Кол центр працює:
Пн-сб: 9:00-18:00 Неділя: 9:00-15:00
Режим роботи:
 • Пн-Пт: 8:00 - 20:00
 • Cб: 9:00 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
Київ, пр-т Миру, 19/18 (Дніпровський район) Дарниця
Маршрут
Записатись на прийом

Лікування геморою латексними кільцями

Як би ви не турбувалися та не відкладали візит до лікаря «на потім», але вам доведеться лікувати геморой. Лігування латексними кільцями – одна з найефективніших і оптимальних процедур, яка допомагає пацієнтам. Така операція відноситься до категорії малоінвазивних, тому що має на меті мінімальне хірургічне втручання в організм пацієнта. Не турбуйтеся, біль після лігування не буде спричиняти вам дискомфорт, якщо ви оберете хорошого лікаря та перевірену клініку.

Приватна клініка «Медична допомога» пропонує клієнтам швидке та безпечне видалення геморою латексними кільцями, комфортні умови, новітнє обладнання та консультації лікарів з високою кваліфікацією. Наші проктологи спеціалізуються на методі лікування внутрішнього геморою та мають величезний досвід роботи.

Ціна лікування геморою латексними кільцями

Лікарі проктологи нашої клініки

Коли потрібно латексне лігування геморою

Загострення геморою - це причина # 1, коли пацієнти йдуть до проктолога. До цього моменту про видалення ніхто не хоче й чути. Сильний біль, проблеми з дефекацією, кровотечі та інші неприємні симптоми спонукають змінити своє ставлення до проблеми виникнення внутрішніх гемороїдальних вузлів. Деякі намагаються позбутися від проявів хвороби народними методами, але все одно з часом записуються до кваліфікованого проктолог. Найчастіше вони розраховують на медикаментозне позбавлення від своєї проблеми, але через недбале ставлення до здоров'я мазі, свічки та креми можуть не бути достатньо ефективними. В такому випадку латексне кільце при геморої стає найкращим варіантом.

Лікування геморою латексним лігуванням Лігування - набагато краща альтернатива повноцінним операціям. Ця процедура дозволяє отримати відмінні результати без радикального втручання. Через кілька днів хворий може повернутися до свого звичного способу життя. У процедури є деякі недоліки: тимчасовий дискомфорт, невелике запалення та тимчасовий біль. Після накладення латексних кілець на гемороїдальні вузли пацієнт буде відчувати присутність стороннього тіла в прямій кишці.

Завчасне звернення до фахівця, регулярні профілактичні заходи попередять розвиток геморою та хворому не доведеться робити операцію.

Лігування латексними кільцями внутрішніх гемороїдальних вузлів підійде для лікування геморою пацієнтам на різних стадіях. Ця процедура може бути ефективною навіть на другій та третій стадіях захворювання прямої кишки. У пізній формі розвитку хвороби така операція допоможе, лише якщо немає зовнішніх вузлів. Суть лігування геморою латексними кільцями полягає в тому, що за допомогою накладання тонкого шару латексу на ніжку гемороїдального вузла в ньому порушується циркуляція крові, що призводить до відторгнення через 2-4 дні після процедури. У підсумку утворюється кукса, яка затягується сполучною тканиною.

Як проходить процедура лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Лігування кільцями Пацієнта готують до лігування кільцями, а потім проктолог-хірург приступає до процедури. Підготовка має на увазі огляд лікарем та місцеве знеболення. Проктолог використовує в роботі аноскоп, через його просвіт підводить спеціальний вакуумний лігатор з відсмоктувачем до цільового гемороїдального вузла. Внаслідок негативного тиску в медичному обладнанні лікар захоплює вузол і під вакуумом втягує його в голівку інструменту. Спостерігаючи за ростом тиску, хірург надягає латексне кільце на гемороїдальний вузол. На цьому процедура закінчується.

Чому для видалення геморою використовують латекс? Цей матеріал дуже еластичний, тому кільця з нього виходять тонкими, маленькими, але міцними. Шляхом поступового здавлювання тканин кільце шириною лише 1 мм за 2-4 дні передавлює гемороїдальний вузол і сприяє його природному видаленню з кишківника.

Тривалість процедури – в середньому 10-15 хвилин на один вузол. Це ще раз підтверджує, що латексне лігування гемороїдальних вузлів – малоінвазивна операція, та є дуже ефективною для хворих на внутрішній геморой.

Скільки потрібно сеансів для повного позбавлення від геморою? Все залежить від стадії розвитку хвороби й кількості вузлів, які потрібно лігувати. В середньому пацієнту потрібно 2-3 сеансу, тому що за один раз рекомендується обробляти один (максимум два) вузла. Якщо їх розмір значно більше стандартного, пацієнту може знадобитися повторний сеанс через місяць.

Відгуки про лігування латексними кільцями в основному позитивні, адже ця процедура позбавляє пацієнтів від захворювання у 8 випадків з 10. Після проведення процедури є суттєвий вплив на хронічний геморой: захворювання відступає у 40% з третю стадією та у 15% хворих з другою.

