Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) метро Дарниця
Київ, вул. Митрополита А. Шептицького, 10 метро Лівобережна
  • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
  • Субота: 8:30 - 18:00
  • Неділя 9:00 - 17:00
Онлайн консультація лікаря Онлайн консультація
лікаря

Лікування & Видалення геморою в Києві

Зараз не часто можна зустріти людину, яка ніколи не чула про геморой. Ця проблема відома нам або з особисто досвіду, або з розповідей друзів. Вся суть цієї хвороби виражена в сучасному сленгу, коли ми говоримо: «Це геморрно» або «Черговий геморой» і т.д. Ми використовуємо ці вирази лише для опису гострої, несподіваної та неприємної ситуації, яка до того ж має шанс й не вирішитися в позитивному руслі. Це стосується й самої хвороби.Наші кваліфіковані лікарі на лівому березі Києва готові надати професійну допомогу та забезпечити комфортне та ефективне лікування геморою.

Важливим є те, що ви маєте можливість вилікувати таке захворювання як геморой. Геморой являє собою запалення гемороїдальних вен, які утворюють вузли навколо прямої кишки. Це захворювання характеризують больовий синдром, гемороїдальні кровотечі, утворення та випадіння гемороїдальних вузлів. Лікуванням і усуненням наслідків цього захворювання займаються проктологи та хірурги.

Вартість лікування/видалення геморою в МЦ «Медична Допомога»

Лікарі проктологи нашої клініки

Симптоми Геморою

Пацієнти відкладають візит до проктолога до кращих чи гірших, як вони думають, часів. Але варто звернути увагу, що час грає проти вас і потрібно якомога швидше відвідати проктолога, якщо у вас є які-небудь симптоми зі списку:

  1. Збільшення та випинання гемороїдальних вузлів.
  2. Болі під час ходьби, при сидінні, потугах при дефекації.
  3. Дискомфорт, свербіж, печіння, які супроводжують хворого майже весь час.
  4. Болі й кров під час дефекації.
  5. Відчуття неповного випорожнення кишківника.
  6. Випадіння гемороїдальних вузлів.

Які існують види геморою

Внутрішнім гемороєм заведено називати варикозне розширення гемороїдальних вен, які знаходяться безпосередньо в прямій кишці. Цей вид геморою можна побачити без спеціальних приладів. Якщо цей вид геморою знаходиться недалеко від анального отвору, то його можна виявити при пальпації. При запущеній формі хвороби, ці вузли можуть розтягуватися та випадати назовні. Саме ці вузли зазвичай викликають кровотечі.

Зовнішній геморой - це запалення зовнішніх гемороїдальних вузлів, які у здорової людини ніяк себе не проявляють. На нього частіше звертають увагу пацієнти, оскільки він характеризується болем і неприємними відчуттями.

Комбінований геморой проявляє себе як перший та другий варіант, є ускладненням не лікування форми внутрішнього або зовнішнього.

Видиме збільшення вузлів, біль при ходьбі, дефекації, сидінні, відчуття дискомфорту, печіння і свербіж характерні для зовнішнього геморою.

Види геморою

Виділення крові під час дефекації, біль і відчуття неповного випорожнення кишківника, випадання внутрішніх вузлів частіше проявляються при внутрішній його формі. Зазвичай саме перераховані ситуації підштовхують пацієнта звернутися за допомогою.

Методи лікування геморою

Залежно від стадії геморою, лікування буде консервативним (безопераційним) або радикальним.

Лікування геморою без операції

Безопераційне лікування геморою в залежності від його виду й ступеню буває:

  • медикаментозним
  • місцевим
  • інструментальним.

Безопераційне лікування виправдане у випадках, якщо проблеми заднього проходу щойно почали вас турбувати. Зазвичай на прийомі у проктолога це пацієнти з 1 і 2 ступенем захворювання. Безопераційне лікування геморою також використовують, якщо з тих чи інших причин, пацієнтам з 3 або 4 ступенем захворювання протипоказане хірургічне втручання.

У разі медикаментозного лікування, лікарем призначаються флеботропні препарати. Це основний препарат серед тих, які вам призначить лікар, і мета його полягає в тому, щоб збільшити венозний відтік від вен нижніх кінцівок, в тому числі від гемороїдальних вузлів. Оскільки препарати мають особливості прийому, а також показані не всім пацієнтам, обов'язково, щоб їх призначав фахівець після огляду та збору анамнезу.

