Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 15:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Лікування геморою латексними кільцями

Як би ви не турбувалися і не відкладали візит до лікаря «на потім», але вам доведеться лікувати геморой. Лігування латексними кільцями – одна з найефективніших і оптимальних процедур, яка допомагає пацієнтам. Така операція відноситься до категорії малоінвазивних, тому що має на увазі мінімальне хірургічне втручання в організм пацієнта. Не турбуйтеся, біль після лігування не буде спричиняти вам дискомфорт, якщо ви оберете хорошого лікаря і перевірену лікарню.

Приватна клініка «Медична допомога» пропонує клієнтам швидке і безпечне видалення геморою латексними кільцями, комфортні умови, новітнє обладнання та консультації лікарів з високою кваліфікацією.

Ціна лікування геморою латексними кільцями

Наші лікарі

Коли потрібно латексне лігування геморою

Загострення геморою - це причина # 1, коли пацієнти йдуть до проктолога. Вони відчувають болю, проблеми з дефекацією, кровотечі і ряд інших неприємних симптомів. Деякі намагаються позбутися від проявів хвороби народними методами, але все одно записуються до кваліфікованого проктолога з часом. Найчастіше вони розраховують на медикаментозне позбавлення від своєї проблеми, але через недбале ставлення до здоров'я мазі, свічки і крему можуть не бути достатньо ефективними. В такому випадку латексне кільце при геморої стає найкращим варіантом.

Лікування геморою латексним лігуванням Лігування - набагато краща альтернатива повноцінним операціями. Ця процедура дозволяє добитися відмінних результатів без радикального втручання, а значить організму буде легше відновитися. Фактично через кілька днів хворий може повернутися до свого звичного способу життя, застосовуючи кілька важливих установок. Справедливості заради варто сказати, що у процедури є деякі недоліки: тимчасовий дискомфорт, невелике запалення і болю. Після накладення кільця пацієнт буде відчувати присутність стороннього тіла в прямій кишці. Однак у порівнянні з серйозними операціями і в контексті одужання такі незручності не мають великого значення.

При цьому варто пам'ятати: завчасне звернення до фахівця, регулярні профілактичні заходи попередять розвиток геморою і хворому не доведеться робити операцію. В контексті сидячого способу життя і поганого харчування людям будь-якого віку слід раціонально ставитися до свого здоров'я, щоб бути здоровими.

Лігування латексними кільцями підійде для лікування геморою пацієнтам на різних стадіях. Ця процедура може бути ефективною на другій і третій стадіях захворювання. У пізній формі розвитку хвороби така операція допоможе, якщо немає зовнішніх вузлів, в іншому випадку процедура буде визнана марною. Суть лигирования геморою латексними кільцями в тому, що за допомогою накладання тонкого шару латексу на ніжку гемороїдального вузла в ньому порушується циркуляція крові, що призводить відторгнення через 2-4 дня після процедури. У підсумку через поступове зрізання тканини лігатурою утворюється культя, яка затягується сполучною тканиною.

Онлайн запис на прийом >

Як проходить процедура лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Лігування кільцями Пацієнта готують до лигированию кільцями, а потім хірург приступає до процедурі. Він використовує в роботі аноскоп, через його просвіт підводить спеціальний вакуумний лігатор з відсмоктуванням до цільового гемороїдальних вузла. За рахунок негативного тиску в медичному обладнанні лікар захоплює вузол і під вакуумом втягує його в голівку інструменту. Спостерігаючи за ростом тиску і при досягненні показника в 0,7-0,8 атмосфер, хірург надягає латексне кільце на гемороїдальних вузол. На цьому процедура закінчується.

Чому для видалення геморою використовують латекс? Цей матеріал дуже еластичний, тому кільця з нього виходять тонкими, маленькими, але міцними. За рахунок поступового здавлювання тканин кільце шириною всього 1 мм за 2-4 дня передавлює гемороїдальних вузол і сприяє його природному видаленню. Ніяких шрамів, вторгнень в організм і післяопераційних наслідків – пацієнт швидко відновлюється.

Тривалість процедури – в середньому 10-15 хвилин на один вузол. Це ще раз підтверджує, що латексне лігування гемороїдальних вузлів – малоінвазивна операція, хоча дуже ефективна для хворих.

Скільки потрібно сеансів для повного позбавлення від геморою? Все залежить від стадії розвитку хвороби і кількості вузлів, які потрібно лігувати. В середньому пацієнту потрібно 2-3 сеансу, тому що за один раз рекомендується обробляти один (максимум два) вузла. Однак якщо їх розмір значно більше стандартного, пацієнту може знадобитися повторний сеанс через місяць.

Як підсумок відгуки про лигирование латексними кільцями основному позитивні, адже ця процедура позбавляє пацієнтів від захворювання в 8 випадків з 10. Після проведення процедури хронічний геморой теж має позитивний результат: захворювання відступає у 40% на третій стадії і у 15% хворих на другий.

