Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)
м. Дарниця

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
Записатись на прийом
UA

Лікування і видалення геморою в Києві

У наш час рідко можна зустріти людину, яка ніколи не чула про геморой. Це можете бути або ви самі, або ваші друзі та близькі, які розповіли вам про свою делікатну проблему. Вся суть цієї хвороби виражена в сучасному сленгу, коли ми говоримо «Це геморно» або «Черговий геморой» і т.д. Ми використовуємо ці вирази лише для опису гострої, несподіваної та дуже неприємній ситуації, яка до того ж може й не вирішитися в позитивному ключі. Це стосується й самої хвороби.

Однак важливо те, що таке захворювання як геморой ви можете вилікувати. Геморой являє собою запалення гемороїдальних вен, які утворюють вузли навколо прямої кишки. Загалом, це захворювання характеризують больовий синдром, гемороїдальні кровотечі, появу та випадання гемороїдальних вузлів. Лікуванням і усуненням наслідків цього захворювання займаються проктологи та хірурги.

Залежно від стадії геморою, лікування може бути консервативним (безопераційним) або радикальним.

Безопераційне лікування геморою може бути медикаментозним, місцевим, інструментальним в залежності від його виду та ступеня.

Найбільш щадним інструментальним методом є латексне лігування гемороїдальних вузлів. Але воно може бути застосовано тільки для внутрішнього геморою.

Внутрішнім гемороєм заведено називати варикозне розширення гемороїдальних вен, які знаходяться безпосередньо в прямій кишці. Цей вид геморою не можна побачити без спеціальних приладів. Якщо цей вид геморою знаходиться недалеко від анального отвору, то його можна виявити при пальпації. При запущеній формі хвороби, ці вузли можуть сильно розтягуватися та випадати назовні. Саме ці вузли зазвичай викликають кровотечі.

Зовнішнім гемороєм вважається запалення зовнішніх гемороїдальних вузлів, які у здорової людини ніяк себе не проявляють. На нього частіше звертають увагу пацієнти, оскільки він характеризується болем і неприємними відчуттями.

Комбінований геморой проявляє себе як перший та другий варіант одночасно, найчастіше є ускладненням не лікованої форми внутрішнього або зовнішнього.

Наші лікарі

Найчастіше пацієнти відкладають візит до проктолога до кращих чи гірших, як вони вважають, часів. Але варто звернути увагу, що час грає проти вас і потрібно якомога швидше відвідати проктолога, якщо у вас є які-небудь симптоми зі списку:

 1. Збільшення і випинання гемороїдальних вузлів.
 2. Болі під час ходьби, при сидінні, потугах при дефекації.
 3. Дискомфорт, свербіж, печіння, які супроводжують хворого майже весь час.
 4. Болі й кров під час дефекації.
 5. Відчуття неповного випорожнення кишечника.
 6. Випадання гемороїдальних вузлів.
Операція при геморої

Перші три симптоми характерні для зовнішнього геморою, а решта частіше проявляється при внутрішній його формі. Зазвичай саме перераховані ситуації підштовхують пацієнта звернутися по допомогу.

Наші проктологи працюють над тим, щоб пацієнти могли швидко та безболісно вилікувати геморой та не боятися рецидиву. Тому якщо у вас є підозри на геморой - зверніться до лікаря, щоб вчасно отримати потрібне лікування, тим більше що найчастіше лікування консервативне: за допомогою лікарських і зовнішніх засобів.

Проблема геморою полягає в тому, що це захворювання рецидивує в будь-якому випадку. З віком ситуація погіршується, оскільки стінки судин втрачають еластичність і від постійних розтягувань гемороїдальними вузлами, втрачають частину своїх функцій. Геморой - це те ж саме розширення вен, тільки ми не можемо його бачити, тому не особливо їм переймаємось. Впевнені, що всі бачили як виглядає запущена форма варикозного розширення вен нижніх кінцівок. Це наочне уявлення того, що відбувається при варикозі та як він виглядає.