Місцеве лікування геморою зводиться до застосування мазей та свічок. Принцип дії місцевих препаратів зводиться до зменшення больового симптому, зняттю запалення та зміцненню вен. Залежно від складу компонентів, вони можуть також мати кровоспинні, тромборозсмоктуючі властивості. Ми не рекомендуємо самостійно застосовувати зовнішні препарати. Доцільність лікування тим чи іншим засобом визначає лікар, оскільки крім тимчасового полегшення больового симптому пацієнта, основним завданням лікаря є не допустити можливість подальшого розвитку захворювання. Неправильно підібрані препарати на ранній стадії розвитку геморою приводять до прогресування захворювання та неминучості подальшого оперативного втручання.

Інструментальним методом лікування геморою є латексне лігування гемороїдальних вузлів. Але воно може бути застосовано лише  для внутрішнього геморою. Для лікування другої та третьої стадії внутрішнього геморою проктолог порекомендує саме цей метод. Цей метод самий щадний та його варто спробувати в якості альтернативи операції.

Операція з видалення геморою (хірургічний метод)

Наші проктологи працюють над тим, щоб пацієнти могли швидко та безболісно вилікувати геморой й не боятися рецидиву. Тому якщо у вас є підозри на геморой - зверніться до лікаря, щоб вчасно отримати потрібне лікування, тим більше що

лікування є консервативним: за допомогою лікарських і зовнішніх засобів.

Проблема геморою полягає в тому, що це захворювання рецидивує. З віком ситуація погіршується, оскільки стінки судин втрачають еластичність і від постійних розтягувань гемороїдальними вузлами, втрачають частину своїх функцій. Геморой - це те ж саме розширення вен, лише ми не можемо його бачити й тому не особливо їм заморочуємось. Впевнені, що всі бачили, як виглядає запущена форма варикозного розширення вен нижніх кінцівок. Це саме наочне уявлення про геморой.

Для запущених форм зовнішнього геморою застосовуються малоінвазивні хірургічні втручання.

Геморроїдектомія (повноцінна операція по позбавленню від геморою) застосовується в крайніх випадках.

Пам'ятайте, що саме своєчасне відвідування проктолога - ключ до швидкого й успішного одужання. Саме кваліфікований лікар порадить лікування геморою без операції або інші форми терапії. Лікар вищої категорії в проктології має вагомий досвід лікування захворювань прямої кишки. Чим довше ви відкладаєте візит до проктолога, тим більше шансів на повноцінну операцію з його видалення.

Існують ситуації, при яких обов'язково потрібна операція з видалення геморою. До них відносять:

  1. комбіновану форму геморою;
  2. сильні кровотечі в гемороїдальних вузлах;
  3. утворення шишок і випадання вузлів;
  4. пізні стадії геморою;
  5. неефективність консервативного лікування.

 

У цих випадках хірургічне лікування геморою - це не просто кращий варіант, а єдиний з можливих. Але якщо у пацієнта діагностовано запальні процеси в товстій кишці гострого характеру, злоякісні новоутворення, гострі інфекційні захворювання, проблеми зі згортанням крові, операція йому протипоказана. Саме тому перед хірургічним лікуванням пацієнтові потрібно пройти обстеження у проктолога.

Огляд перед операцією на геморой

Як роблять операцію з видалення геморою

Пацієнт проходить обстеження. Лікар проктолог призначить аналізи та діагностичні процедури, які допоможуть точно встановити стадію геморою та обрати найефективніший метод лікування. У проктології використовується спеціальне обладнання для діагностики захворювань прямої кишки.

Перелік необхідних процедур і аналізів перед операцією з видалення геморою:

  • загальний аналіз крові та сечі;
  • біохімічний аналіз крові, в тому числі на кількість глюкози в організмі;
  • тест на групу крові та резус-фактор;
  • аналіз показників згортання крові;
  • тест на ВІЛ і гепатити;
  • реакція Васермана;
  • ЕКГ;
  • аноскопія;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • ректороманоскопія або колоноскопія;
  • флюорографія.

Якщо тести виявлять патології або інші протипоказання до операції на геморої, то проктолог буде підбирати іншу форму лікування. Метод лікування буде визначати лікар залежно від складності захворювання.

Пацієнту призначать легку дієту, щоб знизити роздратованість кишківника, метеоризм і інші явища, які можуть ускладнити проведення операції. Важливо, щоб останній прийом їжі був не раніше, ніж за 12 годин до процедури, а пацієнт напередодні поставив очисну клізму.

