Контакти

+38 (044) 333-87-02 +38 (095) 275-71-77 +38 (067) 312-77-02
Київ, пр-т Миру, 19/18 Маршрут

(Дніпровський район)

Режим роботи:
 • Пн-Пт: 7:30 - 20:00
 • Cб: 7:30 - 17:00
 • Нд: 9:00 - 17:00
google карта
Записатись на прийом
UA

Лікування геморою латексними кільцями

Як би ви не турбувалися і не відкладали візит до лікаря «на потім», але вам доведеться лікувати геморой. Лігування латексними кільцями – одна з найефективніших і оптимальних процедур, яка допомагає пацієнтам. Така операція відноситься до категорії малоінвазивних, тому що має на увазі мінімальне хірургічне втручання в організм пацієнта. Не турбуйтеся, біль після лігування не буде спричиняти вам дискомфорт, якщо ви оберете хорошого лікаря і перевірену лікарню.

Приватна клініка «Медична допомога» пропонує клієнтам швидке і безпечне видалення геморою латексними кільцями, комфортні умови, новітнє обладнання та консультації лікарів з високою кваліфікацією.

Ціна лікування геморою латексними кільцями

Наші лікарі проктологи

Коли потрібно латексне лігування геморою

Загострення геморою - це причина # 1, коли пацієнти йдуть до проктолога. До цього моменту про видалення ніхто не хоче й чути. Сильний біль, проблеми з дефекацією, кровотечі та інші неприємні симптоми спонукають змінити своє ставлення до проблеми. Деякі намагаються позбутися від проявів хвороби народними методами, але все одно записуються до кваліфікованого проктолога з часом. Найчастіше вони розраховують на медикаментозне позбавлення від своєї проблеми, але через недбале ставлення до здоров'я мазі, свічки та креми можуть не бути достатньо ефективними. В такому випадку латексне кільце при геморої стає найкращим варіантом.

Лікування геморою латексним лігуванням Лігування - набагато краща альтернатива повноцінним операціям. Ця процедура дозволяє добитися відмінних результатів без радикального втручання. Через кілька днів хворий може повернутися до свого звичного способу життя. У процедури є деякі недоліки: тимчасовий дискомфорт, невелике запалення та біль. Після накладення латексних кілець пацієнт буде відчувати присутність стороннього тіла в прямій кишці.
Завчасне звернення до фахівця, регулярні профілактичні заходи попередять розвиток геморою і хворому не доведеться робити операцію.

Лігування латексними кільцями підійде для лікування геморою пацієнтам на різних стадіях. Ця процедура може бути ефективною на другій і третій стадіях захворювання прямої кишки. У пізній формі розвитку хвороби така операція допоможе, лиш якщо немає зовнішніх вузлів. Суть лігування геморою латексними кільцями в тому, що за допомогою накладання тонкого шару латексу на ніжку гемороїдального вузла в ньому порушується циркуляція крові, що призводить до відторгнення через 2-4 дні після процедури. У підсумку утворюється кукса, яка затягується сполучною тканиною.

Онлайн запис на прийом >

Як проходить процедура лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Лігування кільцями Пацієнта готують до лігування кільцями, а потім проктолог-хірург приступає до процедури. Він використовує в роботі аноскоп, через його просвіт підводить спеціальний вакуумний лігатор з відсмоктуванням до цільового гемороїдального вузла. Внаслідок негативного тиску в медичному обладнанні лікар захоплює вузол і під вакуумом втягує його в голівку інструменту. Спостерігаючи за ростом тиску, хірург надягає латексне кільце на гемороїдальний вузол. На цьому процедура закінчується.

Чому для видалення геморою використовують латекс? Цей матеріал дуже еластичний, тому кільця з нього виходять тонкими, маленькими, але міцними. Шляхом поступового здавлювання тканин кільце шириною всього 1 мм за 2-4 дні передавлює гемороїдальний вузол і сприяє його природному видаленню з кишківника.

Тривалість процедури – в середньому 10-15 хвилин на один вузол. Це ще раз підтверджує, що латексне лігування гемороїдальних вузлів – малоінвазивна операція, і є дуже ефективною для хворих.

Скільки потрібно сеансів для повного позбавлення від геморою? Все залежить від стадії розвитку хвороби й кількості вузлів, які потрібно лігувати. В середньому пацієнту потрібно 2-3 сеансу, тому що за один раз рекомендується обробляти один (максимум два) вузла. Якщо їх розмір значно більше стандартного, пацієнту може знадобитися повторний сеанс через місяць.

Відгуки про лігування латексними кільцями в основному позитивні, адже ця процедура позбавляє пацієнтів від захворювання у 8 випадків з 10. Після проведення процедури є суттєвий вплив на хронічний геморой: захворювання відступає у 40% з третю стадією та у 15% хворих з другою.

Зверніть увагу!

Лікування геморою латексними кільцями проходить без використання анестезії. Це істотно збільшує ситуації, коли може застосовуватися така процедура. Наприклад, є окремі групи пацієнтів, яким протипоказане або небажано знеболювання, наприклад, вагітні жінки. В результаті із застосуванням лігування набагато спростилося лікування геморою у пацієнтів, яким спочатку воно не підходило.

