Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Лікування геморою

За різними статистичними даними, геморой в середньому діагностують у 67% населення планети. У кого-то хвороба протікає в хронічній формі, у інших - в тимчасовій. Але важливо те, що ви можете вилікувати геморой. Київ, Дніпро, Харків - у всіх цих містах є спеціалізовані проктологічні центри, де хворі можуть позбутися своєї недуги.

Наші лікарі проктологи працюють над тим, щоб їх пацієнти могли швидко і безболісно вилікувати геморой, позбутися всіх його неприємних симптомів і не боятися рецидиву. Тому якщо у вас є підозри на геморой - зверніться до лікаря, щоб вчасно отримати потрібне лікування.

В залежності від стадії геморою, лікування може бути консервативним або радикальним. У сучасній медицині широко використовуються малоінвазивні методи, які проводяться і в стаціонарі, і в амбулаторних умовах. Наприклад, лікарі призначають інфрачервону фотокоагуляцію, перев'язку гемороїдальних судин, склеротерапію, лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Такі форми лікування гарні на початкових стадіях, але в занедбаному стані геморой лікують операцією.

Коли у пацієнта посилюються неприємні симптоми, він швидше за все звернеться до лікаря. Так, деякі хворі будуть до останнього відкладати похід до фахівця, але це погана ідея, яка в підсумку все одно закінчиться очікуваним сценарієм: буде видалення гемороїдальних вузлів.

Запам'ятайте: пора записатися на прийом до проктолога, якщо у вас є кілька симптомів з цього списку:

Операція при геморої

 1. Збільшення і випинання гемороїдальних вузлів.
 2. Болі під час ходьби, сидіння, потугах при дефекації.
 3. Дискомфорт, свербіж, печіння, які супроводжують хворого майже весь час.
 4. Болі і кров під час дефекації.
 5. Відчуття неповного випорожнення кишечника.
 6. Випадання гемороїдальних вузлів.

Перші три симптоми характерні для зовнішнього геморою, а решта частіше проявляються при внутрішньої його формі. Саме перераховані ситуації підштовхують пацієнта звернутися за допомогою. Пам'ятайте, що саме своєчасне відвідування проктолога - ключ до швидкого і успішного одужання. Саме кваліфікований лікар порадить видалення геморою лазером, лікування геморою без операції або інші форми терапії.

Існують свідчення, при яких обов'язково потрібна операція з видалення геморою. До них відносять:

 1. комбіновану форму геморою;
 2. сильні кровотечі в гемороїдальних вузлах;
 3. освіту шишок і випадання уловів;
 4. пізні стадії геморою;
 5. неефективність медикаментозного лікування захворювання.

В цих випадках хірургічне лікування геморою - це не просто кращий варіант, а єдиний можливий. Але якщо у пацієнта діагностовано запальні процеси в товстій кишці гострого характеру, злоякісні новоутворення, гострі інфекційні захворювання, проблеми зі згортанням крові, операція йому протипоказана. Саме тому перед хірургічним лікуванням пацієнту потрібно пройти обстеження у проктолога.

Як роблять операцію на геморой

В першу чергу пацієнтові потрібно обстежитися. Проктолог призначить аналізи і діагностичні процедури, які допоможуть точно встановити стадію геморою і вибрати найбільш ефективний метод лікування.

Як проводять операцію з видалення геморою

На підготовчому етапі фахівці проводять такі форми обстеження:

Якщо тести виявлять патології або інші протипоказання до операції на геморої, то проктолог буде підбирати іншу форму лікування.

Далі пацієнту призначать легку дієту, щоб знизити роздратованість кишечника, метеоризм і інші явища, які можуть ускладнити проведення операції. Лікарі простежать, щоб останній прийом їжі був не раніше, ніж за 12 годин до процедури, а пацієнту напередодні поставили очисну клізму.

Видалення геморою відбувається під місцевою або епідуральної анестезією, тому пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. За способом процедура буває закритою або відкритою. У першому випадку хірург не буде зашивати рану на слизовій оболонці ректального каналу - вона сама з часом заживе. У другому варіанті зашивання обов'язково. Вважається, що такий підхід гарантує більш швидке загоєння післяопераційної рани і відновлення пацієнта. Також хірург заздалегідь вибирає одну з хірургічних методик видалення геморою - геморроідектомію по Міллігану-Моргану або трансанальна резекцію гемороїдальних шишок по Лонго.

Приватна клініка "Медична допомога" - одна з кращих в Києві, де ми проводимо повне обстеження, а також видалення геморою без операції або хірургічним шляхом (в залежності від показників діагностики). Найчастіше перші дві стадії можна вилікувати в стаціонарному режимі, але далі показана тільки операція від геморою. Не варто турбуватися про процедуру, необхідних аналізах і реабілітації - наш центр забезпечить пацієнта всім необхідним.

Зверніть увагу!

Ціни на операцію при геморої та інші форми лікування залежать від багатьох вихідних даних. Важливо враховувати стадію захворювання, ускладнення, стан здоров'я пацієнта та інші фактори. Тому дізнатися напевно відповідь на питання "скільки коштує лікування геморою & raquo ;, пацієнт зможе тільки на прийомі у проктолога після збору анамнезу і результатів усіх аналізів.

Реабілітація після операції з видалення геморою

Операція з видалення гемороїдальних вузлів ефективна, але не варто чекати порятунку від усіх симптомів за один день. Саме хірургічне втручання - це стрес для організму, тому закономірно, що пацієнт буде відчувати болю і дискомфорт після. В середньому хворий повністю відновлюється після хірургічного лікування геморою за один-півтора місяця, а значить тільки по закінченню цього терміну пройде хворобливість загоєння ран.

Відновлення після видалення гемороїдальних вузлів Для полегшення неприємних симптомів після операції з видалення геморою і під час реабілітації пацієнтові призначають ванночки, свічки, можливо знеболюючі препарати. Якщо відновлення приходить в звичайному темпі, інші препарати не знадобляться. Але при ускладненнях або на запущених стадіях геморою для підвищення ефективності лікування проктолог може призначити антикоагулянти, венотоникі і інші препарати.

Отже, ось основні рекомендації лікарів після видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів:

Під час реабілітації пацієнта може стати в нагоді спеціальна подушка у вигляді кільця. Вона врятує, якщо йому необхідно тривалий час сидіти, але болю не дають таку можливість.

Запис до лікаря-проктолога

Фахівці приватної клініки "Медична допомога" щодня проводять лікування геморою без операції і хірургічним шляхом. Тому їх досвід дозволяє пацієнтам повністю довіритися в питаннях здоров'я і раціональності обраного методу. Якщо ви страждаєте такою недугою, ми проведемо повну діагностику і призначимо ефективне лікування, незалежно від стадії захворювання. Від вас потрібна лише запис на прийом, після якого ми зможемо впоратися з гемороєм.

Відповідний тип лікування, як підготуватися до процедури, вартість операції з видалення геморою - всю потрібну інформацію ви зможете з'ясувати на консультації у проктолога!

Онлайн запис до Проктолога

Наші партнери