Зверніть увагу!

Лікування геморою латексними кільцями проходить без використання анестезії. Це істотно збільшує ситуації, коли може застосовуватися така процедура. Наприклад, є винятком окремих груп пацієнтів, яким протипоказано або небажано знеболювання, наприклад, вагітні жінки. В результаті із застосуванням лигирования набагато спростилося лікування геморою у пацієнтів, яким спочатку воно не підходило.

Підготовка до лігування гемороїдальних вузлів

Інструменти для латексного лігування кільцями Перед операцією в обов'язковому порядку потрібна консультація проктолога, а також потрібно пройти обстеження і здати стандартних набір аналізів (крові, УЗД черевної порожнини, флюорографію та ін.). Далі пацієнту потрібно почати підготовку до процедури за дві доби: відмовитися від деяких продуктів, які викликають підвищене газоутворення, а за добу провести очисну клізму.

На основі цих результатів лікар також вибере оптимальну методику латексного лігування геморою. На розсуд спеціаліста є 2 варіанти:

 • з використанням механічного лігатора;
 • з використанням вакуумного лігатора.

Процедури дуже схожі, але друга набагато зручніше і простіше. Найчастіше такий метод використовують, якщо є можливість задіяти більш сучасне обладнання.

Лігування вузлів латексними кільцями не вийде провести, якщо в організмі хворого спостерігаються будь-які запальні процеси: парапроктит, анальні тріщини і т.д. У такому випадку потрібно або вибрати інший спосіб лікування геморою, або вилікувати запальне захворювання, а вже після провести процедуру.

Зверніть увагу!

В деяких випадках може виникнути біль після лігування. В основному так відбувається через одноразового видалення великої кількості вузлів (від трьох і більше) або при накладенні лігатури на ніжку гемороїдального вузла на рівні лінії гребінця, де багато больових рецепторів. Саме тому досвідчені лікарі проводять поетапне лігування латексними кільцями, наслідки в такому випадку будуть мінімальними. Оптимальний інтервал між процедурами – не менше двох тижнів.

Якщо ж у пацієнта розвинувся больовий синдром, який не проходить протягом декількох годин навіть після прийняття сильних знеболюючих препаратів, хірург зобов'язаний провести екстрену операцію: розсікти накладене кільце і видалити його. Але жоден кваліфікований лікар не буде оперувати пацієнта з вищезгаданими захворюваннями, тому що це загрожує небезпечними ускладненнями, наприклад, ректальною кровотечею.

Як відбувается реабілітація після лігування кільцями

Лігування геморою латексними кільцями – це амбулаторний спосіб лікування захворювання, тому пацієнт деякий час буде перебувати в клініці. Ми створили необхідні умови в нашій приватній лікарні, щоб клієнтам було комфортно до і після проведення процедури. Додатково вони завжди можуть отримати консультацію лікаря-проктолога і задати йому всі хвилюючі питання.

Під час реабілітації пацієнт зобов'язаний дотримуватися розпорядження лікаря. Як мінімум йому забороняється:

 • піднімати важкі предмети;
 • приймати жирну, гостру їжу, вживати алкоголь;
 • активно займатися спортом і ходити в тренажерний зал;
 • сидіти більше години без розминки;
 • ходити в сауну, лазню.

Що робити після лігування латексними кільцями

Ці призначення потрібно виконувати протягом не менше 2-4 тижнів після процедури. За статистикою ускладнень після лігування латексними кільцями не виникає, якщо вашим лікуванням займалися кваліфіковані проктолог і хірург, а також якщо виконувалися всі післяопераційні рекомендації. Ймовірні ситуації, які можуть статися:

 • Тромбоз зовнішніх вен. Якщо у пацієнта комбінована форма геморою, це цілком природна реакція. Для боротьби з тромбозом лікар призначає консервативну терапію.
 • Ректальное кровотеча. Таке можливо під час першого стільця після операції, тому лікарі рекомендують вживати менше їжі напередодні і обов'язково зробити очисну клізму.
 • Інфекції. Таке ускладнення трапляється, якщо під час операції були допущені помилки в стерильності. У цьому випадку пацієнт скаржиться на високу температуру, слабкість та інші симптоми загального нездужання. Тому краще зверніться в перевірену клініку для лігування геморою.

Однак виникнення алергії на латекс можливо, хоч і в дуже рідкісних випадках. Справа в тому, що в лікуванні геморою використовується матеріал з медичного каучуку високої якості, тому такі випадки поодинокі і пов'язані з індивідуальною реакцією організму на латекс.

Онлайн запис на прийом >

Ціни

Переваги нашої кліники

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 300 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

Онлайн запис

Наші партнери