Для лікування другої та третьої стадії внутрішнього геморою проктолог порекомендує латексне лігування. Цей метод найбільш щадний та його варто спробувати в якості альтернативи операції.

Для застарілих проблем зовнішнього геморою застосовуються малоінвазивні хірургічні втручання.

Геморроїдектомія (повноцінна операція по позбавленню від геморою) застосовується в крайніх випадках.

Пам'ятайте, що саме своєчасне відвідування проктолога - ключ до швидкого та успішного одужання. Саме кваліфікований лікар порадить лікування геморою без операції або інші форми терапії. Лікар вищої категорії в проктології має вагомий досвід лікування захворювань прямої кишки. Чим довше ви відкладаєте візит до проктолога, тим більше шансів на повноцінну операцію з його видалення.

Існують покази, при яких обов'язково потрібна операція з видалення геморою. До них відносять:

 1. комбіновану форму геморою;
 2. сильні кровотечі в гемороїдальних вузлах;
 3. появу шишок і випадання вузлів;
 4. пізні стадії геморою;
 5. неефективність консервативного лікування захворювання.

У цих випадках хірургічне лікування геморою - це не просто кращий варіант, а єдиний можливий. Але якщо у пацієнта діагностовано запальні процеси в товстій кишці гострого характеру, злоякісні новоутворення, гострі інфекційні захворювання, проблеми зі згортанням крові, операція йому протипоказана. Саме тому перед хірургічним лікуванням пацієнтові потрібно пройти обстеження у проктолога.

Як роблять операцію на геморой

Як проводять операцію з видалення геморою

В першу чергу пацієнтові потрібно обстежитися. Проктолог призначить аналізи та діагностичні процедури, які допоможуть точно встановити стадію геморою та обрати найбільш ефективний метод лікування. У проктології використовується спеціальне обладнання для діагностики захворювань прямої кишки.

Підрозділи

Перелік необхідних процедур і аналізів перед операцією з видалення геморою:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • біохімічний аналіз крові, в тому числі на кількість глюкози в організмі;
 • тест на групу крові і резус-фактор;
 • аналіз показників згортання крові;
 • тест на ВІЛ і гепатити;
 • реакція Вассермана;
 • ЕКГ;
 • аноскопія;
 • УЗД органів черевної порожнини;
 • ректороманоскопія або колоноскопія;
 • флюорографія.

Якщо тести виявлять патології або інші протипоказання до операції на геморої, то проктолог буде підбирати іншу форму лікування. Методи лікування буде визначати лікар залежно від складності захворювання.

Далі пацієнту призначать легку дієту, щоб знизити дратівливість кишківника, метеоризм і інші явища, які можуть ускладнити проведення операції. Важливо, щоб останній прийом їжі був не раніше, ніж за 12 годин до процедури, а пацієнт напередодні зробив очисну клізму.

Видалення геморою в клініці «Медична Допомога» відбувається під місцевою анестезією, тому пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. Проктологи використовують радіохвильової метод видалення вузлів. Цей метод відмінно зарекомендував себе як найбільш атравматичний, після нього відновлювальний період проходить швидше та легше.

Приватна клініка «Медична допомога» - одна з кращих в Києві по лікуванню геморою у дорослих і дітей. Також займаємося лікуванням геморою у вагітних жінок та жінок після пологів. Ми проводимо повне обстеження, а також лікування геморою без операції або хірургічним шляхом (в залежності від показників діагностики). Всі аналізи та необхідні обстеження можна зробити в нашому центрі.

Зверніть увагу, що найчастіше перші дві стадії геморою можна вилікувати в стаціонарному режимі, але в міру прогресування захворювання показана лише операція.

Інші захворювання, які лікують наші проктологи

Зверніть увагу!

Ціни на операцію при геморої та інші форми лікування залежать від багатьох вихідних даних. Важливо враховувати стадію захворювання, ускладнення, стан здоров'я пацієнта та інші фактори. Тому дізнатися напевно «скільки коштує лікування геморою», пацієнт зможе лише на прийомі у проктолога після збору анамнезу та результатів усіх аналізів.