Підготовка до лігування гемороїдальних вузлів

Інструменти для латексного лігування кільцями Перед операцією в обов'язковому порядку потрібна консультація проктолога, а також потрібно пройти обстеження і здати стандартних набір аналізів (крові, УЗД черевної порожнини, флюорографію та ін.). Далі пацієнту потрібно почати підготовку до процедури за дві доби: відмовитися від деяких продуктів, які викликають підвищене газоутворення, а за добу провести очисну клізму.

На основі цих результатів лікар також вибере оптимальну методику латексного лігування геморою. На розсуд спеціаліста є 2 варіанти:

 • з використанням механічного лігатора;
 • з використанням вакуумного лігатора.

Лігування вузлів латексними кільцями не вийде провести, якщо в організмі хворого спостерігаються будь-які запальні процеси кишки та анального отвору: парапроктит, анальні тріщини тощо. У такому випадку потрібно або вибрати інший спосіб лікування геморою, або позбутися запалення, а вже після провести видалення.

Зверніть увагу!

В деяких випадках може виникнути біль після лігування. Зазвичай це відбувається через одночасне видалення великої кількості вузлів (від трьох і більше). Або при накладенні лігатури на ніжку гемороїдального вузла на рівні лінії гребінця, де багато больових рецепторів. Саме тому досвідчені лікарі проводять поетапне лігування латексними кільцями, наслідки в такому випадку будуть мінімальними. Оптимальний інтервал між процедурами – не менше двох тижнів.

Якщо ж у пацієнта виник больовий синдром, який не проходить протягом декількох годин навіть після прийняття сильних знеболювальних препаратів, хірург зобов'язаний провести негайну операцію: розсікти накладене кільце та видалити його.

Після процедури потрібен ретельний, лагідний туалет анального отвору.

Як відбувається реабілітація після лігування кільцями

Видалення геморою латексними кільцями – це амбулаторний спосіб лікування захворювання, тому пацієнт лише деякий час буде перебувати в клініці. Ми створили необхідні умови в нашій приватній лікарні, щоб клієнтам було комфортно до і після проведення процедури. Додатково вони завжди можуть отримати консультацію лікаря-проктолога і задати йому всі хвилюючі питання стосовно видалення цим методом.

Під час реабілітації пацієнт зобов'язаний дотримуватися розпорядження лікаря. Як мінімум йому забороняється:

 • піднімати важкі предмети;
 • приймати жирну, гостру їжу, вживати алкоголь;
 • активно займатися спортом і ходити в тренажерний зал;
 • сидіти понад годину без розминки;
 • ходити в сауну, лазню.

Що робити після лігування латексними кільцями

Ці призначення потрібно виконувати не менше 2-4 тижнів після процедури. За статистикою, ускладнень після лігування латексними кільцями не виникає, якщо вашим лікуванням займалися кваліфіковані проктолог-хірург, а також якщо виконувалися всі післяопераційні рекомендації. Ускладнення, що можуть статися після операції:

 • Тромбоз зовнішніх вен. Якщо у пацієнта комбінована форма геморою, це цілком природна реакція. Для боротьби з тромбозом лікар призначає консервативну терапію.
 • Ректальна кровотеча. Таке можливо під час першого випорожнення після операції, тому лікарі рекомендують вживати менше їжі напередодні та обов'язково зробити очисну клізму.
 • Інфекції. Таке ускладнення трапляється, якщо під час операції були допущені помилки в стерильності. У цьому випадку пацієнт скаржиться на високу температуру, слабкість та інші симптоми загального нездужання. Тому краще зверніться в перевірену клініку для лігування геморою.

Можливе виникнення алергії на латекс, хоча вірогідність мала. Річ у тому, що для лікування геморою використовується матеріал з медичного каучуку високої якості, тому такі випадки поодинокі й пов'язані з індивідуальною реакцією організму на латекс.

Онлайн запис на прийом >

Переваги нашої кліники

Наша приватна поліклініка - одна з кращих в Києві. Крім широкого спектру медичних послуг, ми забезпечуємо клієнтів конкретними перевагами:

 • Доступні ціни

  Вартість прийому будь-якого спеціаліста в нашому центрі коштує лише 380 грн. Це одна з самих низьких цін в Києві на медичні послуги.

 • Кваліфіковані лікарі

  Середній стаж роботи кожного нашого лікаря - 16,5 років. Наші лікарі постійно вдосконалюються та отримують додаткову освіту.

 • Сучасні методи діагностики і лікування

  Політика нашого медичного центру - надання якісних послуг, що пройшли відбір за європейськими стандартам лікування.

 • Хірургія одного дня

  Безболісні та безкровні операції на сучасному обладнанні, які можливо провести в день звернення пацієнта.

 • Зручності

  На території клініки є простора парковка, де Ви можете залишити свій автомобіль. Також, для наших клієнтів у нас працює безкоштовний Wi-Fi.

 • Розташування

  Наша клініка знаходиться на Лівому Березі м. Києва та обслуговує всі основні мікрорайони Дніпровського району: Воскресенка, Русанівка та Березняки. Чекаємо Вас на консультацію!

Онлайн запис

Наші партнери