Зверніть увагу!

Лікування геморою латексними кільцями проходить без використання внтрішньовенної анестезії. Це істотно збільшує можливості, коли може бути застосована така процедура. Наприклад, є окремі групи пацієнтів, яким протипоказане або небажане знеболювання, наприклад, вагітні жінки. В результаті із застосуванням лігування набагато спростилося лікування геморою у пацієнтів, яким спочатку воно не підходило.

Підготовка до лігування гемороїдальних вузлів

Інструменти для латексного лігування кільцями Перед операцією в обов'язковому порядку потрібна консультація проктолога, а також потрібно пройти обстеження та здати стандартний набір аналізів (крові, УЗД черевної порожнини, флюорографію та ін.). Далі пацієнту потрібно почати підготовку до процедури за дві доби: відмовитися від деяких продуктів, які викликають підвищене газоутворення, а за добу до процедури провести очисну клізму.

На основі результатів обстеження лікар також визначить оптимальну методику латексного лігування геморою. На розсуд спеціаліста є 2 варіанти:

 • з використанням механічного лігатора;
 • з використанням вакуумного лігатора.

Лігування вузлів латексними кільцями не вийде провести, якщо в організмі хворого спостерігаються будь-які запальні процеси кишківника та анального отвору: парапроктит, анальні тріщини, тощо. У такому випадку потрібно або обрати інший спосіб лікування геморою, або позбутися запалення, а вже після провести видалення.

Зверніть увагу!

В деяких випадках може виникнути біль після лігування. Зазвичай це відбувається через одночасне видалення великої кількості вузлів (від трьох і більше). Або при накладенні лігатури на ніжку гемороїдального вузла на рівні лінії гребінця, де багато больових рецепторів. Саме тому досвідчені лікарі проводять поетапне лігування латексними кільцями внутрішніх гемороїдальних вузлів, наслідки в такому випадку будуть мінімальними. Оптимальний інтервал між процедурами – не менше двох тижнів.

Якщо ж у пацієнта виник больовий синдром, який не проходить протягом декількох годин навіть після прийняття сильних знеболювальних препаратів, хірург зобов'язаний провести негайну операцію: розсікти накладене кільце та видалити його.

Після процедури потрібен ретельний, лагідний туалет анального отвору.

Як відбувається реабілітація після лігування кільцями

Видалення геморою латексними кільцями – це амбулаторний спосіб лікування захворювання, тому пацієнт лише деякий час буде перебувати в клініці. Ми створили необхідні умови в нашій приватній лікарні, щоб вам було комфортно до та після проведення процедури. Додатково ви завжди можете отримати консультацію лікаря-проктолога та задати йому всі хвилюючі питання стосовно видалення цим методом.

Під час реабілітації пацієнт зобов'язаний дотримуватися порад лікаря. Як мінімум йому забороняється:

 • підіймати важкі предмети;
 • приймати жирну, гостру їжу, вживати алкоголь;
 • активно займатися спортом і ходити в тренажерний зал;
 • сидіти понад годину без розминки;
 • ходити в сауну, лазню.

Що робити після лігування латексними кільцями

Ці призначення потрібно виконувати протягом не менше 2-4 тижнів після процедури. За статистикою, ускладнень після лігування латексними кільцями не виникає, якщо вашим лікуванням займався кваліфікований проктолог хірург, а також якщо виконувалися всі післяопераційні рекомендації. Ускладнення, що можуть статися після операції:

 • Тромбоз зовнішніх вен. Якщо у пацієнта комбінована форма геморою, це цілком природня реакція. Для боротьби з тромбозом лікар призначає консервативну терапію.
 • Ректальна кровотеча. Таке можливо під час першого випорожнення після операції, тому лікарі рекомендують вживати менше їжі напередодні та обов'язково зробити очисну клізму.
 • Інфекції. Таке ускладнення трапляється, якщо під час операції були допущені помилки в стерильності. У цьому випадку пацієнт скаржиться на високу температуру, слабкість та інші симптоми загального нездужання. Тому краще зверніться в перевірену клініку для лігування геморою.

Можливе виникнення алергії на латекс, хоча вірогідність мала. Річ у тому, що для лікування геморою використовується матеріал з медичного каучуку високої якості, тому такі випадки поодинокі й пов'язані з індивідуальною реакцією організму на латекс.

Латексне лігування застосовується виключно для вузлів внутрішніх гемороїдальних, тому не розглядайте цей варіант для лікування зовнішнього геморою. Для нього існують інші засоби лікування.

Переваги нашої клініки

 • Хірургія одного дня

 • Кваліфіковані доктора

 • Сучасні методи діагностики та лікування

 • Зручне розташування на
  лівому березі

 • Доступні ціни

 • Безкоштовна парковка і Wi-Fi клієнтам

Онлайн запис

Наші сторінки на інших сайтах

Наші партнери