Видалення геморою в клініці «Медична Допомога» відбувається під місцевою анестезією, тому пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. Проктологи використовують радіохвильовий метод видалення вузлів. Цей метод відмінно зарекомендував себе як атравматичний, після нього відновлювальний період проходить швидше та легше.

Приватна клініка «Медична допомога» - одна з кращих в Києві з лікування геморою у дорослих і дітей. Ми проводимо повне обстеження, а також лікування геморою без операції або хірургічним шляхом (в залежності від показників діагностики). Всі аналізи та необхідні обстеження можна зробити в нашому центрі.

Зверніть увагу, що перші дві стадії геморою можна вилікувати безопераційно, але по мірі прогресування захворювання показана виключно операція.

Зверніть увагу!

Ціни на операцію при геморої та інші форми лікування залежать від багатьох первинних даних. Важливо враховувати стадію захворювання, ускладнення, стан здоров'я пацієнта та інші фактори. Тому дізнатися скільки коштує лікування геморою, пацієнт зможе тільки на прийомі у проктолога після збору анамнезу та результатів усіх аналізів.Лікування геморою на лівому березі Києва включає комплексне обстеження, консультацію фахівців та призначення оптимальної терапії в залежності від стадії та характеру захворювання.

Інші захворювання, які лікують наші проктологи

підрозділи

Реабілітація після операції з видалення геморою

Операція з видалення гемороїдальних вузлів ефективна, але не варто чекати порятунку від усіх симптомів за один день. Саме хірургічне втручання - це стрес для організму, тому закономірно, що пацієнт буде відчувати біль і дискомфорт після нього. В середньому хворий повністю відновлюється після хірургічного лікування геморою за один-півтора місяця, лише по закінченню цього терміну пройде хворобливість загоєння ран.

Дієта після операції на геморой

Для полегшення неприємних симптомів після операції з видалення геморою та під час реабілітації пацієнтові призначають ванночки для анального проходу, свічки, препарати, що знеболюють. Якщо відновлення проходить в звичайному темпі, інші препарати не знадобляться. Але при ускладненнях або на запущених стадіях геморою для підвищення ефективності лікування проктолог призначить антикоагулянти, венотоніки та інші препарати.

ЗАГАЛЬНІ рекомендації лікарів після видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів:

  • дотримуватися постільного режиму протягом 2-х тижнів після операції. Основна небезпека зневаги цією рекомендацією в тому, що надмірні навантаження можуть спровокувати болі, кровотечу та навіть повторний розвиток геморою.
  • уникати запорів. Незалежно від причини (неправильне харчування, гормональний збій або недолік клітковини в організмі), порушення стільця призводить до сильних потуг під час дефекації, а в результаті - до рецидиву геморою.
  • робити правильні вправи. Фізичні навантаження важливі для правильного кровотоку, але вони повинні бути правильно підібрані з урахуванням нещодавньої операції. Через 2 тижні після операції пацієнт повинен приступити до піших прогулянок, ранкової зарядки, а по реабілітації переходити на інші корисні вправи. Посилені навантаження й тренування в тренажерному залі дозволені не раніше, ніж через 2-3 місяці після операції на геморої.
  • дотримуватися дієти. Це має бути дробове харчування (по 5-6 прийомів їжі в день), обмеження в жирних, смажених, солоних стравах, уникати продуктів, що закріплюють та газоутворювальних продуктів (наприклад, рису, капусти, квасолі). Їжа повинна бути відвареною, запеченою або тушкованою, багатою на клітковину. Лікарі рекомендують так харчуватися перші 6-8 тижнів після операції, але в ідеалі стежити за своїм харчуванням потрібно завжди.
  • дотримуватися питного режиму. Щоб налагодити обмінні процеси в організмі та уникнути порушення стільця (закрепів), важливо пити достатню кількість рідини. У середньому вона становить 1,5 літри, але на справі розраховується індивідуально в залежності від маси тіла людини. За підрахунками фахівців, на кожні 9 кг ваги потрібно випивати 0,25 л води (1 склянка)

Під час реабілітації пацієнтові знадобиться спеціальна подушка у вигляді кільця. Вона врятує, якщо йому необхідно тривалий час сидіти, але біль не дають такої можливості.

Наш медичний центр на лівому березі Києва пропонує ефективне лікування геморою, засноване на сучасних методиках та індивідуальному підході до кожного пацієнта.Не чекайте слушної нагоди, записуйтеся до проктолога при перших появах симптомів геморою.

Відгуки про нас

Наші сторінки на інших сайтах

Останні новини