пластики

Відсоток розвитку небажаних ускладнень після контурної пластики досить малий. Середньостатистичні цифри варіюються від 1-5% всіх ін'єкцій. Але все-таки перед тим, як зважитися на дану методику омолодження, необхідно ознайомитися з тим, які побічні ефекти можуть спостерігатися в даній статистичній вибірці:

Ймовірною причиною цих ускладнень є не правильно підібраний філер для контурної пластики. Гіалуронова кислота є найбільш біосумісною й тому рідше викликає ускладнення та побічні ефекти. Навіть якщо з'явилися ускладнення, то їх досить легко усунути за допомогою введення препаратів лонгідази або гіалуронідази.

Протипоказання для проведення контурної пластики

Ціна на контурну пластику на Лівому березі

Гелі на основі гіалуронової кислоти для контурної пластики бувають різного ступеня в'язкості, від якої залежатимуть вартість і результат процедури. Чим вище в'язкість, тим вище ціна, але тим помітніший ефект, оскільки гелі високої в'язкості здатні впливати на саму товсту шкіру та розгладжувати найглибші зморшки. Також на вартість впливає кількість використовуваного препарату - для контурної пластики губ - це одне дозування, для корекції носо-губних складок - інше. Тільки лікар визначає точну кількість необхідного препарату та обирає ефективний у вашому конкретному випадку. В середньому ціна може бути від 4000 грн.

Косметологія > Ціни в МЦ Медична Допомога

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн Запис на прийом

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери