Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Лікування і видалення геморою в Києві

За різними статистичними даними, геморой в середньому діагностують у 67% населення планети. У когось хвороба протікає в хронічній формі, у інших - в тимчасовій. Але важливо те, що ви можете вилікувати геморой. Київ, Дніпро, Харків - у всіх цих містах є спеціалізовані проктологічні центри, де хворі можуть позбутися своєї недуги.

Наші лікарі проктологи працюють над тим, щоб їх пацієнти могли швидко і безболісно вилікувати геморой, позбутися всіх його неприємних симптомів і не боятися рецидиву. Тому якщо у вас є підозри на геморой - зверніться до лікаря, щоб вчасно отримати потрібне лікування. Геморой – це не лише, коли гемороїдальні вузли видні ззовні. Захворювання прямої кишки можуть бути недоступні для звичайного огляду, тому важлива перевірка саме у лікаря.

В залежності від стадії геморою, лікування може бути консервативним або радикальним. У сучасній медицині широко використовуються малоінвазивні методи, які проводяться і в стаціонарі, і в амбулаторних умовах. Наприклад, лікарі призначають інфрачервону фотокоагуляцію, перев'язку гемороїдальних судин, склеротерапію, лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Такі форми лікування гарні на початкових стадіях, але в занедбаному стані геморой лікують операцією.

Коли у пацієнта посилюються неприємні симптоми, він швидше за все звернеться до лікаря. Так, деякі хворі будуть до останнього відкладати похід до фахівця, але це погана ідея, яка в підсумку все одно закінчиться очікуваним сценарієм: буде видалення гемороїдальних вузлів.

Наші лікарі

Запам'ятайте: пора записатися на прийом до проктолога, якщо у вас є кілька симптомів з цього списку:

 1. Збільшення і випинання гемороїдальних вузлів.
 2. Болі під час ходьби, сидіння, потугах при дефекації.
 3. Дискомфорт, свербіж, печіння, які супроводжують хворого майже весь час.
 4. Болі й кров під час дефекації.
 5. Відчуття неповного випорожнення кишечника.
 6. Випадання гемороїдальних вузлів.
Операція при геморої

Перші три симптоми характерні для зовнішнього геморою, а решта частіше проявляються при внутрішньої його формі. Саме перераховані ситуації підштовхують пацієнта звернутися за допомогою. Пам'ятайте, що саме своєчасне відвідування проктолога - ключ до швидкого і успішного одужання. Саме кваліфікований лікар порадить лікування геморою без операції або інші форми терапії.

Існують свідчення, при яких обов'язково потрібна операція з видалення геморою. До них відносять:

 1. комбіновану форму геморою;
 2. сильні кровотечі в гемороїдальних вузлах;
 3. утворення узлыв та їх випадіння;
 4. пізні стадії геморою;
 5. неефективність медикаментозного лікування захворювання.

В цих випадках хірургічне лікування геморою - це не просто кращий варіант, а єдиний можливий. Але якщо у пацієнта діагностовано запальні процеси в товстій кишці гострого характеру, злоякісні новоутворення, гострі інфекційні захворювання, проблеми зі згортанням крові, операція йому протипоказана. Саме тому перед хірургічним лікуванням пацієнту потрібно пройти обстеження у проктолога.

Як роблять операцію на геморой

Як проводять операцію з видалення геморою

В першу чергу пацієнтові потрібно обстежитися. Проктолог призначить аналізи і діагностичні процедури, які в свою чергу допоможуть точно встановити стадію геморою і вибрати найбільш ефективний метод лікування.

Підрозділи

На підготовчому етапі фахівці проводять такі форми обстеження:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • біохімічний аналіз крові, в тому числі на кількість глюкози в організмі;
 • тест на групу крові і резус-фактор;
 • аналіз показників згортання крові;
 • тест на ВІЛ і гепатити;
 • реакцію Вассермана;
 • ЕКГ;
 • аноскопію;
 • УЗД органів черевної порожнини;
 • ректороманоскопию або колоноскопію;
 • флюорографію.

Якщо тести виявлять патології або інші протипоказання до операції на геморої, то проктолог буде підбирати іншу форму лікування.

Далі пацієнту призначать легку дієту, щоб знизити роздратованість кишківника. Метеоризм та різні розлади можуть ускладнити проведення операції. До речі, при будь-яких захворюваннях прямої кишки, рекомендується легка дієта. Лікарі простежать, щоб останній прийом їжі був не раніше, ніж за 12 годин до процедури, а пацієнту напередодні поставили очисну клізму.

Видалення геморою відбувається під місцевою або епідуральною анестезією, тому пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. За способом процедура буває закритою або відкритою. У першому випадку хірург не буде зашивати рану на слизовій оболонці ректального каналу - вона сама з часом заживе. У другому варіанті зашивання обов'язкове. Вважається, що такий підхід гарантує більш швидке загоєння післяопераційної рани і відновлення пацієнта. Найчастіше застосовується якщо є великі гемороїдальні вузли. Також хірург заздалегідь вибирає одну з хірургічних методик видалення геморою - геморроідектомію по Міллігану-Моргану або трансанальну резекцію гемороїдальних шишок по Лонго.

Приватна клініка "Медична допомога" - одна з кращих в Києві, де ми проводимо повне обстеження, а також видалення геморою без операції або хірургічним шляхом (в залежності від показників діагностики). Найчастіше перші дві стадії можна вилікувати в стаціонарному режимі, але далі показана тільки операція з приводу геморою. Не варто турбуватися про процедуру, необхідні аналізи та реабілітацію - наш центр забезпечить пацієнта всім необхідним.

Зверніть увагу!

Ціни на операцію при геморої та інші форми лікування залежать від багатьох вихідних даних. Важливо враховувати стадію захворювання, ускладнення, стан здоров'я пацієнта та інші фактори. Тому дізнатися напевно відповідь на питання »скільки коштує лікування геморою», пацієнт зможе тільки на прийомі у проктолога після збору анамнезу і результатів усіх аналізів.

Реабілітація після операції з видалення геморою

Операція з видалення гемороїдальних вузлів ефективна, але не варто чекати порятунку від усіх симптомів за один день. Саме хірургічне втручання - це стрес для організму, тому закономірно, що пацієнт буде відчувати біль і дискомфорт після операції. В середньому хворий повністю відновлюється після хірургічного лікування геморою за один-півтора місяця, а значить тільки по закінченню цього терміну пройде хворобливість ран.

Відновлення після видалення гемороїдальних вузлів Для полегшення неприємних симптомів після операції з видалення геморою і під час реабілітації пацієнтові призначають ванночки, свічки, можливо знеболюючі препарати. Якщо відновлення приходить в звичайному темпі, інші препарати не знадобляться. Але при ускладненнях або на запущених стадіях геморою для підвищення ефективності лікування проктолог може призначити антикоагулянти, венотоники та інші препарати.

Отже, ось основні рекомендації лікарів після видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів:

 • дотримуватися постільного режиму протягом 2-х тижнів після операції. Основна небезпека зневаги цією рекомендацією в тому, що надмірні навантаження можуть спровокувати біль, кровотечу та навіть повторний розвиток геморою.
 • уникати запорів. Незалежно від причини (неправильне харчування, гормональний збій або недостатнє вживання клітковини), порушення випорожнення призводить до сильних потуг під час дефекації, а в підсумку - до рецидиву геморою.
 • робити правильні вправи. Фізичні навантаження дуже важливі для правильного кровотоку, але з ними потрібно бути обережними. Через 2 тижні після операції пацієнт може приступити до піших прогулянок, ранкової зарядки, з часом переходити на інші корисні вправи. Посилені навантаження і тренування в тренажерному залі дозволені не раніше, ніж через 2-3 місяці після операції щодо геморою.
 • дотримуватися дієти. Це дробове харчування (по 5-6 прийомів їжі на день), обмеження в жирних, смажених, солоних стравах, уникати закріплючих і газоутворюючих продуктів (наприклад, рису, капусти, квасолі). Їжа повинна бути відвареною, запеченою або тушкованою, багатою на клітковину. Лікарі рекомендують так харчуватися перші 6-8 тижнів після операції, але в ідеалі стежити за своїм харчуванням потрібно завжди.
 • дотримуватися питного режиму. Щоб налагодити обмінні процеси в організмі та уникнути порушення випорожнення (закрепів), важливо пити достатню кількість рідини. У середньому вона становить 1,5 літра, але на справді розраховується індивідуально в залежності від маси тіла людини. За підрахунками фахівців, на кожні 9 кг ваги потрібно випивати 0,25 л води (1 склянка)

Під час реабілітації пацієнта може стати в нагоді спеціальна подушка у вигляді кільця. Вона врятує, якщо йому необхідно тривалий час сидіти, але біль не дає такої можливості.

Ціна на видалення геморою

Переваги нашої клініки

 • Хирургия одного дня

  Безболезненные и бескровные операции на современном оборудовании, которые возможно провести в день обращения пациента.

 • Квалифицированные доктора

  Средний стаж работы каждого нашего врача - 16,5 лет. Наши врачи постоянно совершенствуются и получают дополнительное образование.

 • Современные методы диагностики и лечения

  Политика нашего медицинского центра - предоставление качественных услуг, которые прошли отбор по европейским стандартам лечения.

 • Удобное Расположение
  Левый Берег

  Левый берег - удобное расположение для всех жителей микрорайонов Днепровского района: Воскресенка, Русановка, Березняки. Ждем Вас на консультацию!

 • Доступные цены

  Стоимость приема любого специалиста в нашем центре стоит всего 380 грн. Это одна из самых низких цен на медицинские услуги в Киеве.

 • Удобства

  На территории клиники есть удобная парковка, где Вы можете оставить свой автомобиль. Также, для наших клиентов у нас работает бесплатный Wi-Fi.

Онлайн Запис на прийом

Наші партнери