Реабілітація після операції з видалення геморою

Операція з видалення гемороїдальних вузлів ефективна, але не варто чекати порятунку від усіх симптомів за один день. Саме хірургічне втручання - це стрес для організму, тому закономірно, що пацієнт буде відчувати біль і дискомфорт після нього. В середньому хворий повністю відновлюється після хірургічного лікування геморою за один-півтора місяця, а значить лише по закінченню цього терміну пройде хворобливість загоєння ран.

Відновлення після видалення гемороїдальних вузлів Для полегшення неприємних симптомів після операції з видалення геморою та під час реабілітації пацієнтові призначають ванночки для анального проходу, свічки, можливо знеболювальні препарати. Якщо відновлення приходить в звичайному темпі, інші препарати не знадобляться. Але при ускладненнях або на запущених стадіях геморою для підвищення ефективності лікування проктолог може призначити антикоагулянти, венотоники та інші препарати.

Отже, ось основні рекомендації лікарів після видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів:

 • дотримуватися постільного режиму протягом 2-х тижнів після операції. Основна небезпека зневаги цією рекомендацією в тому, що надмірні навантаження можуть спровокувати біль, кровотечу та навіть повторний розвиток геморою.
 • уникати запорів. Незалежно від причини (неправильне харчування, гормональний збій або недостатнє вживання клітковини), порушення випорожнення призводить до сильних потуг під час дефекації, а в підсумку - до рецидиву геморою.
 • робити правильні вправи. Фізичні навантаження дуже важливі для правильного кровотоку, але з ними потрібно бути обережними. Через 2 тижні після операції пацієнт може приступити до піших прогулянок, ранкової зарядки, з часом переходити на інші корисні вправи. Посилені навантаження і тренування в тренажерному залі дозволені не раніше, ніж через 2-3 місяці після операції щодо геморою.
 • дотримуватися дієти. Це дробове харчування (по 5-6 прийомів їжі на день), обмеження в жирних, смажених, солоних стравах, уникати закріплючих і газоутворюючих продуктів (наприклад, рису, капусти, квасолі). Їжа повинна бути відвареною, запеченою або тушкованою, багатою на клітковину. Лікарі рекомендують так харчуватися перші 6-8 тижнів після операції, але в ідеалі стежити за своїм харчуванням потрібно завжди.
 • дотримуватися питного режиму. Щоб налагодити обмінні процеси в організмі та уникнути порушення випорожнення (закрепів), важливо пити достатню кількість рідини. У середньому вона становить 1,5 літра, але на справді розраховується індивідуально в залежності від маси тіла людини. За підрахунками фахівців, на кожні 9 кг ваги потрібно випивати 0,25 л води (1 склянка)

Під час реабілітації пацієнта може стати в пригоді спеціальна подушка у вигляді кільця. Вона врятує, якщо йому необхідно тривалий час сидіти, але біль не дає такої можливості.

Не чекайте слушної нагоди, записуйтеся до проктолога при перших появах симптомів геморою.

Вартість видалення геморою

Переваги нашої клініки

 • Хирургия одного дня

  Безболезненные и бескровные операции на современном оборудовании, которые возможно провести в день обращения пациента.

 • Квалифицированные доктора

  Средний стаж работы каждого нашего врача - 16,5 лет. Наши врачи постоянно совершенствуются и получают дополнительное образование.

 • Современные методы диагностики и лечения

  Политика нашего медицинского центра - предоставление качественных услуг, которые прошли отбор по европейским стандартам лечения.

 • Удобное Расположение
  Левый Берег

  Левый берег - удобное расположение для всех жителей микрорайонов Днепровского района: Воскресенка, Русановка, Березняки. Ждем Вас на консультацию!

 • Доступные цены

  Стоимость приема любого специалиста в нашем центре стоит всего 380 грн. Это одна из самых низких цен на медицинские услуги в Киеве.

 • Удобства

  На территории клиники есть удобная парковка, где Вы можете оставить свой автомобиль. Также, для наших клиентов у нас работает бесплатный Wi-Fi.

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери